Strona 48 z 99 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 471 do 480 z 990

Temat: Wymiana akumulatora / jaki akumulator

  1. #471
    Darepb's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP-Wolsztyn
    Auto
    BRAK
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    W sumoe to jest takie zachwalanie co kto ma.. Jednemu moze markowy aku wytrzymac 10 lat a drugiemu ledwo 2.. A inny zas ma jakis chinski i tez mu wytrzymuje 8 lat.. Centra ma gwarancje na 3 lata, wiec w sumie na 3 lata jest spokoj, ale decydujacy wybor nalezy do uzytkownika auta.

  2. #472
    marek_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Waldenburg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Darepb Pokaż post
    W sumoe to jest takie zachwalanie co kto ma
    na tym własnie polega forum każdy zachwala co kto ma, byle nie pisać bzdur, ja mam 2 lata swój, służy dobrze, to zachwalam i polecam

  3. #473
    Darepb's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP-Wolsztyn
    Auto
    BRAK
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    No i o takie właśnie opinie chodzi. Ja zdecydowałem się na futurę do siebie i spisuje się godnie, od razu po założeniu miała "mały" test, w nocy był mróz ~-15*C, na drugi dzień odpalił bez zająknięcia. Przy wyborze kierowałem się opiniami znajomych, którzy również owe ako mają i bardzo chwalą.

  4. #474
    michu_t's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Darepb Pokaż post
    No to w zasadzie bezpodstawnie skreślasz Futurę wg mnie, bo jednak nie wiesz ile varta wytrzyma..
    Właśnie dlatego skreślam Futurę bo...wiem jak krótko żyje. Nie pisałem że Varta jest dobra, tylko że Centra jest kiepska, a to różnica. Wyraziłem opinie o Futurze popartą własnym doświadczeniem więc nie pisz mi proszę że robię coś bezpodstawnie.
    1.9 TDI 141KM/318Nm by MR-Motors

  5. #475
    toma126's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kluczbork
    Auto
    sharan tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    ja ostatni wsadziłem Bosch S5 77ah, ale kartę gw. będę miał...

  6. #476
    siivvy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    UE
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    a ja dzisiaj wlasnie zamowilem future. jak dlugo pociagnie... zobaczymy. a to ze jednym wytrzymuje tyle a innym tyle to zalezy od wielu roznych czynnikow. jedni jezdza wiecej inni mniej, jedni robia dluzsze trasy inni krotkie i to tez wszystko ma wplyw na zywotnosc aku.
    jeszcze mam pytanie... kurierzy upominaja sie o stare akumulatory badz kaucje 30zl? czy poprostu jest im wszystko jedno?
    ...

  7. #477
    marek_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Waldenburg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    ciekawe...kurier tak sie zachowa jak ma określone w warunkach dostawy przez nadawcę przesyłki, zapytaj o to sprzedawcę co ze starym aku bo gdyby miał zabrac kurier to nie akumulator jako taki dasz mu do ręki, zlituj się... tylko przesyłkę, zapakowaną zgodnie z warunkami danej firmy kurierskiej, opisaną, z listem przewozowym itd, którą firma przewozowa, a nie kurier który jest tylko w twoim rejonie od rozwożenia paczek, miałaby dostarczyć z powrotem nadawcy, a więc przesyłka x 2... Ten aku dostaniesz jako paczkę w której kurier nawet nie wie co jest w środku bo gó..o go to obchodzi, paczek to on ma setki dziennie.. kto poniesie koszt takiej przesyłki ?? dlatego w pzrypadku sprzedaży wysyłkowej spzredawca pobiera kaucje 30zł. Tak pisze jeden ze sprzedawców netowych w ogłoszeniu : Zgodnie z polskim prawem stary - zużyty akumulator musi zostać zdany sprzedawcy. W przeciwnym wypadku musimy pobrać kaucję w wysokości 30,00zł. W przypadku realizacji wysyłkowej stary akumulator musi zostać obowiązkowo oddany do najbliższego punktu skupu odpadów (może to być każdy punkt handlowy lub usługowy prowadzący sprzedaż akumulatorów).,
    Dlatego dolicz do cenki te 30zł, a aku stare do najblizszego sklepu motoryzacyjnego

  8. #478
    siivvy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    UE
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marek_s3 Pokaż post
    co ze starym aku bo gdyby miał zabrac kurier to nie akumulator jako taki dasz mu do ręki, zlituj się...
    no i chyba sie nie zlitowalem, wlasnie kurier przywiozl nowy aku a stary wzial ze soba w opakowaniu po tym starym bez zadnych dodatkowych kosztow.
    ...

  9. #479
    Darepb's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP-Wolsztyn
    Auto
    BRAK
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    No, bo wszystko zależy właśnie od tego jakie sprzedawca stawia warunki. Ja zamawiając nowe ako pytałem się sprzedawcy czy muszę stare oddać etc, napisał, że nie, bo kaucja jest zawarta w koszcie przesyłki kurierem (30zł), więc jak najbardziej pozytywnie, a stare mogę oddać do skupu.

  10. #480

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Kupiłem A3 z 2000r, 90km, 1.9 TDI. Do wymiany jest akumulator. Jakie polecacie do około 300-350zł?

    Kumpel mówi żeby Molla kupić bo w WV i Porszakach montują ;p

Strona 48 z 99 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •