Strona 2736 z 3099 PierwszyPierwszy ... 1736223626362686272627342735273627372738274627862836 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 27,351 do 27,360 z 30989

Temat: O wszystkim i niczym na temat S3 i innych pierdołach ;)

  1. #27351
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skrzypul Pokaż post

    robocizna aso by gwarancja była 700zł
    Poprę skrzypula w jednej bardzo ważnej rzeczy, o której wiele osób zapomina. Zrobisz rozrząd sam, OK bo problem. Ale zrobi Tobie go kolega, jakiś zaufany mechanik czy ktoś inny, pęknie pasek i co wtedy ta osoba zrobi?
    Tutaj jest plus właśnie dla takiej roboty w aso, bo dają gwarancje. Mam teraz w pracy chłopaka co w Vw u mnie w mieście pracował na przyjęciach gwarancyjnych. Zdarzyło się pare razy ze pasek strzelił i co? Wymiana wszystkiego co się uszkodziło na gwarancji..

  2. #27352
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    O Panie, to w idealnym swiecie, ASO maja problemy z wymianami gwarancyjnymi w nowych samochodach, a co dopiero w takich przypadkach. Uprzedzajac pytania, tak - warto, nie - nie jest tak kolorowo.

  3. #27353

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanowiec
    Auto
    Alfons i Ałdi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skrzypul Pokaż post
    w 1.8T 225KM dobry i porządnie zrobiony rozrząd to wydatek 5000zł

    ale lepiej wierzyć w te 700zł i liczyć ze napinacz wałków rozrządu wytrzyma do sprzedaży

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Ja nie korzystam z usług ASO po mojej wizycie w Serwisie Fiata z autoryzacją na Alfę- długa historia
    Szukam tych co robią takie auta i są firmy, które się specjalizują w danych markach- modelach i nie dostaniesz kawki na recepcji, ale robią na takim samym poziomie. I jest gwarancja na graty i robotę
    Naturalnym był by R-Performance, gdzie auto było robione do tej pory, ale pod nosem mam AW Racing czyli praktycznie to samo
    Co do ceny to coś taniej wyszło- po kupnie zaprowadziłem Niemca do AW Racing z standardowym tekstem robić co nie gra, auto kupiłem z dwiema wadami, które stary właściciel podał już w rozmowie telefonicznej i nic więcej nie wyszło:
    1. Uwalony czujnik położenia pedału hamulca- przez co tempomat nie działał
    2. Dodatkowy czujnik EGT do wymiany
    Olej miał przejechane z 8 tysięcy, a rozrząd z 40 z tym że stary właściciel uprzedził mnie żebym go wymienił, bo on autem w kapeluszu nie jeździł, a jak on by wymienił to i tak by mu nikt nie uwierzył. No i te dwie rzeczy wymieniono plus chyba płyn hamulcowy i może jeszcze jakiś drobiazg
    W każdym bądź razie kwota nie była tak duża żeby zapadła mi w pamieć- a mi zapadają takie od 3- 4 w zwyż

  4. #27354
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pomocnik Pokaż post
    O Panie, to w idealnym swiecie, ASO maja problemy z wymianami gwarancyjnymi w nowych samochodach, a co dopiero w takich przypadkach.
    eeee bez przesady, wszystko zależy od osoby która to rozlicza na gwarancji bo da sie naprawdę wiele rozliczyć tylko kwestia chcenia i zachodu z tym związanego, a czasami lepiej powiedzieć klientowi że "nie da sie" , "zużycie eksploatacyjne" itp i nie kombinujesz z gwarancja tylko klient płaci i tyle wiedza z własnej praktyki ASO

  5. #27355
    Patryk14's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A4 1.8T AVJ Quattro
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Panowie z takich technicznych rzeczy, czy zwykłe uszczelki miedziane będą okej pod czujnik pompy wspomagania i przewód który tam idzie? Bo dzisiaj dowiedziałem się że są tam podobno jakieś uszczelki miedziane pływające (dmuchane), ktoś ma jakieś info o tym? Bo chciałem się zabrać za wymianę jutro a nie wiem czy zwykłe miedziane będą okej a już te było mi ciężko znaleźć.

  6. #27356
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kosmo Pokaż post
    eeee bez przesady, wszystko zależy od osoby która to rozlicza na gwarancji bo da sie naprawdę wiele rozliczyć tylko kwestia chcenia i zachodu z tym związanego, a czasami lepiej powiedzieć klientowi że "nie da sie" , "zużycie eksploatacyjne" itp i nie kombinujesz z gwarancja tylko klient płaci i tyle wiedza z własnej praktyki ASO
    Ja nie mowie, ze nie, ja po prostu mowie, ze nie zawsze jest tak kolorowo

  7. #27357
    tomekb164's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wejherowo
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Patryk mam dmuchane ale nie jestem pewien rozmiaru.

  8. #27358
    MiKr's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ropczyce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Patryk a ETKA co mówi? Zaglądałem tak na szybko i znalazłem taki numer N0138115

  9. #27359
    Patryk14's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A4 1.8T AVJ Quattro
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Etka mówi że podkładki uszczelniające 16x22 i 10x13,5 numery z etki mam jednej i drugiej podkładki (w ASO ponad tydzień czekania). Byłem dzisiaj w sklepie takim dość dobrym i gościu powiedział że o takich wąskich średnicach zewnętrznych to są właśnie jakieś podkładki dmuchane. Powiedział że na zwykłych można też spróbować ale te dmuchane po prostu pod naciskiem śruby się rozpływają. Dlatego pytam czy ktoś to robił na zwykłych miedzianych bo już takie było mi dość ciężko dostać a jak w niektórych sklepach pytałem o te dmuchane to jak na jakiegoś kosmitę na mnie patrzyli ;p

  10. #27360
    montenegro99's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pomorskie
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Panowie, czy udało się komuś w 8L zrobić podświetlenie samych wskazówek w liczniku (po przekręconym zapłonie) ? Tak na poniższym filmiku kolegi Ferdek112 ?

    https://photos.google.com/share/AF1Q...9aNHNWNVJFbWV3

Strona 2736 z 3099 PierwszyPierwszy ... 1736223626362686272627342735273627372738274627862836 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •