Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 20

Temat: [8L] Schemat instalacji BOSE - modyfikacja audio

  1. #11
    biggW's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dublin/Legnica
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Dzięki Panowie!
    No to gruby temacik nam się nakręcił
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    No to już jest pare zł do zagospodarowania....używki czy tylko nówki ?
    Tylko nówki, za delikatny sprzęt na używki...

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    A może dobierzesz sprzęt i zrobisz to w PL jak wrocisz w jakies odwiedzinki, bo powiem Ci tak, warto byloby pozostawić montaż firmie, ktora wie co i jak, w gre wchodzą słupki z tweeterami, wygłuszenie drzwi itd, jest tego troche, także dobrze się zastanów, bo aplikacja i zestrojenie sprzetu jest co najmniej tak samo ważne jak jego dobór.
    No fakt to by było najlepsze rozwiązanie...tylko że do Polszy za szybko autem się nie wybieram więc muszę coś tu na miejscu zdziałać bo mnie qrwica trafi
    To może wsadzę pionka na główną konsolę, dorzucę skrzynię z piecem do baga i pomęczę się na tym do profeski w PL, co Wy na to
    who's UR daddy??

  2. #12
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Sluchaj, ja proponuje Ci w takim układzie, na spokojnie pokupować klockim piec głośniki, wzmak, suba i CD....radio sobie mozesz zainstalowac, co by pocieszyc oko, cala reszte szczerze polecam Ci oddac fachowcom, bo skoro chcesz zainwestowac kolo 4tys zł to juz warto prawidłowo to zaaplikować, a uwierz mi ze błedy montażowe, potrafią spieprzyc cały efekt i spedzac sen z oczu, co potem odbiera zabawe z całej imprezy.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez biggW
    To może wsadzę pionka
    A czemu Pioneer...jakis konkretny wpadł Ci w oko ?

    ps. jak bede mial chwile, postaram Ci sie podpowiedziec jak wydac te 1000e , dociułaj jeszcze pare ojraków na montaż, kabelkologię i będzie takie granie, ze Ci póła opadnie

    pozdr,
    Kuba

  3. #13
    biggW's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dublin/Legnica
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Trociniarz,
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    A czemu Pioneer...jakis konkretny wpad? Ci w oko ?
    Pionek dlatego ?e by? ze mn? od zawsze pierwsze CD w Pol?dwicy CARO i jazda jak ta lala poza tym barwa d?wi?ku urzeka. No mo?e jeszcze co? z JVCka.
    A upatrzy?em konkretnie to:
    http://www.allegro.pl/item277026293_...lot_kolor.html

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    ps. jak bede mial chwile, postaram Ci sie podpowiedziec jak wydac te 1000e , dociu?aj jeszcze pare ojrak?w na monta?, kabelkologi? i b?dzie takie granie, ze Ci p??a opadnie
    dobry ch?opak jeste? ale ja co? tam musze teraz wrzucic bo je bne na zawa?, jaka? prowizorka musi by? poki co. A mo?e podepne co? niewielkiego do tego pieca BOSE??
    who's UR daddy??

  4. #14
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    te radio co pokazales to akurat dobry wybor wg mnie ma procesor wiec dzwiek jest bomba

    co do samych glosnikow to BOSE z tego co wiem na glosniki zwykle nie ma jakiegos wzmaka, wszystko sie odbywa na kablach. wzmak jest przy tej tubie w nadkolu.

    jak juz chcesz zainwestowac tzn radio + sub + wzmak to lepiej dozucic tez jakies systemy na przod i byloby pieknie. mozesz jakis mocniejszy piecyk ktory pociagnalby przod i sub'a. Mozesz rowniez wrzucic dwa piece jeden mono i drugi jakis 2 kanal na przodzik i tez by ladnie smigalo wszystko zalezy od tego jaki chcesz sprzet zeby sie zmiescic w jakims konkretnym przedziale $. pamietaj ze okablowanie jest tez bardzo wazne bo wkoncu przez kable idzie dzwiek jak i odpowiednia ilosc pradu, co za tym idzie jesli mocny piecyk musi isc dosc odpowiedni kabel zasilajacy aby to utrzymal. kondensator tez mile widziany zeby reguowal spadki napiecia.

    czekamy na jakies decyzje ja rowniez jak trocinarz z checia pomoge na tyle co wiem
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  5. #15
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez biggW
    Pionek dlatego że był ze mną od zawsze
    biggW, kobiete trzeba raz na jakiś czas zmienić, to i radio też Ale tak poważniej, to coz 9800 ma wsio co trzeba do dobrego grania, ja bym w tej kwocie i jak juz koniecznie pionka decydowal sie na p88rs bardzo fajnie wyglada i bdb brzmi, bo ten 9800 strasznie wodotryskowy jest Jesli idzie jednak o funkcje jest ok, jak powiedział Cassel, ma procka wiec mozna pocudować troche.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez biggW
    ale ja coś tam musze teraz wrzucic bo je bne na zawał
    Ja Ci powiem, ze pośpiech nie jest dobrym przyjacielem to nie będe oryginalny, wiem, ale taka prawda. Jesli jednak upiarsz sie przy rozwiazaniu szybka muza, kup CD kup wzmacniacz + skrzynke z wooferem , ale pozostaje problem okablowania, warto byloby od razu do glosników polożyć....ehh nie wiem jak Ci pomóc za bardzo, tego nie da sie tak od reki zrobic.

    pozdr,
    Kuba

  6. #16
    biggW's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dublin/Legnica
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cassel, Trociniarz, janih,

    OK OK łapie (meeega wielkie podziękowania dla Was!!)
    Czyli tak, załóżmy że jestem baaardzo uparty i działam w pośpiechu czyli chce mi się bawić w CD, wzmak+sub, ale zostaje przy fabrycznym kablu+głośnikach. Nie wygłuszam drzwi bo za bardzo nie mam na to warunków. Poza tym możliwe jest bardzo że na wiosnę zmienię niunię na coś młodszego więc szkoda zachodu i $ żeby to potem stracić
    bo zresztą jak sami powiedzieliście, firma CA to jedyne rozwiązanie

    czyli konkretnie co z tego wszystkiego złożyć i jak się do tego zabrać.
    Jak z tym schematem Bose(czy namodzili tam coś co może mi sprawić problem przy przełączaniu głośników na "98oo") no i jak najlepiej pociągnąć kabel do pieca od komory silnika po bag. Jaki piecyk Myślicie że będzie dobry, jaki sub??No i co z tym kablem, jakie fi
    who's UR daddy??

  7. #17
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    firma CA to dobre rozwiazanie jesli planujesz mocne przerobki... Jezeli chcesz zrobic audio na poziomie mozesz wstawic dobrego 13stki pod wzmacniacz albo 16stki i pobawic sie w panel (sa gotowe do a3 tez) , wygluszenie to jest chwila - kilka mat przyklejasz , opalasz dociskasz i jest , kable bys rowniez do wzmacniacza sam pociagnal no i od glosnikow do wzmaka. Jest troche roboty ale sadze ze w 1 dzien bys sobie poradzil
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  8. #18
    biggW's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dublin/Legnica
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cassel, no to spoko, rozumiem ze panele na allegro? podjadę tutaj do paru sklepów audio i rzucę okiem czy znajdę matę...tylko mam pytanie gdzie w a3 idą kable od audio?? no i jak wyprowadzić przewód od akumulatora do wnętrza i dalej do baga?? tak jak mowilem nie chce proc pol auta i sprawdzac...szkoda zachodu
    who's UR daddy??

  9. #19
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    w silniku widac taki otwor i wchodzi od pod kiere, odkrecasz pod kierownica plastik i puszczasz bokiem kable pod listwami pod tylnym boczkiem i jest... glosnikowe rowniez zdrzwi i bokiem...
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  10. #20
    biggW's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dublin/Legnica
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    w silniku widac taki otwor i wchodzi od pod kiere, odkrecasz pod kierownica plastik i puszczasz bokiem kable pod listwami pod tylnym boczkiem i jest... glosnikowe rowniez zdrzwi i bokiem...

    who's UR daddy??

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •