Strona 63 z 147 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 621 do 630 z 1464

Temat: Klimatyzacja, czyszczenie, serwis, problemy

  1. #621

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zgorzelec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jarek1984 Pokaż post
    Zamiennik chłodnicy ma za 300zł + 200 za robocizne i dopełnienie
    To klient mało sobie życzy.... mnie wymiana chłodnicy kosztowała 1000!!!! 500 koleś skroił za robocizne bo cały przód trza rozbierać a 500 chłodnica. Ale klima teraz śmiga i mogę delektować się chłodem w upalne dni

  2. #622
    rycyk1's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kłodzko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny problem z klimą

    U mnie dalej nie działa byłem u elektryka sprawdził sprężarkę na krótko i działa czujnik na wężu tez sprawdził i mówi ze jest ok i ze to trzeba gdzies dalej szukac a on powiedział ze nie ma czasu bo ma duzo innej roboty.na vagu pokazało błąd 65535 czyli uszkodzony moduł zamówiłem panel od klimy i po wymianie nie czuc zeby przy włączaniu skakały obroty i teraz na tym nowym panelu nawet nie włączają sie nawet wentylatory :/ klima jest sprawdzona i jest w niej cisnienie wszystkie bezpieczniki sprawdzałem .Pomocy bo juz taki zły chodze
    Ostatnio edytowany przez rycyk1 - 05-06-09 o 11:18

  3. #623
    adam70's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Na zimnym silniku klima startuje wentylatory się włączają, leci zimne powietrze, po pewnym czasie (gdy silnik złapie temperaturę a wskazówka temperatury lekko drgnie) wyłączają się wentylatory, przestaje chłodzić. Śnieżynka na panelu się świeci, brak błędów na klimatroniku.
    Sprawdziłem termowyłącznik wentylatorów chłodnicy(ten znajdujący się nisko na chłodnicy) jest dobry, pozostał jeszcze jakiś czujnik na górnym wężu idącym z chłodnicy w stronę silnika - czy możliwe jest wadliwe jego działanie ?? ktoś może podać jego symbol ??

  4. #624

    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adam70 Pokaż post
    Na zimnym silniku klima startuje wentylatory się włączają, leci zimne powietrze, po pewnym czasie (gdy silnik złapie temperaturę a wskazówka temperatury lekko drgnie) wyłączają się wentylatory, przestaje chłodzić. Śnieżynka na panelu się świeci, brak błędów na klimatroniku.
    Sprawdziłem termowyłącznik wentylatorów chłodnicy(ten znajdujący się nisko na chłodnicy) jest dobry, pozostał jeszcze jakiś czujnik na górnym wężu idącym z chłodnicy w stronę silnika - czy możliwe jest wadliwe jego działanie ?? ktoś może podać jego symbol ??
    Mozesz latwo sprawdzic, czy to kwestia tego czujnika, poprostu odczep wtyke zewrzyj styki w kostce i zobacz czy wtedy klima dziala, jezeli tak to na 100% ten czujnik, jest on na gornym wezu idacym od bloku silnika do chlodnicy ma symbol: 1J0 919 369 szaro bialy, 2 styki.

  5. #625

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Ostatnio stojąc w korku zauważyłem niepokojące objawy. Klima przestała chłodzić (pozostała włączona) a silnikiem co kilka chwil telepało (raz i przerwa) skakały też obroty około 1000 przy wyżej wymienionych telepnięciach. Bez klimy sinik chodzi równo. Po ruszeniu wszystko wróciło do normy - klima działa normalnie. Co to może być ?

  6. #626
    MartiA3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    F6 MARTI
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.8T CDAA
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    8P(2004)-siadła klima HELP!!!Wszystko było w porządku aż tu naglę wsiadam załączam i nie działa...... Okazało się że zatarła się sprężarka od klimy...Czy to możliwe żeby w miarę nowym aucie ona mogła się zatrzeć i co mogło być tego powodem??Czy ktoś z Was forumowiczów miał już taki problem??I co teraz kupić nową ?(jakie koszta)kupić używaną ?czy może dać do regeneracji ?zupełnie nie wiem co zrobić??Gość spuścił gaz brakowało niewiele,sprawdził olej i też nie był czarny....więc co mogło to spowodować??Czy przyczyną może być to że nie mam czujnika od odczytywania temperatury na zewnątrz auta??Czy poprzedni właściciel mógł w ogóle nie zrobić przeglądu Climatronic?

  7. #627

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Holandia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Klimatyzacja- brak prądu

    Mam taki problem z klimatyzacją

    Brak prądu dochodzącego do sprężarki. Wczoraj mierzone na kablach, wszędzie jest prąd, cewka jest dobra.
    Klima chodziła wczoraj przez 100km i po zgaszeniu i ponownym odpaleniu nie chodziła i wentylator też nie. Pojechałam do tych co mi robili i jak podpinali kable i powpinali spowrotem to zaczęła normalnie pracowac.
    Dzisiaj rano przez 1100km chodzila normalnie. Auto bylo gaszone trzy razy. Jak dojechałam do domu i po postoju 15 min juz nie chodziła ale załączyła sie po 30km. Ale po godzinnym postoju koniec nie chce już odpalic. Odłączłam kable, wpinałem je spowrotem ale to nic nie daje. Dodam,że po podłączeniu na krótko sprężarka pracuje
    Możecie coś na to poradzić

  8. #628
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Podejrzewam że ci kolego czynnik uciekł. Jeśli nie ma określonego ciśnienia w układzie to klima się nie załączy. Jeśli czynnik jest sprawdź czujnik ciśnienia znajdujący się w okolicach podszybia. Może przekłamywać. Poruszaj kostką . Może zatrybi.

  9. #629

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Holandia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez e-mako Pokaż post
    Podejrzewam że ci kolego czynnik uciekł. Jeśli nie ma określonego ciśnienia w układzie to klima się nie załączy. Jeśli czynnik jest sprawdź czujnik ciśnienia znajdujący się w okolicach podszybia. Może przekłamywać. Poruszaj kostką . Może zatrybi.
    Czynnik jest. Możecie mi wrzucic fotkę gdzie znajduje się ta kostka, bo szwagier to już chyba wszystkim ruszał

    Już zrobione
    Ostatnio edytowany przez daka83 - 23-06-09 o 19:39

  10. #630
    beniek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zambrów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny odpływ klimy

    a orientuje sie moze ktos gdzie znajduje sie odplyw klimy ??

Strona 63 z 147 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •