Strona 168 z 177 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,671 do 1,680 z 1769

Temat: Dylemat z telefonem

  1. #1671
    dawids's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    126 razy

    Domyślny

    Znam temat Xiaomi, sam mam teraz Redmi Note2 i tez zastanawiam sie nad tym Mi 5s...
    Cieżki temat powiem Wam, bo fajny jest ten LG G5, Honor 8 lub p9, no i ten Mi 5s...
    Przy którym bede miał najdłużej wsparcie przez producenta ? chodzi o aktualizacje

  2. #1672
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Moim zdaniem LG. G5 posiada pewnie ok. 2 letnie wsparcie.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    A ja z kolei nie ufam "chinskim" producentom telefonów.

    Najlepszym przykładem było kupno Nexusa 6P (posiadałem ten telefon jako pierwszy lub jeden z pierwszych w polsce). Po wyciągnięciu z pudełka co się okazało? Okazało się że zamiast białego mam pomarańczowego mam żółty, białego różowy itp... Wada ekranu, ale co najlepsze że Huawei nie stwierdził żadnych problemów z telefonem i według nich telefon był jak najbardziej ok ;0 Takie rzeczy w telefonie za prawie 3300? Pragnę przypomnieć że w tedy Samsungi kosztowały po 2999.... Od tamtej pory żadnych "chinoli".

    Faktem jest że na urodziny chyba sprawie mamie jakiegoś Redmi czy Honora, ale to tylko dlatego że można po taniości ściągnąć z Alie a mama i tak nie zobaczy niedociągnięć ;p
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

  3. #1673
    Podkarpackie topolciiia's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Polo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    ja mam LG G5 i według mnie warty jest swoich pieniędzy i tak jak wyżej kolega pisał aparat szerokokątny robii robote

    a właśnie przyszedł bo dla koleżanki zamawiałam nowość Lenovo P2 bawiłam się i uważam że za te pieniądze (1200zł na allegro) warto.. bateria 5100mAh, 8 rdzeniowy 4GB Ramu itd.. bawiłam się 30min według mnie super.. zobaczymy jak będzie dalej ale 2 lata gwarancji więc jestem dobrej myśli

  4. #1674
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Jeżeli chodzi o takie wady fabryczne, to zawsze mogą się trafić. Niejednokrotnie mi się zdarzyło wyciągać dla klienta nowy telefon z pudełka i zonk, bo telefon nie działa, albo wyświetlacz wariuje
    Miałem nawet jedną sytuację z nowiutkim S6 Edge. Po wyciągnięciu z pudełka było wszystko ok, telefon chwilę popracował i pojawiło się pęknięcie wewnętrzne wyświetlacza.
    Jeżeli chodzi o aktualizację to różnie z tym bywa, ale z reguły minimum to czas gwarancji chyba, że to jakaś marka no-name z Biedry
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  5. #1675
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    No tak ale kwestia nie jest powstanie wady (co jest normalne przy dużej produkcji) ale to że wypadało by sie przyznać, opóścić wymienić telefon a nie wmawiac zee jest OK
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

  6. #1676
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Tak, to by było podejście proklienckie, natomiast teraz serwisy patrzą tylko na zyski. Z doświadczenia powiem, że nieważne z jaką usterką wysyłamy telefony na serwis (np. nie działa głośnik, czy mikrofon), to w przypadku gdy jest jakiekolwiek pęknięcie na wyświetlaczu, zawsze jest wystawiany kosztorys na naprawę odpłatną, bo na 110% zgłaszana usterka powstała na skutek upadku.
    Nawet w przypadku tego nowego S6 Edge, Samsung odmówił naprawy w ramach gwarancji mimo, że telefon był nowy i nie miał żadnej ryski, nic, tylko to pęknięcie wewnątrz. Od zewnątrz nie było czuć żadnej rysy. Dobrze, że klient zdecydował się wziąć ubezpieczenie podczas spisywania umowy. Wysłaliśmy z ubezpieczenia i bez problemu mu to zrobili.
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  7. #1677

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LUblin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Szukam jakiegoś nowego tel. Bo ten który teraz mam Kruger&Matz już niedomaga. Zawiesza się, brakuje miejsca i ekran lekko wylany. Co powiecie o marcie MyPhone. Mają kilka interesujących modeli.

  8. #1678
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Najpierw nam napisz czego oczekujesz oraz ile masz na to gotówki.
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

  9. #1679
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    ja mam pytanie z nieco innej beczki, ale tez w temacie. mozecie cos polecic by wzmocnic sygnal w domu? przez kom by porozmawiac trzeba sie nieco naszukac by znalezc dobre miejsce, o internecie nawet nie wspomne

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  10. #1680
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    W jakiej sieci masz telefon? Z tego co pamiętam, to bodajże w Orange jest usługa wzmocnienia sygnału w budynku (w abonamentach firmowych). W Play nie ma takiej opcji, bo Play korzysta z nadajników wszystkich operatorów. W innych sieciach nie kojarzę.
    Na pewno są anteny zewnętrzne, które wyłapują sygnał i doprowadzają go do środka budynku. Konkretnego modelu Ci nie podam, bo my nie mamy ich w sprzedaży, ale poszukaj na którymś z forów o telefonach. Na pewno padały już tam pytania o anteny zasięgowe.
    Ps. Jeżeli masz Samsunga, to słaby zasięg jest normą
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

Strona 168 z 177 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •