Strona 129 z 161 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131139 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,281 do 1,290 z 1603

Temat: Zegary bez FIS na FIS

  1. #1281

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piła
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Czy jest jakaś różnica w pinach pomiędzy licznikami 8L0920900K Jager a 8L0920931EX VDO. Nie mówiąc już o szarej kostce której ten Jager nie posiada.

  2. #1282
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Undefined Pokaż post
    Czy jest jakaś różnica w pinach pomiędzy licznikami 8L0920900K Jager a 8L0920931EX VDO. Nie mówiąc już o szarej kostce której ten Jager nie posiada.
    PIN-ologia

  3. #1283
    strikerbest's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Undefined Pokaż post
    Czy jest jakaś różnica w pinach pomiędzy licznikami 8L0920900K Jager a 8L0920931EX VDO. Nie mówiąc już o szarej kostce której ten Jager nie posiada.
    Czasami can'a trzeba przepiąć.

  4. #1284
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez strikerbest Pokaż post
    Czasami can'a trzeba przepiąć.
    Kolego strikerbest czy mógłbyś dokładniej rozwinąć o którego cana chodzi? Bo wg. schematu który jest powyżej can-y są w pinach 18, 19 w zielonej wtyczce jeśli chodzi o polifta. A jak jest z tym przepinaniem?

  5. #1285
    strikerbest's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Tego od radia się przepina bodaj na szarą kostkę.

  6. #1286

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam.

    Ja mam pytanie, kupiłem w okazyjnej cenie licznik z full fis z zegarkiem cyfrowym, sterownik silnika, kolumnę z stacyjką i kluczem od anglika z 99 roku. Chciałbym go zamontować w moim audi z 96, największy problem to Can.. bo mój go nie ma a części z anglika mają Can. Części z anglika to 1.8 AGN 99 czyli dokładnie to samo co w moim audi 1.8 AGN 96. Czy w tym przypadku jest możliwość, podmiany sterownika silnika, licznika, i mam Już can ? czytałem co nieco i z tego co wiem, potrzeba mi będzie jeszcze wymienić moduł poduszek powietrznych by był po can, a jak wygląda sprawa z ABS ? domyślam się że będę musiał dociągnąć trochę kabelków do licznika żeby był Can, ale to żaden problem, lubię kabelkomanię Plus jest taki że nie będę musiał kodować immo bo mam wszystko z jednego zestawu.

    Czy ktoś już przerabiał tak swój samochód ? Nie powiem że chciałbym wymienić zestaw na Can, bo full fis to super sprawa i chciałbym cyfrowy zegarek. Dopowiem tyle że przeczytałem cały ten temat od a do z i w/w sprawa nie była poruszana. Wiem od razu że czekają mnie też inne rzeczy jak czujnik ciśnienia itp.

  7. #1287
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Tak sobie to tłumacz zmiana sterownika nic nie da gdyż ze sterownika idą dodatkowe przewody can high i low do tego obrotomierz też inaczej chodzi.Rada moja jest taka kuo sobie licznik wyślij do przekodowania do naszego kolegi mieta .Pamietaj też że trzeba przełożyć parę przewodów bo nawet z licznikiem się nie polaczysz przez linię K.Jak byś przeczytał watek to byś wiedział co i jak

  8. #1288

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    jestem świadomy że trzeba przeprowadzić dodatkowe kable, przecież o tym nawet napisałem. o obrotomierzu też wiem, bo jest po can, Jak pisałem przeczytałem cały wątek i wiem z tego tematu wiele o kabelkomani. Nie jestem nowicjuszem w takich sprawach, mogę i pół auta rozebrać żeby pociągnąć wiązki, po prostu lubię majsterkować i chcę to zrobić w w/w sposób. I dla tego pytam o informacje, osób które może robiłycoś podobnego.

  9. #1289
    owieczka's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    1.9TDI AXR+
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    Kolego jeżeli masz licznik z 99 roku z cyfrowym zegarkiem to prawdopodobnie masz immo2. Jeżeli tak to wystarczy tylko trochę kabelków pozmieniać i będzie wszystko działać. Największym problemem może być jedynie czujnik oleju w misce olejowej bo tego nie da się wyłączyć a komunikat na fisie będzie wyświetlany o jego braku.


    Kiedyś się ogarnę, ale czuje, że to jeszcze nie czas na takie wybryki.

  10. #1290

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Moje auto jest z 96, licznik mam kupiony z 99 i mam do niego komputer i kluczyk z jednego kompletu, więc sprawa immo jest mi obojętna bardziej rozchodzi mi sie o to czy wiązka podejdzie i to będzie podprowadzenie kilku dodatkowych kabli, czy do cana wiązka jest całkiem inna, no i czy taki abs będzie działać? Abs w młodszych rocznikach też jest sterowany can?

Strona 129 z 161 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131139 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •