Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 156

Temat: Przepływomierz

  1. #31

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    co to lmm ? nickt co sugerujesz ? jutro mymienie ten wezyk glowny od podcisnienia i postarm sie zrobic z tym kruccem bo lekko sie chwieje postaram sie takze na dniach zrobic logi na pzreplywce i na diodzie i mysle ze znikna wszystkie watpliwosci

  2. #32
    nickT's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    LMM inaczej LuftMassenMesser czyli przeplywomierz. Zostaw ta diode, napraw ten kruciec, sprawdz reszte podcisnien i sprawdz ponownie autko.

  3. Podziękowania dla nickT za pomoc w problemie

    zawias (18-03-12)

  4. #33

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    nickt mzoe dlatego ze podaje zle napiecia i jak robilem wczesniej test na diodzie to autko szlo plynnie nie az z taka moca jak powinno ale plynnie ale zrobie pierwsze tak jak mowisz kruciec i podcisnienia

  5. #34
    mayl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi a3 110 KM ASV
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Witam. Wszędzie piszą, że przepływomierz to wydatek kilku stówek a ja znalazłem do swojej audi a3 1,9 asv za 95 zł nowy http://przeplywomierze.istore.pl/pl,...lo,sharan.html co o tym sądzicie??

    pytanie nr 2. Pisaliście, że przepływomierz można zamienić na jakiś rozwiązanie tuningowe. Czy możecie podesłać jakieś zdjęcie i opis co to takiego, ze zakłada się to raz i ma się problem z głowy z przepływomierzem?

  6. #35
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    ja mialem problem z przeplywka w moim asv
    bylem sprawdzic auto pod kątem vaga przed chipem
    tuner stwierdzil ze przeplywka niedomaga i jak kupic to tylko oryginal boscha inne podroby sa na ktorka mete
    podobna opinie słyszałem w sklepie motoryzacyjnym

    ale mozna tez dokonac zabiegu czyszczenia przeplywomierza - domowy sposób byl opisany na forum

  7. #36
    mayl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi a3 110 KM ASV
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Tak, tak zakupiłem już cały sprzęt do czyszczenia: powietrze spręzone, kontakt i jescze jeden srodek do bezdotykowego czyszcznia elektorniki precyzyjnej i mam zamiar to zrobić ale ostatnio przeczytałem art w którym gość pisał, że w większości przypadków przy rozbieraniu wnętrza uszkadza się łączenia i przepływomierz idzie do kosza i dlatego strasznie się boję. A tak na marginesie jak właczy się vagiem blok 003 to jakie wartości na starcie na biegu jałowym powinny być wyświetlane?? u mnie wg specyfikacji jest coś ponad 200 a aktualny ponad 500 a jak podpiąłem diodę to aktualne skoczyły do 1250 i z rury wydechowej jak ruszyłem był jeden tuman dymu. Tak miało być??

  8. #37

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    89 razy

    Domyślny

    Nickt chce zeby kolega zrobił test z dioda zeby zobaczyc czy cisnienie bedzie skakac na diodzie bo juz miałem kilka przypadków ze powedem nie stabilnego cisnienia była przepływka .jesli po logach z dioda zamiast przepływki cisnienie nie bedzie dalej stabilne to bedzie wiadomo gdzie lezy problem .
    Mayl jak masz delirke to mozesz uszkodzic wkład przepływomierza przy wyjmowaniu z obudowy .
    a co do przepływomierza który ma Zawias to jest to pierburg który nie jest zadna chinszczyzna tylko jest to górna półka np. w mercedwesie pierburg daje przepływki na pierwszy montarz swojego czasu były one tez montownwe w VW
    diagnostyka vag 602-614-253
    sprzedam wtryski 320cc

  9. #38
    mayl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi a3 110 KM ASV
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    a trzeba przy teście zaślepiać EGR ?? rozumiem, ze podpinam diodę, która już widziałem w bloku 003 daje mi aktualne wartości 1250 zamista moich 500 i wtedy robie je łącznie z blokiem 011. Oczywiście mówimy o próbie dynamicznej od 1500 obr do dechy.?? Wszystko sie zgadza?

  10. #39

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    89 razy

    Domyślny

    tak musisz zaslepic wezyk bo komp bedzie otwierał egr-a na maxa i zadławi ci sie silnik .co do robienia logu to sie zgadza
    diagnostyka vag 602-614-253
    sprzedam wtryski 320cc

  11. #40
    mayl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi a3 110 KM ASV
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    o widzisz german8q cenna uwaga dzięki kolego bo do tej pory nikt mi nie odpisał czy zaślepiamy EGR czy wężyk idący od EGR do N18 bo to wielka różnica

Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •