Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Wymiana silnika APY

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    audi s3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny Wymiana silnika APY

    Witam kupilem audi s3 1.8t apy niestety wyszla korba bokiem.dziura w bloku jes wielkosci piesci. Tu mam pytanie czy moge zastapic ten swoj blok jakims innym blokiem z 1.8 t? Czy glowica i cala moja reszta z silnika apy bedzie pasowala do innego bloku 1.8t? Czy jednak musze miec konkretnie blok od apy? Prosze o podpowiedz.

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gregor10.pl
    Auto
    dope
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Co do bloku to blok z każdego 1.8T będzie pasować z tego co wiem, no i reszte przełożyć należy. Aczkolwiek APY ma inny stopień sprężania (niższy niż wersje 150-180km 1.8t ) Tak że jak już to pasowało by przełożyc do tego bloku korby i tloki , a tych nie posiadasz i koło się zamyka.

    Natomiast co było powodem że korba wyszła bokiem ? Brakło oleju , zatkany smok olejowy ? Czy miss shift i zbyt wysokie obroty doprowadziły do tego ?

  3. #3
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    wrzuc zdjecia jestem ciekawy jak to wyglada

  4. #4

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    audi s3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    wlasnie jeszcze tego nie wiem co bylo powodem urwania sie korby. kupilem je 3 dni temu od znajomego z wloch. stala 8 miesiecy w garazu bo gosciu nie mogl sie zdecydowac na sprzedaz. wczoraj rozebralem przod i zobaczylem dosc duza dziure w bloku.auto jest ogolnie wypieszczone.myslalem ze uratuje ten silnik ale widze ze chyba bede musial kupic inny.no coz dzisiaj go wyciagam i obejrze sobie go dokladnie. a jeszcze jedno pytanko czy bez problemu moge do niej wrzucic bam?? pozdrawiam i zabieram sie do pracy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •