Strona 38 z 39 PierwszyPierwszy ... 2836373839 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 371 do 380 z 385

Temat: Jakiej nieseryjnej nawigacji używacie ?

  1. #371

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Z tym, że JVC czy każde inne, nie będzie dedykowane kształtem pod deskę. Przez tematy przewijał się kiedyś jeszcze jakiś dynavin.

  2. #372
    sebol78's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Kaszczor
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez felix90 Pokaż post
    Z tym, że JVC czy każde inne, nie będzie dedykowane kształtem pod deskę.
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...3-Sebol/page12
    gdzieś w połowie jest ramka sama i już zamontowana ..... i jak się tobie widzi .........

  3. #373

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GDA
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Witam chcialbym zamontowac w swojej a3 jakis wynalazek obslugujacy DVB-T zalezy mi na tym abym mogl ogladac TV niekoniecznie podaczas jazdy moze byc na postoju, sprzet ten bylby caly czas w aucie tzn. zeby mozna by go ladowac przez zapalniczke lub jakos inaczej nie mam zamiaru zabierac urzadzenia codziennie do domu i ladowac, moje pytanie brzmi czy znajde cos do 600 zł i czy to dobry pomysł. Czekam na propozycje najlepiej linki z sprzetem. Z gory dzieki.

    Znalazlem cos takiego http://allegro.pl/radio-peiying-1din...559067441.html da sie to zamontowac plug&play czy trzeba kodowac mam ramke 1 din i jak z wyjeciem starego radia concert potrzeba specjalnych kluczy ?
    Ostatnio edytowany przez koklod83 - 24-09-14 o 20:47

  4. #374
    tomo_git's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Ja używam ZENEC NC 2040. Bardzo dobre urządzenia. Na prawdę nie ma do czego się przyczepić. BT, navi, DVD, USB także mi w sumie nic więcej nie potrzeba.

    Lecz rozmyślam teraz nad adaptacją tabletu z Androidem w miejsce nawigacji. Posiada ktoś może lub widział, jak się to sprawuje?
    Oglądałem i czytałem sporo na ten temat. Trochę pracochłonne ale efekt godny poświęconego czasu.

  5. #375

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie.
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Więc tak, porzuciłem temat zakupu radia 1 din z navi, chciałbym kupić navigacje, wraz z odtwarzaniem filmów, no jak są z dvbt to tez bym zobaczył, co do muzyki, nie zalezy mi wogole, no i bateria żeby dość długo trzymała - ładowanie poprzez gniazdo zapalniczki, macie jakieś przykłady? Najlepiej linki do takich sprzętów, budżet? Do 500 zł? Będzie cos?

  6. #376

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sławków
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny Phantom AVX 1057

    Witam serdecznie wszystkich
    Co sądzicie o takim sprzęcie?
    Stacja multimedialna Phantom AVX 1057
    Zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu do mojej audiczki choćby z tego względu ze mam możliwość zmiany kosza na 2 din ale większość z was ma climatronica a ja niestety nie mam a mam zwykły nawiew i za cholerę nie wiem jak go przerobić wiec jestem zmuszony myśleć nad takim sprzętem.

    http://www.sklep.hadron.pl/product-p...to-Hadron.html






    Lucaczesku na przyszłość podpinaj pytania pod istniejące wątki

  7. #377

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sławków
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Walnąłem temat a widzę ze wszyscy tu zaglądają. na propozycje czy ewentualne podpowiedzi bym się nie doczekał pewnie admin specjalnie wywalił temat tu by go olać

  8. #378
    xayanix's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piotrków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Zakupiłem androidowe radio stąd: http://allegro.pl/audi-a3-nawigacja-...MjliODI2Yzc%3D
    Bardzo dobry sprzęt, płynnie działa a jakość dźwięku moim zdaniem znacznie przewyższa concert II.
    Wszystko pasuje p&p, pełne wsparcie CANBUS (razem z wyświetlaczem na liczniku). Jedyny minus jaki zauważyłem to dość kiepski odbiór fal radiowych. Mi to nie przeszkadza bo słucham radia internetowego.

  9. #379

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez xayanix Pokaż post
    Zakupiłem androidowe radio stąd: http://allegro.pl/audi-a3-nawigacja-...MjliODI2Yzc%3D
    Bardzo dobry sprzęt, płynnie działa a jakość dźwięku moim zdaniem znacznie przewyższa concert II.
    Wszystko pasuje p&p, pełne wsparcie CANBUS (razem z wyświetlaczem na liczniku). Jedyny minus jaki zauważyłem to dość kiepski odbiór fal radiowych. Mi to nie przeszkadza bo słucham radia internetowego.
    Ciekawa propozycja szczególnie że tu jest bardzo podobne wygląda prawie tak samo ale cena inna :

    http://allegro.pl/android-5-1-dab-audi-a3-s3-r3-gps-dvd-div-i6751819975.html


    i o co tu chodzi ?

  10. #380

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI AVF

    Domyślny

    Nie widzę tutaj zbyt dużej różnicy... ale za to widzę, ze sporo przepłaciłem, bo dałem za swoją 2.8k :<
    Ostatnio edytowany przez Szymek84 - 16-05-17 o 19:48

Strona 38 z 39 PierwszyPierwszy ... 2836373839 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •