Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 44

Temat: problemy z elektryką

  1. #31
    Enten's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    Audi a3, Golf mk1 1.9TDI ASZ
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    no masz zwarcie... no zwarcie i nic więcej nie da się wywróżyć
    My life be like Ooh Ahh...

    ... wracam do gry
    BKD+GTB2260VK = 245ps/510Nm

    by EvolutionMotorSport


    Zużycie paliwa - Motostat.pl

    mój golf mk1 http://www.a3-club.net/forum/showthr...57#post1331057

  2. #32

    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Knyszyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Problemy z elektryką

    Cześć wszystkim.
    Mam spore problemy z elektryką i nie wiem co robić. Bujam się po mechanikach i nadal to samo.
    Opiszę swój problem i proszę o jakąś poradę.
    Otóż posiadam Audi A3 8L z 1996r. silnik 1.8, benzyna, 125 KM. Problemy zaczęły się gdy wstawiłem żarówki H7 Osram ledowe oraz gdy mechanik wstawi mi tłumik końcowy. Po tych zabiegach przestało z dnia na dzień działać: podświetlenie zegarów, świata wsteczne, wskaźnik rezerwy ciągle się świeci, a jeszcze nie działał prędkościomierz, ale akurat to elektryk naprawił.
    Posprawdzał mi i przewody są w porządku, przekaźniki też. Komputer w ogóle się nie łączy, a na bezpieczniku od świateł wstecznych nie ma napięcia. Jakaś masakra. Ktoś ma jakiś pomysł?
    Z góry przepraszam jeśli temat nie jest w odpowiednim dziale.

  3. #33
    yogii0's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    Audi A3 s-line
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    zarowki ledowe nic nie zrobia , najwyzej bedzie blad od spalonej zarowki , ja bym przypuszczal ze cos pan wydechowy wymodzil , mozliwe ze wspawał cos spawarka elektrodowa nie rozlaczajac niczego i jest kuku. (jesli oczywiscie trzeba bylo spawac.)

  4. #34

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Poważny problem z instalacją elektryczną

    Mam od jakiegoś czasu problem z instalację elektryczną w Swojej A3. Początkowo zniknęła kontrolka świateł mijania w liczniku. Tu problemem okazały się przepalone żarówki oświetlenia rejestracji, po wymianie na nowe kontrolka znów świeci. Następnie zginęło oświetlenie schowka i tu pojawia się pierwszy problem - po otwarciu schowka gaśnie kontrolka świateł mijania. Brak jest też oświetlenia przy prawej osłonie przeciwsłonecznej. Po otwarciu osłonki lusterka lampka świeci się bardzo słabym ledwo zauważalnym światłem. Gdy kluczyk ustawiony jest w pozycji zapłonu i silnik jest wyłączony to po włączeniu ogrzewania tylnej szyby opada wskazówka do stanu paliwa. Ale największy problem jest ze światłami mijania i postojowymi. Lewa lampa z przodu - jest światło mijania nie ma postoju, prawa - jest światło postojowe nie ma mijania. W tylnej lewej lampie brakuje świateł postojowych. Nie działają światła przeciwmgielne. Światła długi włączają się z opóźnieniem albo wgl. Jeśli już się włączą to świecą obydwa. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki, włącznik świateł był jakiś czas temu wymieniany wiec też go wykluczam. Umówiłem się już na wizytę u elektromechanika ale może ktoś z was miał podobny przypadek i podpowie gdzie szukać problemu, żeby uniknąć niepotrzebnych wydatków.

    Dodatkowo mam problemy z licznikiem. Licznik VDO, obrotomierz podczas testu zegarów VAG-iem źle wskazuje, wskaźnik paliwa niby jest ok ale wskazania paliwa strasznie się wachają - albo zniża albo zawyża wartości. Wymieniłem już chyba z 3 pływaki i na każdym jest tak samo.

  5. #35

    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny Problem z elektryką

    Witam wszystkich serdecznie
    Audi A3 8l 1.9 TDI , Brak swiatła pozycyjnego prawego przedniego i brak tylnych swiateł i brak oswietlenia deski rozdzielczej i zegarów
    Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jest , wsteczny także,STOP również jest.
    Czasami było wszystko a czasami nie .Ktoś miał podobny problem ?Jakies pomysły?
    Pozdrawiam i bardzo dziekuje za zainteresowanie się problemem

    PS.Żarówki i bezpieczniki są w porządku

  6. #36
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    podmień włącznik świateł

  7. Podziękowania dla klamamoto za pomoc w problemie

    janek12 (17-02-19)

  8. #37

    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Sytuacja sie uspokoiła po wyjęciu żarówki(pozycja, STOP) w tylnej lampie,po włożeniu żarówki zanika oświetlenie na desce rozdzielczej i podświetlenie zegarów

  9. #38

    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Przestała mi świetni kreska ? pixel? na panelu klimatronika przed-lifta
    Dodam zdjęcie z internetu będzie lepiej widać o którą chodzi


    Za tymi wyświetlaczami są po jednej żarówce na stronę, obie świecą
    Ale jak to jest że ta jedna kreska nie świeci ?

  10. #39
    AdrianSML's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1.8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA

    Post Brak podświetlenia w aucie

    Siemanko, mam pytanie otóż mam dość duży problem, przy zapaleniu długich świateł gaśnie podświetlenie licznika, podświetlenie klimy, wszelkie podświetlenia w aucie radio, pokrętło od świateł itp no i co najdziwniejsze gasną również tylnie światła, gdy włączę światła mijania wszystko się zapala, problem występuje tylko po zapaleniu świateł długich, co jest nie tak?

  11. #40
    Tamak's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez AdrianSML Pokaż post
    Siemanko, mam pytanie otóż mam dość duży problem, przy zapaleniu długich świateł gaśnie podświetlenie licznika, podświetlenie klimy, wszelkie podświetlenia w aucie radio, pokrętło od świateł itp no i co najdziwniejsze gasną również tylnie światła, gdy włączę światła mijania wszystko się zapala, problem występuje tylko po zapaleniu świateł długich, co jest nie tak?
    gdzieś jakies zwarcie się robi i dlatego jest takie działanie,
    musisz posprawdzać wszystko dokładnie, sprawdź też w jakim stanie jest akumulator może już też powoli nie daje rady

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •