Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 156

Temat: Przepływomierz

  1. #91
    banan1703's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez klusio Pokaż post
    Jeżeli odłączysz przepływke to musi ci zacząć gorzej chodzić jeżeli nic się nie zmienia tzn. Że już źle chodzi , i jest cos nie tak.
    Podmieniłem przepływke na taką samą ,niestety problem nie ustał,jak mulił,taki muli. Na kompie błędy 16518 - sonda brak zmian napięcie stan1 czujnik1 i 17978 moduł sterujący zablokowany. Co do sondy to podobno jest ok,co do drugiego błędu to miałem coś iedyś dłubane przy immo i nie wiem czy to nie dla tego ( ?) ,ale wrcając do problemu mulenia,mechanik wymianiał coś przy odmie,ale to też nie pomogło, elektronik jeżdził z kompem i sprawdzał dawke paliwa podczas przypieszania na każdym biegu i stwierdził,że jest ok, sonde wykluczył, zasugerował przepływomierz,ale podminiłem i nic nie pomogło, nie wiem gdzie z tym dalej jechać (okolice Łodzi). Przypomne, auto muli po przekroczeniu 3 tys obrotów.
    Andain "Beautifull Things"

  2. #92
    klusio's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grudziądz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Słuchaj kolego pierwszy błąd skasuj i sprawdź czy dalej się będzie pokazywał bo według mnie sonda nie daje napięcia. 16518 - Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 1 - brak sygnału. Taki jest opis tego błędu.

    17978 - Uszkodzony sterownik immobilizera - zły kod, ECM, przewody

  3. #93
    sebol78's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Kaszczor
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Ujmę to tak : witam w klubie ale nie A3 tylko problemowych przepływek przy 1.8
    Mam podobnie z tą różnicą że odpinam i jest ok, ewentualnie mogła by lepiej iść ale to raczej nie duża różnica
    Ale powinna chodzić z podpiętą - a nie bez
    ja sondę wymieniłem na ori, przepływka podmieniona już trzecia ( co prawda nie nowa ) ale efekty te same
    kable, świece ok, przepustnica wyczyszczona itd (efekt jest brak falowania, lepsza reakcja na pedał)
    szczelność też raczej ok

    Banan 1703 jak coś zdziałasz daj znać

  4. #94

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Londyn
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam wszystkich mam taki problem z przeplywomierzem ( kod: 16486 ) i nie wiem co z tym zrobic mial moze ktos podobny problem ? Szukalem po numerach mojego przeplywomierza ale znalazlem tylko w Chinach :/ Audi S3 8L 1.8T Quattro ... Dziekuje za kazda odpowiedz

  5. #95

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gregor10.pl
    Auto
    dope
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Psychol Pokaż post
    Witam wszystkich mam taki problem z przeplywomierzem ( kod: 16486 ) i nie wiem co z tym zrobic mial moze ktos podobny problem ? Szukalem po numerach mojego przeplywomierza ale znalazlem tylko w Chinach :/ Audi S3 8L 1.8T Quattro ... Dziekuje za kazda odpowied
    Psychol , proste albo masz niepodpieta przeplywke albo padla , do s3 8l przed liftem silnik apy ma byc przeplywka nr 06a906461E , po lifcie 06a906461M bam/amk

  6. #96

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Londyn
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Gregor a skad te nazwy bierzesz( apy/bam/amk) ? A przeplywke mam ale ten błąd wywala ... A jak zmienię na nowa to musze adaptację zrobic ?

  7. #97

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gregor10.pl
    Auto
    dope
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    zadnej adaptacji , ew mozesz bledy skasowac jak nie masz vaga to odpiac akumualtor na 1 minute.
    apy /bam/amk to kody silników to każdego z nich jest inny przeplywomierz do apy 06a90646e a do amk i bam (polift) 06a906461m. kod silnika masz nabity na glowicy silnika po lewej stronie jak masz pokrywe plastikowa na silniku, lub w bagazniuku kolo kola zapasowego masz wlepe i tam pisze jaki masz silnik.

    I UZUPEŁNIJ PROFIL ZGODNIE Z POSIADANYM SILNIKIEM - w S3 nigdy nie było APX, a taki masz w profilu.

  8. Podziękowania dla gregor10 za pomoc w problemie

    Psychol (13-08-13)

  9. #98

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Londyn
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Oki popatrze dzięki wielkie Gregor Gregor jest to silnik AMK , a powiesz mi jaki numer ma przeplywomierz Boscha ?? bo na moim pisze MX na koncu a Ty piszesz tylko o M wiec o co chodzi ??

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Gregor na przeplywomierzu firmy bosch pisze nr.:06a906461MX BOSCH 0 280 218 066 . Więc co to jest to X? I czy moge jakiś inny założyć ?
    Ostatnio edytowany przez Psychol - 13-08-13 o 13:13

  10. #99

    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz, Wlkp
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny Przepływomierz na 5 pinów do instalacji na 3 piny

    Witam. Mam taki problem, z instalacji wychodzi kostka na 3 piny do przeplywomierza a mój przeplywomierz ma wyjscie na 5 pinow... Kostkę do przeplywomierza na 5 pinow mam i czy jeśli przelutuje tą kostkę (trzy kable które wychodzą z instalacji sie zgadzają z tymi co wychodzą z kostki tej na 5 pinow) i dwa zostaną wolne to czy będzie wszystko ok czy te pozostale dwa kable tez musze do czegoś podpiąć i jeśli tak to do czego ? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
    pozdrawiam.

  11. #100
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    weź najpierw pod uwage ze nie mozesz miec innego przeplywomierza jak fabryczny

Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •