Strona 70 z 117 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 691 do 700 z 1170

Temat: Mody silnika 2.0 TFSI

  1. #691
    antoś's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi >400bhp
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Wszystko zalezy od konstrukcji tlumikow, nie ma jakiejs jednej zasady. Jezdzilem 9cioma 2.0 TFSI z wydechami i zaden nie byl taki sam. Byl 2,75, ktory buczal i urywalo leb w srodku, byl ten sam z dolozonym tlumikiem cichszy niz seria. Byly fajnie brzmiace, byly tez takie ktore wydawaly jakis dziwny dzwiek w srodku mimo tej samej srednicy i ilosci tlumikow jezdzilem tez takim, ktory byl dosc cichy wewnatrz, a glosny w srodku.

    Jezeli chcesz zrobic w MG i masz niedaleko zrob sobie na poczatek 2,75 z jednym koncowym tlumikiem. Jak bedzie za glosno to dolozysz drugi, ale wydaje mi sie, ze ta pierwsza opcja spelni Twoje oczekiwania.

  2. #692

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Do MG mam blisko ale niestety nie mam za dużo czasu do myślenie bo na jutro mam wyznaczony termin.

    Powiedziałem jakie mam oczekiwania tzn. że wydech ma być w miarę cichy i żeby jego wydajność była na 420-450km

    Zaproponowali żeby zrobić wydech na dwóch tłumikach i ze sportowym katalizatorem o średnicy DP 3" a reszty wydechu to 2,7"

    Co o tym myślicie?

  3. #693
    antoś's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi >400bhp
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Moj kolega jak poprosil kiedys o cichy wydech u nich to mial cichszy niz seria Masz quattro?

  4. #694

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Tak mam Quattro.

  5. #695
    antoś's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi >400bhp
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    To zrob na jednym tlumiku. Przy normalnej jezdzie bedzie cicho, przy bucie glosno. Jak bedzie zle, to dorzucisz tlumik. Ja bym tak zrobil.

  6. #696
    kostszu's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Zro tak jak mg polecalo bedziesz zadowolony. Ja mam takie same oczekiwanja i taki wydech w przyszlym tygodniu wyladuje u mnie . Jak bys chcial ic z S3 to pisz na prv

  7. #697
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    nie rob na jednym tlumiku
    wielu juz mialo na jednym i jest naprawde glosno, jezdza potem i dokladaja drugi

    oczywsice to subiektywne odczucia, jeden jezdzi duzo i chce miec cicho, a drugi lubi buczec jak jedzie przez wies

    milltek tez jest DP3" i potem 2,75
    ale ja bym wolal 3" po calosci i dwa tlumiki, co uzytkownik to inna opinia

    IC z S3 bym nie wkladal, chyba ze kupisz w bardzo rozsadnej cenie, za 500-700zl, niestety przez to ze sa od dawna nieprodukowane, ich ceny sa chore
    placic 1200 za taki, jak mozna miec custom wydajniejszy i lepiej zrobiony..

    ciekaw jestem kto Ci to bedzie stroil, bo wiekszosc tunerow nie chce robic takich klockow lego, jak nie skladane u nich
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  8. #698
    Piotrekb_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeziny
    Auto
    GTI ED30
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    nie rob na jednym tlumiku
    wielu juz mialo na jednym i jest naprawde glosno, jezdza potem i dokladaja drugi

    oczywsice to subiektywne odczucia, jeden jezdzi duzo i chce miec cicho, a drugi lubi buczec jak jedzie przez wies

    milltek tez jest DP3" i potem 2,75
    ale ja bym wolal 3" po calosci i dwa tlumiki, co uzytkownik to inna opinia

    IC z S3 bym nie wkladal, chyba ze kupisz w bardzo rozsadnej cenie, za 500-700zl, niestety przez to ze sa od dawna nieprodukowane, ich ceny sa chore
    placic 1200 za taki, jak mozna miec custom wydajniejszy i lepiej zrobiony..

    ciekaw jestem kto Ci to bedzie stroil, bo wiekszosc tunerow nie chce robic takich klockow lego, jak nie skladane u nich
    Miro, ja zbieralem swoje fanty sam i sam je montowalem. Dodatkowo dp tez sam sobie wyspawalem z tym ze u mnie na koncu jest eissemann i Rogal nie krecil nosem ze nie robione u niego Moj kolega kladl do Ibizy 1.8 T K04, robil wydech, ic i cale orurowanie i Patryk z CS ŁÓDŹ też bez problemu wystroil auto także w tych czasach jak widac pieniadze nikomu nie śmierdzą i dobrzeRozumiem ze tuner moze odmowic jakby wrzucil tam jakiegos garreta na niewiadomego pochodzenia kolektorze itp ale K04 i 3 cale DP w tfsi w dzisiejszych czasach to juz taki troche zestaw malego majsterkowicza na zasadzie "DIY“


    Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

  9. #699
    antoś's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi >400bhp
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    MG zmieniło ostatnio konstrukcję wydechów do podwozia A3/S3 z napędem 4x4. Tylny tłumik lepiej wycisza, nie buczy dlatego może być on jedynym tłumikiem zastosowanym w aucie. Środkowy tłumik też jest teraz mniejszy, oraz nie kładą już rezonatorów tak jak kiedyś. Wystarczy zobaczyć ich galerię na FB.

  10. #700

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez antoś Pokaż post
    MG zmieniło ostatnio konstrukcję wydechów do podwozia A3/S3 z napędem 4x4. Tylny tłumik lepiej wycisza, nie buczy dlatego może być on jedynym tłumikiem zastosowanym w aucie. Środkowy tłumik też jest teraz mniejszy, oraz nie kładą już rezonatorów tak jak kiedyś. Wystarczy zobaczyć ich galerię na FB.
    A powiedz mi orientujesz się czy duża jest różnica w głośności w tych wydechach MG między 2,7" a 3,0?

Strona 70 z 117 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •