Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 24

Temat: Cos buczy przy predkosci 90 km/h

  1. #11
    done's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dyboss Pokaż post
    zgadzam się mam to samo przy 70 - 90 buczy na biegu, na luzie i jest to na 100 % łozysko mój mechnik po przejażdżce mi to powiedzial .... jak sprawdzić czy to na pewno to .... jeżeli słyszysz buczenie jedz slalomem jeżeli na łukach jest ciszej tzn że łożysko
    Witam
    Tylko jak poznać które to łożysko, bo są przecięż 4 szt. ?
    Pozdrawiam

  2. #12

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez done Pokaż post
    Witam
    Tylko jak poznać które to łożysko, bo są przecięż 4 szt. ?
    Pozdrawiam
    lewarek i jedziesz każe koło oddzielnie.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  3. #13
    kromekkk's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW E36
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    jak chcesz sprawdzic czy to wydech przepuszcza to wez stan gdzies najlepiej miedzy dwoma samochodami dodaj gazu i pusc jezeli uslyszysz pierdzenie to znaczy ze masz dziurke w wydechu ja mialem na laczeniu elementu gitkiego z rura wnerwialo mnie to kupilem cement zakleilem i gitara chociaz szczeze mowiac jezeli przy 90 buczy to raczej nie wydech obstawial bym lozysko,zrob tak jak nizej koledzy napisali wez jedz po luku i skrecaj najlepiej to sprawdzic na lewarku tylko bedziesz musial wszystke cztery sprawdzic,podnosisz na lewarku i zakrec kolem wiez mi ze jak bedziesz mial lozycho do wymiany to wystarczy nim zakrecic i bedzie slychc jak buczy.aha czytalem gdzies kiedys ze brak smaru w przegubach podobno daje tez taki odglos ale nie testowalem.
    pozdrawiam
    Szukam dodatkowej pracy!!!jak by ktoś potrzebował to moge mu wymienić olej,klocki itp.Tylko Poznań!Szerokości życze!!

  4. #14

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Ja jeszcze dodam coś z mojego doświadczenia , jako rada dla innych ... też nie wiedziałem w którym kole mi buczy łożysko ... nie pomogło ręczne zakręcenie kołem na lewarku , ani też na jedynce i dwójce ...dopiero jak ruszyłem z czwórki to zaczęło buczeć ... oczywiście tak nie sprawdzimy tylnich kół

  5. #15
    done's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    mco, czy z tej czwórki ruszałeś jak auto było na podnośnikach czy normalnie ?

  6. #16
    done's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam dziś zaobserwowałem, że jak delkatnie skrecę kierownicę w prawą stronę to buczenie ustaje, czyżby do wymiany było prawe łożysko.
    Pozdrawiam

  7. #17
    kromekkk's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW E36
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    don ja mialem tak samo pojechale do mechanika sprawdzil mi wszystki lozyska inne *******ki caly dzien szukal wkoncu stwierdzil ze to nie jest lozysko,zmienilem opony i buczenie ustal.wiec ja bym pewnie obstawial opony.
    pozdrawiam
    Szukam dodatkowej pracy!!!jak by ktoś potrzebował to moge mu wymienić olej,klocki itp.Tylko Poznań!Szerokości życze!!

  8. #18
    done's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Też obstawiałem opony ale jakiś czas temu zrobiłem przekładkę z alu 16" na stalowe 15" zimowe i dalej to samo

  9. #19
    kromekkk's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW E36
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    ja mialem podobnie mialem felgi 15 orginalem opony brigstona czy jak to sie pisze i buczalo na letnich pozniej kupilem 17 na letnich i juz nie buczalo nie pamietam jakie tam byly opony ale nie buczaly teraz zalozylem 15 zimowe opony brigstona i halasuje ze mozg rozwalai to tylko w przedziale 80 90 km/h jezeli skrece to nie halasuje jezeli jade na krawedzi koleiny to tez cisza a jak zjade na rowne podloze to masakra.
    Szukam dodatkowej pracy!!!jak by ktoś potrzebował to moge mu wymienić olej,klocki itp.Tylko Poznań!Szerokości życze!!

  10. #20
    jaren's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koszalin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    bo były wyząbkowane to buczały normalka....
    Ja mam coś takiego że jak jade ok 80-90 i mniej, i puszczam pedał gazu auto sie toczy to coś jakby mi obcierało z przodu w kole, dzisiaj podniosłem na lewarku auto pokręciłem kołem i słychać tarcie (przód), podniosłem dla porównania drugą strone i cisza... do tego czasem jak jade i np zbliżam sie do skrzyżowania to słychac lekkie pyk pyk pyk, jakby coś w opone sie wbiło..co to moze być? łożysko raczej bym wykluczył, przegub chyba tez bo to nie te objawy..choć może sie myle..

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •