Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: mata do grzania na fotel podlaczenie

  1. #1
    horus1979's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rzeszow
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny mata do grzania na fotel podlaczenie

    witam

    mam takie male pytanie,jako ze niemam orginalnie grzanych foteli w aucie kupilem sobie podgrzewana mate na siedzenie wpinana pod zapalniczke co jest malo komfortowe bo wysiadajac z auta trzeba zawsze pamietac aby ja wyjac z zapalniczki.chcialbym zrobic tak aby dopiero po przekreceniu stacyjki mata zaczela dzialac,inaczej mowiac jak auto nie jest zapalone mata nie grzeje i teraz pytanie do was do czego sie najlepiej podpiac zeby to dzialalo?
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 15:19

  2. #2
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    A w lato tez bedziesz tylek grzal?
    Dla mnie bez sensu. Kupujesz a3 za ~50-60k a dziadujesz z jakimis matami... Fotele ambition z grzaniem kupisz za 600-700zl (komplet z kanapa), moze jakis handalrz nawet wezmie stare w rozliczeniu. U nas na forum chlopaki sprzedawali komplet nawet za 500zl... Do tego climatronic i kabelki...

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Octavia II
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    tak jak czaro pisze, lepiej kup fotele z ori grzaniem albo same maty(mam takie od octavii jakby co)

    co do podłączenia tej maty co masz pod zapalniczkę to musisz + z zapalniczki dać na bezpiecznik, który jest odpowiedzialny za + po stacyjce. Ewentualnie wpiąć się pod coś co działa po stacyjce np.włącznik ogrzewania szyby tylnej
    http://img4.imageshack.us/img4/9858/sssssssdo.jpg

  4. #4
    horus1979's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rzeszow
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    moze masz i racje czaro ale to ma byc rozwiazanie tymczasowe ,mate mialem z wczesniejszych aut wiec czemu jej nie wykozystac.poza tym na lecie bede mysla powaznie nad krzeslami z a5 wiec po co mam wydawac teraz500-700 zl na grzane krzesla jak za 30 zl tez jest cieplo w tylek.a nawet jesli juz bym zakladal siedzenia z a3(gdyby sie jakies fajne trafily)nie z a5 to wolal bym dodac troche grosza i kupic polskore np.s-line a nie szmaciaki(mam w 8l recaro z czarnej skory i wiem ze w lecie strasznie sie nagrzewaja ze czasem nieda sie usiasc na nich a w zimie strasznie zimne ,a polskora moze nie wyglada az tak fajnie ale jest bardziej praktyczna)
    Ostatnio edytowany przez horus1979 - 14-12-11 o 16:12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •