Strona 163 z 177 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165173 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,621 do 1,630 z 1769

Temat: Dylemat z telefonem

  1. #1621
    montenegro99's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pomorskie
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szparag Pokaż post
    samsung niby w s7 coś poprawił
    Nie niby, tylko touchwiz zaczynajac od galaxy s6 nie laguje. Na s7 to już poezja. Mówię to jako użytkownik S7 Edge. Niektórzy narzekali podobno że touchwiz został za mocno wykastrowany z części funkcji w s6, ale ja w s7 nie zauwazylem żeby czegoś brakowało, a uzytkowalem serię galaxy od s1 do s4 i później s7. Mi nie udało się jeszcze zamulic tego tel., mam już wgranych z 50 apek, a jestem w tych sprawach naprawdę wymagający i ten tel. ma chyba na tą chwilę wszystkie pożądane funkcje jakie powinien mieć flagowiec. No może poza force touch z ip6s. Jeżeli chodzi o cenę to nie jest niska, ale kupując w przedsprzedaży masz do opchniecia okulary Gear vr za 350zl, no i rozszerzona gwarancja do 3 lat i rok na wymianę szybki i wyświetlacza w przypadku rozbicia. Żaden chinol nie ma i w najbliższym czasie nie będzie mial takiego wsparcia ( przynajmniej w Polsce).

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  2. #1622
    Haywire's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szparag Pokaż post
    I tutaj sie mylisz kolego, IP 7 bedzie jak juz we wrześniu wiec póki co 6s jest bezpieczny, tymbardZiej ze w poniedziałek 21 jest premiera ale następcy 5s w 4" czyli kolejnego modelu który tańszy bedzie..
    A widzisz, dobrze wiedzieć. Chciałem skusić się na nowego iP, ale jak teraz bedzie tremiera modelu SE, czyli ulepszonej wersji 5s, to sobie daruje. Miast tego skuszę się na premierę jesienną lub właśnie 6s po obniżce iPhony zawsze będą w cenie, bo płaci się za jakość, a nie liczbę procesorów jak u Samsunga

  3. #1623
    montenegro99's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pomorskie
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Haywire Pokaż post
    iPhony zawsze będą w cenie, bo płaci się za jakość, a nie liczbę procesorów jak u Samsunga
    Podaj konkretny przykład w ktorym samsung ustępuje jakościowo Iphonowi? Bo piszesz jak typowy fanatyk jabluszkowych smartfonow. Bo mając s7 edge, nie wiem w czym on ustępuje ip6s.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  4. #1624
    Haywire's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Galaxy S7 Edge jest znacznie lepszy od iPhone'a 6s (pod względem parametrów i podzespołów bazowych). Nawet od wersji Plus, która ma po prostu większy ekran i rozdzielczość ekranu, ale nie o to chodzi. W tym przypadku nie wybierasz pomiędzy dwoma świetnymi telefonami, ale systemem z którym chcesz pracować. Mnie po prostu Android od siebie odrzucił i Samsung swoim TouchWizem w poprzednich generacjach. Żeby ten jakoś działał Samsung zaczął pakować więcej RAMu, więcej procesorów większy ekran, podczas gdy Apple dopracowywało system, nieznacznie zmieniając moc obliczeniową. Może i masz rację, że najnowszy Galaxy S7 Edge jest lepszy od iPhone'a 6s - osobiście nie jestem w stanie odnieść się do konkretnych porównań, ale gdybym miał wybierać, wybrałbym iOS.

  5. #1625
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny Dylemat z telefonem

    Cytuj Oryginalnie napisane przez montenegro99 Pokaż post
    Podaj konkretny przykład w ktorym samsung ustępuje jakościowo Iphonowi? Bo piszesz jak typowy fanatyk jabluszkowych smartfonow. Bo mając s7 edge, nie wiem w czym on ustępuje ip6s.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Podobnie można powiedzieć o Tobie w kwestii samsunga

    1. Zeszłoroczny telefon w testach kontra tegoroczny :

    Czyli te osiem rdzeni przegrywa z optymalizacja dwóch rdzeni sic!
    2. Żywotnością ekranu, fajnie ze dają rok gwarancji na upadek itp, ale jak jest w warunkach gwarancji opisane wypalanie sie amoledu?

    Podoba mi sie wzornictwo egda, ale niestety samsung mógłby jako duży bohater rynku smartfonów ruszyć dupsko i zoptymalizować dobrze tego androida, skoro jakieś tam chinczyki za 1500pln działka szybciej od topowego smartfona z takimi parametrami to sorry..

    Haywire masz racje pod względem parametrów tak, ale kupować telefon dlatego ze ma super proc itp a chodzi tak samo lub gorzej jak fony o polowe tańsze?
    Bardzo mnie ciekawi porównanie we wrześniu jak wyjdzie ip7 i wtedy porównać go do s7, to bedzie porównanie na miejscu, bo bedą to smartfony z tego samego roku jednak, a nie zeszłoroczny i tegoroczny

  6. #1626

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    Galaxy S7 to naprawdę swietny telefon, ale jak pomyśle ze po pijaku nad jeziorem robie fotki czymś za prawie 4 tysiące, czy biegajac w robocie przenosząc ciezkie rzeczy, albo jadac rowerem z telefonem w kieszeni to szybko sie odechciewa flagowca piszesz ze szybko działa, ze zero zawieszek - tak szczerze mam około 30 aplikacji na moim p8 i dalej działa bez zadnych przycinek. Jedyna rzecz (moim zdaniem) oczywiście ktora przemawia za s7 to aparat, ale dalej to nie jest argument żeby wydać na telefon prawie 4 koła. Oczywiście to nie jest żaden hejt z mojej strony, bo sam chetnie bym przygarnął takie s7, ale tak jak pisałem - cena za ta machine to spore przegiecie (biorac pod uwage g5 za 2800 w tym słuchawki bang olufsen za prawie 800zl)

    Wysłane z Huawei P8

  7. #1627
    Haywire's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Pomijam oczywiście fakt, że iPhone'a 6s nie powinno porównywać się do Galaxy S7 Edge, tylko 6 Edge - no chyba, że mówimy o zbliżonym pułapie cenowym. Ja przez długi czas byłem posiadaczem telefonów z Androidem min Nexus 5, HTC One czy Galaxy S5 i też byłem sceptyczny jeśli chodzi o iPhone'y. Ale pewnego dnia stwierdziłem, raz się żyje, kupuje iPhonea 5s. Mam go od ponad roku i nie wymienię nigdy w życiu na żadnego androidowca.

  8. #1628
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Jak juz pisałem: z Apple i jego urządzeniami jest tak, albo sie je kocha, albo nienawidzi.

  9. #1629
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    I taka jest prawda. Ja obcowałem z telefonami 5 lat (taka robota była). Przez moje ręce przeszła masa telefonów. Z iPhone jest tak - albo się kocha albo hejci. Sam hejciłem, uważałem to za gadżet do lansu... Póki nie kupiłem 4, potem 4s, potem 5s, teraz 6s W najbliższej przyszłości nie planuję zakupu Andka, którego byłem niesamowitym zwolennikiem, z resztą mam drugi (służbowy) S5, który chodzi sprawnie, ale jakoś tak... czuć w nim niedosyt. Moje zdanie to takie, że jak oczekujesz dużo od telefonu, to iPhone nie jest dla Ciebie. Dla mnie to urządzenie które służy do komunikacji - telefonowanie, sms, e-mail, do tego FB, whatsapp, messenger fb, tapatalk, navi google maps, allegro, olx, otomoto i appki do obsługi konta bankowego (+ jakieś pierdoły, typu appka do GOPRO). Do pewnego czasu używałem odtwarzacza, teraz dzieki sieci Play mam Tidal. Jak to ci wystarcza, chcesz niezawodnego telefonu, który ma nawalone aplikacji w tle, a działa bez żadnej zwiechy to produkt dla Ciebie. Jak szukasz drugiego kompa, to iPhone odpada. iPhone ma duzo minusów - brak dostępu telefonu do tzw. pamięci masowej - bez iTunes nic nie wgrasz, ewentulanie zgrasz filmy czy zdjęcia, nie działa wideorozmowa jeżeli odbiorca nie ma iphone (facetime) - pytanie jak często się tego używa... Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, tak jak ja do iPhone
    There's only one word you need to know. Low.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to dmdash For This Useful Post:

    Haywire (17-03-16),kutekwat (18-03-16),szparag (17-03-16)

  11. #1630
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    E tam takie gadanie co jest lepsze... Android czy iPhone. To jest jak z kobietami jeden woli blondynki a drugi rude.

    Osobiście nie wypowiem się na temat iPhone źle ale wole jednak Androida. Moim zdaniem w Androidzie interface jest jednak lepszy (Wzoruje się na nakładce LG). Nie wygląda tak ładnie ale jest bardziej funkcjonalny i mogę wszystko udostępniać wszędzie! A nie jak na jabłuszku to nie mogłem wybranych rzeczy udostępnić... A wrzucanie wszystkiego poprzez iTunes to jakaś patola. I to są główne powody dlaczego wole Androida. A na Andku mam appke AirDroid gdzie mam dostęp do całego telefonu przez WiFi.
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

Strona 163 z 177 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165173 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •