Pokazane rezultaty 1 do 10 z 19

Temat: Niedzialajace zegary-bremse

Threaded View

  1. #1
    twhirl's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wro
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny Niedzialajace zegary-bremse

    Panowie mam problem - Jestem w środku Włoch, włączam auto, jadę kawałek i nagle zauważyłem ze nie działają mi zegary (obrotomierz, predkosciomierz, licznik przebiegu i zegarek ale o dziwo komputer pokładowy działa). Zatrzymuje sie po 10 metrach, przekrecam stacyjke i nagle pojawia mi sie komunikat z wielkim migajacym wykrzyknikiem i napisem "BREMSE" + do tego pali sie ABS na żółto. Próbowałem wyłączać i włączać auto, przejechalem jakieś 5km i dalej to samo. Najlepsze jest to ze jak wsiade z auta i je zamkne to komunikat pali sie nadal.

    Napomne ze wszystko jest powymieniane świerzo przed trasa, auto serwisowane cały czas ale:
    - na prawej stronie mam chwilowo założona 225/50/17, a na reszcie 225/40/18, co jest spowodowane peknieciem felgi tu we Włoszech
    - ostatnio padł mi aku bo go przez przypadek rozładowałem i później odpalałem auto na kable

    Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi gdyż codziennie jeżdżę do pracy 25km w jedna stronę a teraz nie wiem co robić. Wracam dopiero w listopadzie...
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 17-10-16 o 17:52

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •