Pokazane rezultaty 1 do 10 z 10

Temat: [8L] CA by trociniarz

  1. #1
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny [8L] CA by trociniarz

    Dla zainteresowanych z poprzedniego wątku kiedy pisałem, że sie przymierzam....moje audio skonczone i co najważniejsze zestrojone, elementy:

    - Przód JBL GTX 525 system produkowany we francji w kooperacji z focalem 1992 rok
    - Wzmak Alpine 3566 - 6 kanałowy wzmacniacz, nie ukrywam ze rarytas, Hi-endowa linia z połowy lat 90tych, 6 kanałów, umieram z radości ze go mam
    - subwoofer Hertz HS200 ze starej linii, 8 calowy woofer w skrzyni zamknietej
    - Cd Alpine cda-9853r jedyny element z obecnych czasów

    Okablowanie 6 x sygnałówka Stinger, bezpieczniki i końcówki Stinger, prąd 20mm2

    Jak widać, brzmienie oparte głównie na starych i bezkompromisowych rozwiązaniach, kiedy jeszcze pojęcie " marketing" nie przekładało się na jakoś komponentów.
    System przedni na wooferze 13cm, poki co w seryjnych miejscach na panelu z MDF, tweetery zabudowane w słupkach.

    System oparty na zasilaniu aktywnym 6 kanalowym wzmacniaczem, 4 kanały zasilają przód, każdy głośnik z osobna, pozaostałe dwa kanały zmostkowane na subwoofer, wykorzystane aktywne zwrotnice cyfrowe procesora w CD + korekcja opóźnień czasowych.... efekt mnie osobiscie zadowala bardziej niż przewidywałem, chirurgicznie detaliczna góra, przyjemna średnica i ******scie szybki 20cm stary Hertz.

    System zestrojony przez jedne z najlepszych "uszu" w polsce, co ma kolosalne znaczenie, przy aktywnym systemie zasilania, ustwieniu cięć i opóźnień.

    A3 okazało się bardzo akustyczny autem ( to wiadomo nie od dzis, Michał Kaleciński na A3 zdobył wszystko w PL w europie tym autem) , tak wysoko nie mierzę, ale w planach udział w zadowach CA juz w wyższej kategorii niż w zeszłym roku , po kilku zmianach ( panele drzwiowoe) mam nadzieję, że wystdu nie przyniosę ale to dopiero na wiosnę.

    Jak pisalem, dla zainteresowanych wątkiem CA, pisany po kilku drinkach whiskey.... wybaczcie

    ps. whiskey moja zono..... piekny kawałek ktory nie z przypadku czesto gosci w moim cd

    pozdr,
    Kuba
    _________________
    ...clear sound...

  2. #2
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    no czekalem dlugo az sie pochwalisz klockami i rzeczywiscie jak wspominales porzadny oldschoolowy sprzecik...
    aczkowliek ja bym pozostal przy seryjnych miejscach (jesli oczywiscie brzmieniowo jest ok) dla przednich wooferow ale to m.in. kwestia gustu
    tez mam hertza 8'' ale ES200 dla ktorego robie paczke do suba domowego

    czekam na jakies foty...

    ps. whiskey z lodem - mniam, dzem - sen o victorii rowniez
    c-a sie robi powoli...

  3. #3
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez panbodzio
    aczkowliek ja bym pozostal przy seryjnych miejscach (jesli oczywiscie brzmieniowo jest ok) dla przednich wooferow ale to m.in. kwestia gustu
    panbodzio, wiesz, to jest tak, te 13stki sa naprawde dobre, sa dobre jak cholera i czasem az sie dziwie.... ale zejście 16stki jest inne, i tutaj nic nie poradzimy, ta 13 w fabrycznych miejsach robi może 50% swoich mozliwości ( zero komory do tego za mały wylot) ja wiem że ona się dusi.... wiesz jest cool ale panel + komora jest nieunikniona.... planuje r6a ale to wiosna przed zawodami, sie zobaczy.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez panbodzio
    porzadny oldschoolowy sprzecik
    Zawsze byłem zdania, że w niektorych przypadkach im starze tym lepsze....

    pozdr,
    Kuba

    [ Dodano: Czw 06 Gru, 2007 01:06 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez panbodzio
    czekam na jakies foty...
    porobie z gotowego montażu, bo niestety przy montowaniu fotki robiłem ale szlag trafił dyski i fotki

  4. #4
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    ta 13 w fabrycznych miejsach robi może 50% swoich mozliwości ( zero komory do tego za mały wylot) ja wiem że ona się dusi....
    no to fakt. ja mam wrzucone 'na sile' 165mm powerbass wg pomyslu brodskiego i tymbardziej to odczuwam choc mam je podpiete jedynie pod samo radio jvc kd-sh99r

    Zawsze byłem zdania, że w niektorych przypadkach im starze tym lepsze....
    bo kiedys nie bylo czegos takiego jak macka komercyjnej oszczednosci i pazerstwa na kazdym podzespole... dodac do tego ze 'wszystkim wszystko' oplaca sie produkowac w chinach no i masz babo placek
    c-a sie robi powoli...

  5. #5
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    A moze jakas foto relacja ?

    No to sie spotkamy na zawodach jak bedziesz startowal Ja dalej w ESPL 2 Woofer i moze Multimedia...
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  6. #6

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sz-d
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    Trociniarz, ciekawy zestaw

    masz jakis pomysl na zrobienie zamknietej komory dla glosnika bez ruszania boczkow(nie chce robic paneli), no i jak duza powinna byc ta komora np dla PB ES6C

  7. #7
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adam83
    masz jakis pomysl na zrobienie zamknietej komory dla glosnika bez ruszania boczkow(nie chce robic paneli),
    Nie ma takiej możliwości, panel musi być.

    pozdr,
    Kuba

  8. #8
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    A gdzie fotki??

  9. #9
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    James Dünn, mialem zdjecia z montażu, ale szlag trafił moj hdd razem ze zdjeciami porobie fotki gotowego , zamontowanego sprzętu, choc nie ukrywam ze jesli chodzi o sam montaż, nie wszystko jest jeszcze na tip top.

  10. #10
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    czekamy na fotki
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •