Strona 99 z 107 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 981 do 990 z 1067

Temat: 8L/8P - Obniżenie/spreżyny/jakie itd

  1. #981
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    zgredek27 miałem eibach pro kit i zdecydowanie przy zmianie springów znów zakupię ten zestaw
    jest anie za nisko ani za wysoko przy czy komfort jazdy zachowany całkowicie jak i prowadzenie

  2. #982
    picek200's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3/S3 8P Ambition
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam, Posiadam autko audi a3 2.0 tdi 2004r AMBITIO, full body s3 2008r , auto jest juz fabrycznie obnizond o -16mm, czy sa na rynku jakies sportowe sprezyny takie jak np. eibach pro kit ale ktore nie obnizaja juz zawieszenia tylko usztywniaja ? chodzi mi o przyczepnosc nie wyglad

  3. #983

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Janikowo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam chciałbym obniżyć moje a3 8l p ok 40/40mm Amorki i sprężyny
    Dodam że mam Alu 18" 225/40 et 35
    I zastanawiam się czy przy takim obniżeniu nie będzie nic obcieralo o nadkole itp...

  4. #984

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    audi a3 8l Turbo
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Witam, szukam sprężyn do mojej audi a3 8l 1,8 t . Zastanawiam się nad tymi dwoma ofertami:
    http://allegro.pl/sprezyny-audi-a3-1...105485421.html
    http://allegro.pl/sprezyny-kpl-a3-to...925611782.html
    Prosiłbym o opinie i ewentualnie o swoją propozycje , zależy mi na tym , żeby sie dobrze i bezpieczenie jechało i zeby nie było nisko.
    Pozdro.

  5. #985

    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    8l
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    37 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez baden15 Pokaż post
    Witam, szukam sprężyn do mojej audi a3 8l 1,8 t . Zastanawiam się nad tymi dwoma ofertami:
    http://allegro.pl/sprezyny-audi-a3-1...105485421.html
    http://allegro.pl/sprezyny-kpl-a3-to...925611782.html
    Prosiłbym o opinie i ewentualnie o swoją propozycje , zależy mi na tym , żeby sie dobrze i bezpieczenie jechało i zeby nie było nisko.
    Pozdro.
    na moje oko to byle co kup jakies hr ... za 400 zl i bedziesz zadowolony

  6. #986

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam ponownie,
    Ostatnio zmieniłem komplet zawieszenia w aucie, całość Lemforder(tuleje przednie pełne), Eibach pro kit + Bilstein b4 sport.
    Pierwsze wrażenia z jazdy(w drodze na ustawianie geometrii) dosyć twardo, samochód troszkę podskakuje na poprzecznych nierównościach drogi(garby które były praktycznie niewyczuwalne na ori Ambition).
    Po kilku dniach albo się przyzwyczaiłem albo troszkę się zawias "ubił", dziury raczej nie są problemem, zakręty bajka - prowokuje do ostrzejszej jazdy jednak nadal jazda po wizualnie idealnej drodze, a samochód podskakuje troszkę na minimalnych nierównościach drogi.
    Czy żałuję? Nie, chociaż mam cichą nadzieję, że amorki trochę odpuszczą i staną się przyjemniejsze, przejechałem na obecnym zawieszeniu ok 100km.

  7. #987
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Pijak przy takim kole obniżenie o 40mm będzie idealne.

  8. #988

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Woj.podlaskie
    Auto
    A3 8L 2001
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Witam
    Znalazłem sprezyny komplet o oznaczeniu FKS02VA oraz FKS02HA nie pamiętam przy jakim silniku siedziały.
    Proszę o podpowiedź, informacje czy podejda one do a3 8l 1.8T?jeżeli tak to jak może osiąść ?ew.co inne polecacie aby było trochę niżej lecz nie kolek; )
    Pozdrawiam

  9. #989
    Maku69's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam wszystkich, dzisiaj niestety po sprawdzeniu autka na kanale zdiagnozowałem pęknięta sprężynę w przednim kole. Po dłuższym badaniu sprawy, przeczytałem, że muszę wymienić oba albo nawet 2 komplety sprężyn. Moje audi to a3 8p 1.9 tdi 2005 rok, zawieszenie chyba seryjne bo wysoko autko stoi(UA0). Teraz moje pytanie, jakie sprężyny muszę kupić w rozsądnych pieniądzach, aby pasowały, mogą być nawet obniżone. Jestem trochę zielony, ale postaram się podać szczegóły jakie będą potrzebne. Próbowałem zrobić zdjęcia sprężyn ale oznaczenia chyba się wytarły.
    Edit; udało mi się odczytać 1 różowa i 3 białe
    Ostatnio edytowany przez Maku69 - 21-02-17 o 13:30

  10. #990
    redwater's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mała Wieś
    Auto
    audi A3x2 AGU+AUM
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez WiktoreN Pokaż post
    Witam ponownie,
    Ostatnio zmieniłem komplet zawieszenia w aucie, całość Lemforder(tuleje przednie pełne), Eibach pro kit + Bilstein b4 sport.
    Pierwsze wrażenia z jazdy(w drodze na ustawianie geometrii) dosyć twardo, samochód troszkę podskakuje na poprzecznych nierównościach drogi(garby które były praktycznie niewyczuwalne na ori Ambition).
    Po kilku dniach albo się przyzwyczaiłem albo troszkę się zawias "ubił", dziury raczej nie są problemem, zakręty bajka - prowokuje do ostrzejszej jazdy jednak nadal jazda po wizualnie idealnej drodze, a samochód podskakuje troszkę na minimalnych nierównościach drogi.
    Czy żałuję? Nie, chociaż mam cichą nadzieję, że amorki trochę odpuszczą i staną się przyjemniejsze, przejechałem na obecnym zawieszeniu ok 100km.
    Ja się*zastanawiam, czy to nie wina tych pełnych tulei, bo też*takie założyłem i też*się*zrobiło twardo, a sprężyny i amortyzatory mam fabryczne, czyli powinno być*miekko.
    Na forum octavii też wymieniali na pełne tuleje a potem narzekali i wracali do niepełnych, pewnie z powodu właśnie większej twardości i mniejszego komfortu. Dla mnie jest ok. fajnie się prowadzi w zakrętach.
    Ostatnio edytowany przez redwater - 21-02-17 o 09:23
    A3 8L - 1,8T AGU+DET3+K03S+FMIC (230ps/320Nm) + A3 8L - 1,8T AUM (angol/dawca)

Strona 99 z 107 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •