Strona 34 z 50 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 331 do 340 z 492

Temat: Wybór telewizora

  1. #331
    kamil1905's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    Skrzypul czyli na takim telewizorze żaden kanał czy film DVD , BluRay nie będzie wyglądał lepiej?
    Telewizor HD, Full HD i Ultra Hd i na każdym film DVD będzie jakościowo taki sam? Takie laiczne pytanie bo troche zielony jestem w tych HD

    Audi A3 1.8 AGN 125 KM ---> Audi A3 1.8 T Quattro 180 KM - 252 KM ---> Audi S5 F5 3.0 TFSI 354 KM ----> ......

  2. #332
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    Tak. Standardem dla bluray jest fullHD.
    Możesz kupić kamerę i nagrywać filmy 4K, zdjęcia na odpowiednich aparatach 4k robić, a później odtwarzać, ale różnicy w filmie na blueRay nie dostrzeżesz
    BluRay ujawnia 100% możliwości FullHD. UltraHD potrzebowałby 4 albo i 8xwięcej miejsca na zapis szczegółów(dodatkowych pixeli) a takiego nośnika, mieszczącego 2h filmu chyba jeszcze nie wymyślili (poza twardym dyskiem)

    Najlepiej podejdż do media markt albo EuroRTV. Spójrz na samsunga serii 8 i na telewizor 4K. Na bank różnicy w obrazie nie dostrzeżesz
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  3. #333
    kamil1905's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skrzypul Pokaż post
    Pomyśl nad samsungiem UE55F8000
    Jeden z najlepszych tv na rynku za w miarę rozsądną kasę.
    Zastanwiałem się raczej nad Sony ale ten Samsung faktycznie ciekawie się prezentuje.

    Audi A3 1.8 AGN 125 KM ---> Audi A3 1.8 T Quattro 180 KM - 252 KM ---> Audi S5 F5 3.0 TFSI 354 KM ----> ......

  4. #334
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Kamil kupuj Sony 55W805,807 mam i moge polecić jeden z lepszych tv do 7 kafli ma zajeb.. procesor i filtry bo matryca i tak dobra LG i mase fajnych ustawien multimedialnych i przejscia TV w 3D
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  5. #335
    kamil1905's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    A co powiecie na temat Sony W955? Bo taki będę też brał pod uwagę.
    Z ciekawostek byłem dziś w Euro i miałem okazję porównać dwa telewizory obok siebie. Jeden Full HD a drugi obok Ultra HD. Obydwa Sony. Oglądany materiał to m.in. Rodzinka.pl na TVP HD w obydwu telewizorach plus programy przyrodznicze. Zatrzymywanie w tym samym momencie itp. 4K faktycznie skaluje obraz. Nieznacznie ale skaluje. Widać to było po np. logo TVP HD, jakiś szczegółach typu krawędzie koszuli itp. Ja to widziałem z odległości 2 m i trzeba było się typowo przyjrzeć na zatrzymanych obrazach. A wiadomo, że z 2 m telewizji się raczej nie ogląda. U mnie ta odległość to będzie ok. 4 m. Z normalnej oglądanej perspektywy raczej nikt nie zauważy różnicy.
    Tak czy inaczej programy w Full HD z BluRay-a wyglądały bajecznie. I na tym i na tym telewizorze Kolory, ostrość miodzio
    Ostatnio edytowany przez kamil1905 - 29-08-14 o 15:51

    Audi A3 1.8 AGN 125 KM ---> Audi A3 1.8 T Quattro 180 KM - 252 KM ---> Audi S5 F5 3.0 TFSI 354 KM ----> ......

  6. #336
    ishi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Piaseczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    http://www.ceneo.pl/32120729

    jest ktoś wstanie cokolwiek napisać na temat tego modelu ? widzę że wczesniej chodziły one po 6-7 tys teraz niezła cena jest w RTV ale czy warto ?

  7. #337
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skrzypul Pokaż post
    Zero smurzenia tzw cloudingu

    Sorry,ale Clouding nic ze smurzeniem nie ma wspolnego.

  8. #338

    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ishi Pokaż post
    http://www.ceneo.pl/32120729

    jest ktoś wstanie cokolwiek napisać na temat tego modelu ? widzę że wczesniej chodziły one po 6-7 tys teraz niezła cena jest w RTV ale czy warto ?
    Samsung zawsze na początku będzie kosztował dużo, nowe modele są wprowadzane w Polsce maj/kwiecień. Dlaczego tak tracą na wartości? Dlatego, że w samsungu bardziej się płaci za opcję dodatkowe związane z multimediami i internetem, same materiały wykonania i matrycy użyta w tv jest dość tania. Seria 62xxx to jest 1 seria w której się zaczyna opcja 3d, a więc wybrałeś TV samsunga z 3d z najniższej półki. Możesz być rozczarowany niestety obrazem. Jeżeli zależy Ci na obrazie pomyśl o jakiejś 55" bo w tej wielkości kupisz coś lepszego nawet z samsunga, LG ew. sonego.

  9. #339
    ishi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Piaseczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez vere Pokaż post
    Samsung zawsze na początku będzie kosztował dużo, nowe modele są wprowadzane w Polsce maj/kwiecień. Dlaczego tak tracą na wartości? Dlatego, że w samsungu bardziej się płaci za opcję dodatkowe związane z multimediami i internetem, same materiały wykonania i matrycy użyta w tv jest dość tania. Seria 62xxx to jest 1 seria w której się zaczyna opcja 3d, a więc wybrałeś TV samsunga z 3d z najniższej półki. Możesz być rozczarowany niestety obrazem. Jeżeli zależy Ci na obrazie pomyśl o jakiejś 55" bo w tej wielkości kupisz coś lepszego nawet z samsunga, LG ew. sonego.
    Jednak się na niego zdecydowałem (w sumie przez kobiete która naciskała), przetestuje i zobaczę jak będzie to jakiś szajs to oddaje z tego co wiem to wg prawa kupując przez neta mam 10 dni na zwrot

  10. #340
    Zyzio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Ryki
    Auto
    Stage4+ CS
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny Wybór telewizora

    Kamil w955 jest całkiem spoko gdyby nie podstawka, telewizor ma Motion flow 400hz wiec płynność jest niecogorsza i czerń wyglada kiepsko jak to w wypadku matryc IPS. Ja bym Ci polecał model 55w829b, płynność jest rewelacyjna w porównaniu do w955 zwłaszcza podczas meczy. Do calosci zakupilbum soundbara model Sony ct370. W połączeniu z tv gra idealnie a dzwiek jest rewelacyjny. Przygotuj sobie 5 plansz kolorowych w 1920x1080 w 100% czerń, żółty, czerwony, niebieski i biały. Podjedz do euro i przed zakupem wrzuć pendraka z takimi planszami na tv aby sprawdzić matryce pod katem badpixeli i cloudingu. Pracownicy chetnie pomogą. Długo wertowałem temat tv i ten soniak to najlepszy wybór. Tv porządnej klasy w połączeniu z ps3/4 bajka!


    Wysłane z mojego iPhone'a

Strona 34 z 50 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •