Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 122

Temat: Podłączenie nieoryginalnego radia

  1. #41

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tczew
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    zamiast 12V po stacyjce podłączyłem się 12V pod oświetlenie schowka, radio włącza się jak tylko otworze pilotem samochód gasi się jak zamknę samochód, jak nie zamknę to gasi się automatycznie po kilku minutach i dodam że całkiem fajnie to działa.
    No i problem mam bo nie mogę znaleźć kostki od fis czy możliwe że jej nie mam? czy ma ktoś schemat albo foto jak ta kostka wygląda albo jak ją dorobić?

  2. #42

    Data dołączenia
    Sep 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Moon :D
    Auto
    a3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Wszystko fajnie . ale czy kable do podświetlania nie są za cienkie do radia ?

  3. #43

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Dziwny objaw po podłączeniu radia Pioneer

    Witam,
    zakupiłem niedawno Adui A3 8L w którym poprzedni właściciel miał podłączone jakieś niefabryczne radyjko. Ja także zakupiłem niefabryczne MVH-X380BT. Poprzedni właściciel zostawił w środku jakieś adaptery w celu podłączenia radyjka pod oryginalną instalację ze wzmacniaczem oraz subwooferem BOSE. Wszystko niby działa, ale po włączeniu np radia mam dziwne objawy "latającego głosu" jak w trakcie muzyki nagle ktoś zaczyna mówić to zaczyna wszystko "płynnie latać", tak samo jak odtwarzam coś z mp3. Efekt ustępuje jak cały głos w radiu przekieruje na FRONT(tył działa), ale zastanawiam się czy tak ma być? Jak mam na środku ustawione to jest dziwnie zarówno jak rozmawiam z kimś przez bluetootha jak i słucham muzyki. Może potrzebny jest inny adapter?
    W trakcie podłączania na samym początku nie miałem podłączonego kabelka do włączania wzmacniacza i nigdzie nie było głosu ani z przodu ani z tyłu, dopiero po włączeniu wzmacniacza (kabelek niebieski nr 5 w kostce iso zasilania) zaczął być słyszalny głos, czy nie jest tak że sam przód powinien grać nawet jak wzmacniacz nie działa? Pozdrawiam mam nadzieję, że w miarę to opisałem i ktoś powie czy to normalne czy coś mam zmienić

  4. #44
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Peterus Pokaż post
    czy nie jest tak że sam przód powinien grać nawet jak wzmacniacz nie działa?
    Jak masz bose to wszystko idzie przez wzmacniacz.

  5. #45

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Ok, czyli to prawidłowy objaw, a co z "pływającym dźwiękiem" ? I czemu jak mam na sam przód gra tez tył?
    Ostatnio edytowany przez Peterus - 17-03-16 o 13:27

  6. #46

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    Brak
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Mógłby mi ktoś podesłać zdjęcie swojej kostki iso w audi?
    U mnie jest niezły bajzel

  7. #47

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam a ja mam takie nietypowe pytanie. Kupiłem ALpine 72 bt, chcę jeszcze kupić głośniki na tylne dzrzwi z średniej półki ( helix 62b) które w miarę chodzą pod radiem ale wzmak zawsze lepszy. Teraz pytanie: Czy jest możliwość i najważniejsze sens by podłączyć jednocześnie pod radio i fabryczny wzmacniacz ( sub nokia co napędza tył ). Czy może jednak zostawić sygnał z suba , a może tylko z radia ??
    Za odpowiedzi typu , nie wydawaj na tył wpakuj kase w przód dziękuje. Nie chce ingerować w tapicere i rzeźbe na 16 na przód.

  8. #48
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czaja16 Pokaż post
    Teraz pytanie: Czy jest możliwość i najważniejsze sens by podłączyć jednocześnie pod radio i fabryczny wzmacniacz ( sub nokia co napędza tył ).
    Nie rozumiem pytania. Chcesz podłączyć te same głośniki pod radio i wzmacniacz?

  9. #49

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adam92 Pokaż post
    Nie rozumiem pytania. Chcesz podłączyć te same głośniki pod radio i wzmacniacz?
    dokładnie tak

  10. #50

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wołomin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    W a3 8l fl mam ori radyjko 2din. Chce wrzucić zwykłego pioneera na 1din, pytanie jest jakaś kieszeń/ramka, coś żeby zapchac to miejsce które zostanie? I jak przerobić oryginalna instalacje na złącze ISO?

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •