Strona 47 z 86 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 461 do 470 z 857

Temat: Ubezpieczenie auta

  1. #461
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    jezeli bedziesz w dowodzie to bedzie placil zwyzki za wiek

  2. #462
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    Speedcam, przecież już dostałeś odpowiedź w ostatnich postach na forum. Będziesz miał zwyżkę za wiek niezależnie czy będziesz właścicielem czy tylko współwłaścicielem auta. Zwyżki/zniżki liczy się osobno/niezależnie.
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  3. #463

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    C5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Speedcam Pokaż post
    a jeżeli jako współwłaściciela zarejestruje brata, który ma też jakieś swoje zniżki i ma 28 lat to czy dalej będę musiał płacić zwyżkę że ja nie mam 25 lat, Chodzi mi o to żeby moje imię widniało jako właściciela
    jeżeli widniejesz w ubezpieczeniu jako właściciel / współwłaściciel masz mniej niż 25 lat , brat ( współwłaściciel ) ma ponad 28 lat , to zniżki bedziesz miał jego np - 60% ( jeżeli ma większe niż Ty ) natomiast zwyżki za wiek bedą Twoje

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Speedcam Pokaż post
    dodam jeszcze, że gdy byłem ubezpieczony jako współwłaściciel przez te 4 lata to ojciec posiadał 60% zniżki czy mi też policzą 60% czy ewentualnie 40% za te 4 lata

    i dodam jeszcze, że przez te 4 lata ubezpieczenie było w jednym towarzystwie czyli HDI
    jeżeli udasz się do HDI po zaświadczenie o bezszkodowości to otrzymasz info że masz 40 % zniżki , natomiast jeżeli jako podstawę do zniżek u innego ubezpieczyciela przedstawisz dotychczasową polisę na której widniejesz jako współwłaściciel i będzie na niej napisane że było 60 % zniżki to powinni uznać te zniżki jako Twoje

  4. #464
    mixon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Inny
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ja teraz ubezpieczam autko. Mój dziadek ma zniżkę 60% natomiast ja, mam 20lat prawko od roku. Czyli zwyżka dochodzi. Za OC mam ok 829zł jednorazowo.
    Mężczyźni są jak dzieci, tylko ich zabawki są coraz droższe

    Pierwszeństwo ma ten kto ma autocasco

  5. #465
    Guri's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Q5 3.0 TDi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Świeżo ubezpieczony w Compensa

    2007r / 96k przebiegu 1.9 TDi

    Pełny Pakiet (na zniżkach 60%) +assistance top +zniesienie udziału własnego +NWW
    wyniosło mnie to 2263

    dodam ze porównałem chyba 6ciu ubezpieczycieli - i tu mam największy zakres i najniższa kasa. (poprzedni samochod miałem w allianzie - nie mogę złego słowa powidzieć (teraz wyliczyli mi przy podobnym zakresie ubezp. o 350 pln więcej) a jeszcze poprzedni samochód miałem w Generali - i było dobrze do wypadku - masakra - wymieniałem sie z nimi pismami chyba z półtora roku...)

    pozdrawiam

  6. #466
    ISHIEDO's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Maz.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)

    Domyślny Rankomat.pl

    Siemanko!
    Jeśli ktoś z Was byłby chętny to zapraszam do rankomatu na wyliczenie. Jest tam 16 towarzystw, więc można cos pokombinowac. Jak coś to piszcie,zadzwonię i poszukamy czegoś najciekawszego-najtańszego oc lub fajnego pakietu w dobrej cenie.
    Pozdro!

  7. #467

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    C5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ISHIEDO Pokaż post
    Siemanko!
    Jeśli ktoś z Was byłby chętny to zapraszam do rankomatu na wyliczenie. Jest tam 16 towarzystw, więc można cos pokombinowac. Jak coś to piszcie,zadzwonię i poszukamy czegoś najciekawszego-najtańszego oc lub fajnego pakietu w dobrej cenie.
    Pozdro!
    a porównywałeś kiedyś wyliczenia kalkulatorów on-line z ofertą agenta ??
    nie wiem skąd one są brane bo w większości przypadków nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

  8. #468
    Guri's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Q5 3.0 TDi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Robiłem w rankomacie czy jak mu tam analize... wynik nawet w polowie nie był przybliżony... a póżniej co chwila dostawałem maile i telefony!! (gdyż tym moim rankomacie do rejestracji chcieli komórke a ja w zaslepieniu podalem swoja prawdziwa)

    odradzam tego typu zabawy

    jak chce sie porównać wielu ubezpieczycieli idzie sie do multiubezpieczyciela i on zrobi dla nas porównanie.

    zreszta jak bylo pisane poniżej - cena to nie 100% sukcesu przy zawieraniu umoy ubezpieczenia

  9. #469
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    ja polecam Axe, szczególnie tanio wychodzi jeśli ktoś nie ma ukończonych 25lat bo nie ma zwyżki za wiek i jeszcze dostajecie rabat 30 lub 50zł jeśli zawrzecie umowę z czyjegoś polecenia numeru polisy, jak coś to mogę udostępnic swój
    6,3l/100km w trasie, prawie jak TDI

  10. #470
    tim's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Mulitiubezpieczyciele to też nie idealny sposób bo przekręcą cię tam gdzie mają dobrą prowizje od umowy no chyba że trafisz na jakiegoś spoko agenta.
    Rankomaty są beznadziejne nie oddają stanu faktycznego<strata czasu>
    Directy mają swoje minusy np. brak swojego zaufanego agenta.
    Ja mimo tego wybrałem AXA direct

    Full pakiet OC,AC,NW<przy zaniżonej wartość auta 29000> /60% zniżek//1226zł,,,kolejna w kolejce była warta<wartość auta 26000> 1886zł ,liberty 2200,PZU uwaga 4120zł rozpiętość spora..wartość samochodu w przypadku kradzieży bardzo różna,chodz wszyscy niby według tego samego euro taxu korzystają.

    Jeśli chcesz dodatkowej zniżk <60zł> podaj nr. polisy 2561446

    Pamiętajcie przed podpisaniem umowy czytajcie warunki ogólne jest tam trochę kruczków.
    W axie np. wyłączenie AC na Ukrainie i Białorusi ,przy ubezpieczeniu od powodzi w razie w/w przypadku należy wyłączyć silnik aby nie zassał wodę w przeciwnym wypadku może być odmowa wypłaty itp...
    Ostatnio edytowany przez tim - 05-03-11 o 10:53

Strona 47 z 86 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •