Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokazane rezultaty 181 do 188 z 188

Temat: Tylna wycieraczka nie psika

  1. #181
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Masz ori wezyk - taki byl w poliftach
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  2. #182
    zagi1122's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bolszewo/olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    gdzie moge dostać tez taką złączke?
    yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  3. #183
    Mazak's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ja obie kupowałem w małych sklepach motoryzacyjnych, takich gdzie "jest wszystkiego po trochu". Jak się przekonałem ta pierwsza polska, niezbyt się nadaje do mojego wężyka więc trzeba dobrze poszukać i powybierać. Myślę, że widać trochę na zdjęciu jakie są różnice w kształcie i jakości wykonania. Alternatywnie tak jak napisałem można myśleć o tej z ASO, dwuczęściowej.

  4. #184
    Sneaky
    Guest

    Domyślny

    Witam, odgrzebie temat żeby nie zakładać nowego - przeleciałem po wszystkich stronach (dużo tego) i czytałem że może dwie osoby miały podobny problem jak ja. Mianowicie:
    Tylni sprysk płyn leci wcale lub b. słabo dodatkowo płyn zacieka na podsufitkę przy "uszczelce" (zaznaczenie nr 1) oraz do bocznego schowka w bagażniku(zaznaczenie nr 2) - wyczytałem że wężyk ponoć idzie tam gdzie subwoofer, aczkolwiek u mnie wydaje się, że jest on z drugiej strony (zaznaczenie nr 2). Proszę o poradę czy w tamtych okolicach jest gdzieś jakieś łączenie i/lub czy można jakoś sensownie dostać się do okolic wężyka w tej gumowej uszczelce(zaznaczenie nr 1), jedyne co udało mi się zrobić to zdjąć plastikową osłonę klapy - w taki sposób że widziałem cały mechanizm pompki spryskiwacza - wężyk odpiąłem od pompki psiknąłem no i jak wyżej napisałem, kawałek poszło z wężyka a większość na podsufitkę. Poniżej zdjęcie z zaznaczeniami dla lepszego zrozumienia o których miejscach piszę.

  5. #185
    Sneaky
    Guest

    Domyślny

    ktos coś ?

  6. #186

    Data dołączenia
    Aug 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    U mnie po zdjęciu tej gumowej osłony (na zdjęciu zaznaczenie nr1) okazało się, ze tam jest pęknięty wężyk od spryskiwacza. Objawy były takie jak u Ciebie, czyli kapanie bokiem i słabe ciśnienie z dyszy. Kolega z posta #178 jak widać miał taką samą sytuację. Rozwiązałem to kupnem wężyka "z metra", odciąłem pęknięty fragment, połączyłem nowym wężykiem i wszystko działa. Jak będziesz to robić, to niech jedna osoba psika, a druga patrzy. Tak jest najłatwiej zlokalizować pęknięcie.

  7. #187
    Sneaky
    Guest

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sebag23 Pokaż post
    U mnie po zdjęciu tej gumowej osłony (na zdjęciu zaznaczenie nr1) okazało się, ze tam jest pęknięty wężyk od spryskiwacza. Objawy były takie jak u Ciebie, czyli kapanie bokiem i słabe ciśnienie z dyszy. Kolega z posta #178 jak widać miał taką samą sytuację. Rozwiązałem to kupnem wężyka "z metra", odciąłem pęknięty fragment, połączyłem nowym wężykiem i wszystko działa. Jak będziesz to robić, to niech jedna osoba psika, a druga patrzy. Tak jest najłatwiej zlokalizować pęknięcie.
    no właśnie tak robiłem ale nie chce teraz za mocno psikać bez rozebrania w całości bo zalewa mi podsufitkę i jedna plama mi już wystarczy, postaram się jak będzie chwila rozebrać cały ten bok klapy i tą gumową osłonkę wyciągnąć, może akurat w tym miejscu będzie widać pękniecie i coś dosztukuję na jakimś łączniku - dzięki za info

  8. #188
    Mazak's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Oprócz klapy trzeba będzie prawdopodobnie zdjąć plastikową osłonę podsufitki przy klapie, żeby mieć jakieś pole manewru z tym wężykiem.

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •