Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: audi miusic stream

  1. #1
    dkamosinski's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    katowice/cork, ire
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny audi miusic stream

    Jest aplikacja na andka oraz iphona Audi music stream I ons sie laczy z mmi poprzez BT. Czy ktos to rozkminial?
    Czy moze sie ktos wypowiedziec kto ma BT Q czyli no y naj.owszy Czy po wcisnieciu tel a pozniej setup ma mozliwosc wyboru Czy w/w BT moze obslugiwac sam tel, Czy moze ma wiecej opcji jak muze tez.

    Ja mam H i nie mam zadnego wyboru. Tylko rozmowy telefoniczne slychac w glosnikach a mam HTC. Dodam ze na tym samym BT z Nokia N8 jeszcze jak wlaczylem w tel nawi tez lecialo przez glosniki.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 11-10-15 o 13:25

  2. #2
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Po przeczytaniu pomocy w aplikacji wnioskuję, że działa tylko z systemem MMI. Pisze, że trzeba w MMI wybrać opcję wyszukiwania źródeł dźwięku BT, czego chyba nie ma w RNS (?), lub Wi-Fi (czego nie ma na pewno).

  3. #3
    dkamosinski's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    katowice/cork, ire
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Nie Takie rzeczy sie modzi, myslalem ze Moze juz ktos mad tym myslal. W necie jest kilka poradnikow jak dorobiic BT ktory bedzie
    Laczyl mmi z telefonem
    http://www.iamaudi.com/audi-music-in...tooth-adapter/

    Ale moze sie to da podlaczyc do rns w koncu podlanczamy ten modol do rns a z drugiej strony mamy tel.

    Jak ktos cos znajdzie dajcie znac


    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

  4. #4
    dkamosinski's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    katowice/cork, ire
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    To co znalazlem na szybko
    First, the difference between AMI and MMI, which threw me off, so hopefully someone else will find this helpful. This is for my 2011 A4... I don't know what other years/models it may apply to. -MMI (Multi-Media Interface) is just the screen/**** system that controls the radio/sat/cd/settings/etc. -AMI (Audi Music Interface) is the link between the MMI system and your Ipod or other mp3 device. It is a port in the glove box that you can attach different cables to for different music devices.

    -There is also a MMI Navigation Plus Package that adds the Nav, HD radio,hard drive, and backup camera to the existing MMI.

    The only thing i don't know is what the differences are between the 2G and 3G versions of the MMI. Idon't know if it's a model year difference, or package difference... if anyone knows, please fill me in.

    So now, onto BT... The built-in BT only works with phone calls and contact lists... not media. The adapter I spoke of includes 3 pieces: 1) AMIUSB cable 2) flash drive with MMI software update 3) USB BT adapter As I understand it, here is how it would work... You attach the USB cable to the AMI in the glove box, and update the MMI with the new BT software on the flash drive. This update will effectively disable the built-in BT receiver. That's why you now have to plug in the new BT adapter (which supports media streaming) to the USB cable. This adapter now takes over the job of the built-in one for phone calls, but also now supports media streaming as well. When you now connect your phone to BT, the call functions will work the same way they always have, but now you will also see your phone under Media>Sources to play music.

    Mysle ze to zadziala, co sadzicie?

    jedynie czego nie kminie czy potrzebny jest mi ten adapter do iphona i do tego podlanczam ten nowy BT( 4F0 051 510 J )

    no i doszukalem sie ze to dziala nawet z concertem tyle ze jest jedno ale

    I just got one and it works, however it skips when streaming Pandora, which I trying to figure out. I have A4 Avant with AMI (Concert) and handsfree Bluetooth. It workd playing music from phone directly (MP3's) but streaming skips, which is killing me, as my goal is to stream Pandora.
    Ha ha I figured it out, the Handsfree Telephone Bluetooth connection must be disconnected, and the AMI Bluettoth connected only, it streamed perfectly, guess I just can not run both at same time




    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
    Ostatnio edytowany przez dkamosinski - 09-10-12 o 02:00

  5. #5

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lodz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY

    Domyślny Aux przez Audi Music Interface + transmitter Bluetooth

    Witam,

    A3 8P 2009 r. z Audi Music Interface w schowku. Zakupiłem na Aliexpress kabel z wyjściem aux, który podłączyłem pod AMI. Podpięty telefon lata, muzyka gra, można również rozmawiać jak przez zestaw głośnomówiący.

    Chciałbym jednak pozbyć się za wszelką cenę kabla, który muszę każdorazowo podłączać pod telefon. Stwierdziłem, że mógłbym dokupić adapter Bluetooth (link poniżej), który podpina się pod USB celem zasilenia i pod AUX. Jeśli wszystko poszłoby po mojej myśli miałbym namiastkę zestawu Bluetooth i łączył się z adapterem co pozwoliłoby mi z kolei na bezproblemowe korzystanie z urządzenia.

    http://allegro.pl/adapter-audio-odbi...655041864.html

    Jako iż jestem trochę "zielony" w kwestii elektryki samochodowej - czy istnieje jakiś sposób abym wyprowadził sobie dodatkowe gniazdo USB do schowka? W jaki najprostszy sposób to wykonać? Skąd "wziąć" takie zasilanie?

    Z góry dzięki za pomoc!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •