Strona 28 z 55 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 271 do 280 z 544

Temat: Nieoznakowane radiowozy Policji

  1. #271
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rl Pokaż post
    Kolega jest pewien numerów tego furacza pościgowego? Mam pytanie. Dałoby skołować jakieś zdjęcie?
    Numerów jestem pewien. Natknąłem się na nich na drodze Wolbrom - Olkusz. W porę zauważyłem białe czapki na podszybiu. Potem jechałem za nimi do samego Olkusza. Czy mają wideorejestrator nie daję głowy. Jeśli spotkam jeszcze raz postaram się o zdjęcie.
    Srebrny pocisk ...



  2. #272
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    rl: czy masz jakieś informacje dot. Warszawy?
    Od dobrych 2 tygodni nie widziałem nic poza szarym Passatem, a jeżdżę po mieście naprawdę dużo. Może to niefart, ale zwykle w takim czasie widziałem zdecydowanie większą różnorodność.
    Jedno z Mondeo ponoć rozbite - info od miomichala z tego forum.

  3. #273
    Mariusz_ZT.tk's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sulejówek
    Auto
    Quattro S-Tronic
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Na wylocie z Warszawy na Mińsk Mazowiecki/Siedlce często grasuje błękitny VW Passat B6 na taflach WPR. Rejon działania to zazwyczaj od Kajki do Zakrętu.

  4. #274

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    taki sam passat grasuje na trasie nr 7 Warszawa-Płońsk

  5. #275
    Cyc's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Siemiatycze
    Auto
    Czarny :]
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    30 razy

    Domyślny

    rl - dzieki wielkie za info! :]
    "- Dobrze jeździsz ?
    - Nie, ale szybko..."

  6. #276
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Bo to chyba ten sam Passat WPR 98GP.

    Hm, znalazłem coś takiego - nie wiem, na ile aktualne info:
    http://209.85.129.132/search?q=cache...&hl=pl&ct=clnk

    Zostaje w takim razie chyba w mieście 1 Mondziak (nie wiem, który się rozwalił, wcześniej były z tego co pamiętam 2), 1 szary Passat i dwie Vectry.
    Nie wliczam wymienionych wcześniej w wątku Octavek, Mondeo i Vectry ze Starych Babic, ale tych w granicach miasta (prawie) nigdy nie widuję.

  7. #277
    cyber321's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świdnica
    Auto
    Audi A3 8L wer. po liftingu
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny

    Domyślny nieoznakowane :)




    możemy je spotkać na dolnym śląsku Wrocław-Świdnica-Wałbrzych-Żarów i okolice! pozdrawiam.

  8. #278
    rl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Coolfon Pokaż post
    Numerów jestem pewien. Natknąłem się na nich na drodze Wolbrom - Olkusz. W porę zauważyłem białe czapki na podszybiu. Potem jechałem za nimi do samego Olkusza. Czy mają wideorejestrator nie daję głowy. Jeśli spotkam jeszcze raz postaram się o zdjęcie.
    Ok dzieki bo małopolska to jedyne woj. w którym trochę słabo się orientuję aczkolwiek nadrabiam zaległości nadrabiam Może inaczej zbieram potrzebne mi informacje i zdjęcia
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez uzx Pokaż post
    rl: czy masz jakieś informacje dot. Warszawy?
    Od dobrych 2 tygodni nie widziałem nic poza szarym Passatem, a jeżdżę po mieście naprawdę dużo. Może to niefart, ale zwykle w takim czasie widziałem zdecydowanie większą różnorodność.
    Jedno z Mondeo ponoć rozbite - info od miomichala z tego forum.
    Mam

    Passatów B6 bo o tych tylko mówimy są dwa jeden szary na nowodworskich blachach i błękitny na pruszkowskich. Ten ostatni faktycznie miał delikatną stłuczkę ostatnio, ale było to dwa tygodnie temu więc myślę że już grasuje na nowo. Powiem tylko że oba mają po dwie kamery z przodu i z tyłu. Ogólnie w Warszawie i okolicach jest tego od zarąbania, bo np. Warszawa Zachód a dokłądniej komenda w Babicach także ma takiego samego Passata B6 tylko w kolorze srebrnym. Wszystkie mają motory 2.0 TSI 200KM Więc nie polecam ucieczek, o czym dobitnie przekonał się Pan z BMW serii M w osatnim Piracie chociaż muszę powiedzieć że gdyby nie światła to może miałby szansę spylić jednakże marny by był jego los jak już by capnęli, albo zaprosili na komendę na odtworzenie nagrania. Co jest jeszcze...Ople Vectra sztuk x4 złoty dobrze już wszystkim znany, dwa ciemno zielone i wiśniowy. 3 Fordy Mondeo II genercji Mk3 Czarny, Srebrny i Grafitowy. 2 fordy Focucy oznakowane i jedna Skoda Octavia w Sedanie także oznakowana. Na zasmażkę 2 motry BMW i Honda. Trasy wylotowe obstawiają też mośki z Pruszkowa z 3 octaviach I generacji o ktorych już kiedyś wspomniałem + cała plejada Fordów Mondeo i Opli Vectra razem w sumie 9 sztuk z CSP. Szkolą Policjantów ale często gęsto zatrzymują za wykroczenia. Wszystkie na Legionowskich blatach jeżdżą. Eh ale was teraz pocieszyłemhehe
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez cyber321 Pokaż post
    możemy je spotkać na dolnym śląsku Wrocław-Świdnica-Wałbrzych-Żarów i okolice! pozdrawiam.
    Szkoda że nie dałeś dwóch najważniejszych Y013 i Y022 bo te są tylko szkodliwe, cała reszta pokazana na zdjęciach to lipa nie trzeba się ich bać. Tzn trzeba ale nie trzeba
    Dodano:
    I Jak Mogę Was Prosić...jak Widzicie Gdzieś Takiego Nieoznakowanego Z Kamerą Zróbcie Mu Zdjęcie Nawet Jakby Miało Ono Być Zrobione Tylko Telefonem. Lustrzanek Wam Nie KaRZę Wozić W Samochodzie Ale Wyciągnięcie Telefonu Z Kieszeni Nie Boli A Ludzią Się Może Przydać.pozdrawiam I Z Góry Dziękuję.
    Ostatnio edytowany przez rl - 27-03-09 o 16:57 Powód: Automatyczne łączenie postów
    WWW. FOTORADARY.NET.PL - Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów

  9. #279
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rl Pokaż post
    3 Fordy Mondeo II genercji Mk3 Czarny, Srebrny i Grafitowy.
    Właśnie ponoć jeden z tych jest ostro rozbity - zawinął się na jakimś wiadukcie.

    Dzięki za uzupełnienie wiadomości

    Masz może blachy srebrnego Passata z Babic i Vectr (poza babicką i WI 90754)?

  10. #280
    rl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Vectra złota to jest jak napisałeś WI 90754 to Mondeo które mówisz niby że jest skasowane wczoraj hulało więc raczej cb radiowa ściema, a Passat z Babic to WZ 80742
    Ostatnio edytowany przez rl - 27-03-09 o 18:47
    WWW. FOTORADARY.NET.PL - Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów

Strona 28 z 55 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •