Strona 119 z 161 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,181 do 1,190 z 1603

Temat: Zegary bez FIS na FIS

  1. #1181

    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leśnica, Opolskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    Witam !
    Mógłby mi ktoś podać namiary na jakiegoś gościa, który przekłada w aucie liczniki bez fis na fisa i od razu wszystko programuje ?
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam.

  2. #1182

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazurowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Nr licznika anglika 8L0920980N
    Jakby ktoś miał wsad to byłbym wdzięczny

  3. #1183
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Marcin_ko77 Pokaż post
    Nr licznika anglika 8L0920980N
    Jakby ktoś miał wsad to byłbym wdzięczny
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...czka-z-softami

  4. #1184
    marshal_sila's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krasnystaw
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Dłubał ktoś ostatnio w licznikach poliftowych? Mam okazje kupić nie drogo licznik poliftowy z S3 jakis czas temu włożyłem u siebie fisa teraz zamierzam włożyć z S3 poliftowego.Jak to jest w końcu z tym CAN będzie mi działał fis -spalanie u mnie brak CAN (99r)silnik AGU. Z tego co widziałem to linie K trzeba przełożyć i ogarnąć szarą wtyczkę? u mnie ejst czerwona z przedlifta.Coś jeszcze? radio nie będzie świrowało?Jakieś przeszkody dodatkowe że z S3?

  5. #1185
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Jeśli chodzi o liczniki poliftową to musisz go przekodować i tu się tym zajmuje mieto nasz kolega z forum.Jeśli chodzi o resztę to musisz parę pinów poprzekładać z zielonej i niebieskiej wtyczki .Radio normalnie funkcjonuje i będziesz miał cana czyli rds się wyświetla na fisie ,nie wyłącza się co godzinę i oczywiście wyłącza i włacza się po przekręceniu kluczyka w stacyjce . Musisz jednak pamiętać że liczniki z esek się bardzo trudno dopisuje do sterownika ECU co skutkuje później wyłączeniem imo aby auto odpalić. Wiec gra może być nie warta świeczki

  6. #1186

    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WG
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Witam! Ja mam pytanie bo straciłem już rachubę jaki licznik powinien być w moim samochodzie. Mianowicie, mam uszkodzony wyświetlacz FIS (jak jest zimno to jeszcze widać parę linii, jak przygrzeje w aucie na słońcu to nie pokazuje nic) oraz prędkościomierz i połowę podświetlenia. Wygląda to tak:
    http://i59.tinypic.com/2vs53bp.jpg

    Audi A3 8L (1.9 TDI 90KM, ALH, 1999r.) Orientuje się ktoś jakie fabrycznie były montowane zegary w tym modelu i roczniku? Na budziku ma 260, pełen fis. Jak tak patrzę na podobne to mają albo 1/2fis i mniej na tarczy. Dodatkowo czy mogę zakupić np. licznik od benzyny i zaadoptować go pod diesla?

  7. #1187

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazurowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Po wymianie licznika i wgraniu wsadu, wskazówka obrotomierza wariuje. Mianowicie, gdy przekrocze 3tysiace obrotow, wskazówka rośnie na maxa w sekunde góra dwie...
    Licznik był z anglika i wymieniałem tarcze. Czy cos uszkodzoiłem czy to wsad ?
    Jak to moge naprawic. Mam oczywiscie drugi licznik bez fis

  8. #1188
    malin87's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    możesz miec uszkodzony silniczek od obrotomierza, ja sam przerabiałem to, zle wskazywał mi licznik obroty, temperaturę po odpaleniu zapłonu pokazywało 80 stopni po 10 min jazdy 110 a faktycznie było 89-90 stopni, wysłałem to pewnej firmy w Żorach co się zajmuje min tymi licznikami i okazało się, że rok jezdziłem z błednym wskazaniem paliwa... Generalnie mam licznik 1/2 FiS Jeager i te liczniki to jakieś francuskie dno, do kogo nie dzwoniłem to mówił, że w tych licznikach wysiada wszystko od silniczków pomiarowych, po wyswietlacz do mikroprocesora na płyce. Polecam podjechac do jakiegos ogarnietego mechanika, licznik wykreca sie w 2 min, albo ci wycyrkluje bo jesli nie jest jakiś mocno uszkodzony do da sie go wycentrowac, albo wymiana na nowy, koszt silniczka ok 100 zł.

  9. #1189

    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WG
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez duszekwg Pokaż post
    Witam! Ja mam pytanie bo straciłem już rachubę jaki licznik powinien być w moim samochodzie. Mianowicie, mam uszkodzony wyświetlacz FIS (jak jest zimno to jeszcze widać parę linii, jak przygrzeje w aucie na słońcu to nie pokazuje nic) oraz prędkościomierz i połowę podświetlenia. Wygląda to tak:
    http://i59.tinypic.com/2vs53bp.jpg

    Audi A3 8L (1.9 TDI 90KM, ALH, 1999r.) Orientuje się ktoś jakie fabrycznie były montowane zegary w tym modelu i roczniku? Na budziku ma 260, pełen fis. Jak tak patrzę na podobne to mają albo 1/2fis i mniej na tarczy. Dodatkowo czy mogę zakupić np. licznik od benzyny i zaadoptować go pod diesla?
    Jest ktoś w stanie pomóc? Jaki powinien być w tym silniku licznik żeby prawidłowo pokazywał wszystkie parametry (paliwo, temp, obroty i prędkość)

  10. #1190
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez duszekwg Pokaż post
    Jest ktoś w stanie pomóc? Jaki powinien być w tym silniku licznik żeby prawidłowo pokazywał wszystkie parametry (paliwo, temp, obroty i prędkość)
    A masz licznik jeager czy vdo? Czy nawet nie wyciągnąłes go ;>?
    Weź wyciągnij licznik:
    pod zegarami jest zaślepka szerokości 15-20cm, po jej wyciągnięciu masz 2 śrubki, odkręcasz je i wyciągasz licznik lekko, aż będziesz mógł kostki wypiąć. one są z taką jakby zasuwką.
    Po wyciągnięciu licznika z tyłu masz naklejkę i wytłoczone logo producenta.

    Jak będzie to VDO to szuka takiego, żeby cały był kod taki sam, jak Jeager to będziemy myśleć.

    Od benzyny przystosujesz, ale musisz mieć z tego samego roku chyba..

Strona 119 z 161 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •