Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 67

Temat: Angel Eyes w Audi A3 - pytania i odpowiedzi

  1. #1
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Angel Eyes w Audi A3 - pytania i odpowiedzi

    Chcialbym zadac kilka pytan odnosnie Angel Eyes'ow. Z gory rowniez chcialbym Was poprosic o ewentualne wrzucenie zdjec tego jak one wygladaja na waszych autach (zarowno z zewnatrz, jak i po otworzeniu maski). Oto one:

    1. Angel Eyes'y firmy Sonar maja mozliwosc zarowno manualnej jak i elektrycznej regulacji wysokosci swiecenia. Jedynym warunkiem jest przelozenie silniczkow ze starych swiatel. I chcialbym sie dowiedziec jak to zrobic?
    2. Jak podlaczyc wszystkie kabelki zeby swiecily ringi?
    3. Jak rozwiazaliscie u siebie problem tylnych kabli wystajacych z lampy? Po podlaczeniu wszystkiego pod maska jest lekki nielad.
    4. Jakie mieliscie problemy po podlaczeniu takich lamp? Czy pojawil sie problem ze np. na nastepny dzien jedna lampa nie swiecila itp.?

    Mowimy oczywiscie o lampach firmy Sonar http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=272670429
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-08-15 o 16:34

  2. #2
    Sens's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Haro, osobiście nie posiadam tych lamp, ale mogę Ci coś na ich temat powiedzieć
    1. Manualnie regulujesz je śrubokrętem (dla mnie największa głupota jaka może być ). Przełożenie ori silniczków jest banalne. Wyjmujesz wtyczke (3 pinowa), następnie przekręcasz silniczek i go wyjmujesz. Przy zakładaniu powtarzasz czynność w odwrotnej kolejności.
    2. Wydaje mi się, że zestaw jest plug&play. wpinasz wtyczki i wszystko świeci jak powinno.
    4. Mogą parować, ale wystarczy, że uszczelnisz je silikonem.

    Jeżeli chciałbyś lampy w kolorze srebrnym to napisz do Ven'a. Ma je u siebie na aucie i chętnie się ich wyzbędzie
    1.9 TDI tuned by COMPSPORT

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    witam. ja mam takie lampki ale nie czarne tylko klasyczne. zacznijmy od tego ,że lampa nieoryginalna a więc nie dziw się że nie pasuje tak jak oryginał, czyli tu i tam lekko odstaje. Gdy już zamontujesz to efekt jest zaje..... ale.... i to właśnie boli. Mianowicie posiadam je 7 miesięcy i już zauważyłem pęknięcia na dwuch sztukach klosza od zewnątrz, a w dodatku przepalił mi się ring w prawym i nie wiem czy żarwka jest w nim wymienna. W dodatku coś się w środku oberwało i lata jedna żarowka. Myślę że cie nie zraziłem bo je jeżeli chodzi o wygląd to chłopie klasa, ale musisz się liczyć że są marnej jakości..jutro wrzucę fotki to zobaczysz. pozdr

  4. #4
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sens
    1. Manualnie regulujesz je śrubokrętem (dla mnie największa głupota jaka może być ). Przełożenie ori silniczków jest banalne. Wyjmujesz wtyczke (3 pinowa), następnie przekręcasz silniczek i go wyjmujesz. Przy zakładaniu powtarzasz czynność w odwrotnej kolejności
    Jak wyglada kwestia przelozenia tych silniczkow do angel eyes'ow? Czy da sie je wlozyc do zalozonych juz w aucie Angel Eyes'ow?
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sens
    2. Wydaje mi się, że zestaw jest plug&play. wpinasz wtyczki i wszystko świeci jak powinno.
    Niestety nie. Wszystko jest plug'n'play ale w kwestii samej soczewki. Kable od postojowek wisza sobie swobodnie i moj mechanik powiedzial mi ze jedyna mozliwoscia podlaczenia ringow jest zalozenie jakiejs wtyczki ktora bedzie laczyc kabelki ze soba. Ale byc moze koles sie myli i jest mozliwosc podlaczenia ich w inny, latwieszy sposob.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sens
    4. Mogą parować, ale wystarczy, że uszczelnisz je silikonem.
    I tu sie pojawia problem bo nie pomyslalem o tym wczesniej i zalozylem juz lampy, a sciaganie ich wiaze sie ze zdejmowaniem calego zdezia... A to juz jest kupa roboty. No chyba ze jest jakas latwiejsza droga uszczelnienia tych lamp?

    [ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 18:51 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez drew
    witam. ja mam takie lampki ale nie czarne tylko klasyczne. zacznijmy od tego ,że lampa nieoryginalna a więc nie dziw się że nie pasuje tak jak oryginał, czyli tu i tam lekko odstaje. Gdy już zamontujesz to efekt jest zaje..... ale.... i to właśnie boli. Mianowicie posiadam je 7 miesięcy i już zauważyłem pęknięcia na dwuch sztukach klosza od zewnątrz, a w dodatku przepalił mi się ring w prawym i nie wiem czy żarwka jest w nim wymienna. W dodatku coś się w środku oberwało i lata jedna żarowka. Myślę że cie nie zraziłem bo je jeżeli chodzi o wygląd to chłopie klasa, ale musisz się liczyć że są marnej jakości..jutro wrzucę fotki to zobaczysz. pozdr
    Przeciez masz roczna gwarancje na lampki Przynajmniej w firmie w ktorej ja kupowalem jest roczna gwarancja, wiec jestem spokojny

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    niby tak ale nie mam paragonu

    [ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 18:54 ]
    no i rozbieranie połowy auta.... nie, nie w taką pogodę zajeżdze je do końca i pomyślę nad nowymi hehe

  6. #6
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Szlag by trafil, poszedlem do starych lamp i co sie okazalo? Mam tylko JEDEN silniczek! Ile kosztuja silniczki? Ze Skody beda pasowac? Bo do ASO Volkswagena mam strasznie daleko

  7. #7
    Kajetan's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radzionków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Panowie jeśli lampa jest do danego modelu pisana to musi by plug&play nie ma mowy o przeróbkach. W moim wypadku jednak była potrzeba przerobienia końcówek na poliftowe. Czyli moje lampy nie pasowały rocznikowo do mojego modelu.
    Mam FK-Automotive
    1. Ringi w sonarach z tego co słyszałem są nie wymienialne
    2. Ringi normalnie zastępują zarówke światła postojowego
    3. Słyszałem że byly problemy z silniczkami przedliftowymi (miały za krótkie przekładnie ślimakowe i regulacja nie działała na pełnym zakresie.
    4. NIGDY nie uszczelniamy lamp jak parują. wystarczy wyciągnąć tylną zaślepke z lampy i załączyć na pare min światło para pod wpływem ciepła sie ulotni. Przy zaklejonych lampach nigdy sie nie ulotni i bedzie dalej parować.

    Proponuje kupić DEPO 700pln troszke droższe od sonara wszystko plug&play w każdym ringu wymianialne zwykłe żarówki lub FK za 800pln.


  8. #8

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Kajetan
    Panowie jeśli lampa jest do danego modelu pisana to musi by plug&play nie ma mowy o przeróbkach. W moim wypadku jednak była potrzeba przerobienia końcówek na poliftowe. Czyli moje lampy nie pasowały rocznikowo do mojego modelu.
    Mam FK-Automotive
    1. Ringi w sonarach z tego co słyszałem są nie wymienialne
    2. Ringi normalnie zastępują zarówke światła postojowego
    3. Słyszałem że byly problemy z silniczkami przedliftowymi (miały za krótkie przekładnie ślimakowe i regulacja nie działała na pełnym zakresie.
    4. NIGDY nie uszczelniamy lamp jak parują. wystarczy wyciągnąć tylną zaślepke z lampy i załączyć na pare min światło para pod wpływem ciepła sie ulotni. Przy zaklejonych lampach nigdy sie nie ulotni i bedzie dalej parować.

    Proponuje kupić DEPO 700pln troszke droższe od sonara wszystko plug&play w każdym ringu wymianialne zwykłe żarówki lub FK za 800pln.
    Też słyszałem że ringi w sonarach są niewymienne ale jeszcze sprawdzę. Jeżeli chodzi o podłączenie to nie było żadnego problemu i przerobek. silniczki chodza jak należy i masz rację, ja też wybrałbym teraz DEPO.

  9. #9

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    beuchatoow
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Kajetan
    Proponuje kupić DEPO 700pln troszke droższe od sonara wszystko plug&play w każdym ringu wymianialne zwykłe żarówki lub FK za 800pln.
    Alternatywą są też lampy TYC z opinii użytkowników lepiej wykonane od Depo cena prawie porównywalna ale tańsze od FK(najlepszych chyba z tych lamp)
    A3- moja Czarna Kochanka

  10. #10
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    mo?e i ciekawie wygl?daja ale nie ma to jak ori soczewki
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Haro
    jak wyglada kwestia przelozenia tych silniczkow do angel eyes'ow? Czy da sie je wlozyc do zalozonych juz w aucie Angel Eyes'ow?
    raczej nie dasz rady zamontowa? silniczka do za?o?onych juz lamp trzeba sie troche nam?czyc, nakr?cic, ?eby ga?ka wskoczy?a w prowadnic?. W aucie to masz za ma?o miejsca na takie manewry - lampe trzeba zdemontowa?.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Haro
    Kable od postojowek wisza sobie swobodnie i moj mechanik powiedzial mi ze jedyna mozliwoscia podlaczenia ringow jest zalozenie jakiejs wtyczki ktora bedzie laczyc kabelki ze soba.
    idz do sklepu elektronicznego kup jakas wtyczke meska i zenska i zamiast oryginalnej zrob swoja - problem z glowy, o ile masz lutownice i potrafisz przylutowac kabelek jak nie to daj jakiemus elektrykowi/elektromechanikowi, to naprawde chwila roboty.

    silniczki masz np tu http://www.allegro.pl/item274598311_...a_vw_audi.html
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •