Pokazane rezultaty 1 do 10 z 966

Temat: [8L] Pytanie o termostat i ...

Threaded View

  1. #10

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Siema, dzisiaj mignęła mi kontrolka od płynu, było go za mało, jednak nie wiem co się z nim mogło stać auto nie kopci, stan oleju w normie (trochę go ubyło po zrobieniu 6k, czyli ok.), po silniku też nie widać, żeby gdzieś były wycieki po zgaszeniu auta, dodam, że mam termostat uszkodzony i jest on prawdopodobnie cały czas otwarty (obydwa węże letnie, samochodu nie da się praktycznie zagrzać do 90). Jutro wymieniam termostat razem z płynem, porządnie go odpowietrzę i zobaczymy.

    PS. Nie działa mi jeszcze czujnik temp. zewnętrznej, podmieniałem go z działającym, ale nic to nie dało. Nie jest to typowe uszkodzenie, z tego co czytałem to zaniża/zawyża. U mnie natomiast cały czas miga co chwile coś innego -30 celciusza, po chwili + 60 farenheita i tak co sekundę co innego, co to może być? Kabelek dokąd go widzę jest nie uszkodzony, później już wchodzi w peszla z tysiącami innych kabli i nie wiem co z nim dalej się dzieje, nie działa też sygnał, jeśli to ma jakiś związek, pewnie jakiś kabel przerwany
    Ostatnio edytowany przez darq13 - 25-11-13 o 16:42

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •