Strona 48 z 147 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 471 do 480 z 1464

Temat: Klimatyzacja, czyszczenie, serwis, problemy

  1. #471
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Mam takie pytanko. Gdzie znajduje sie waz skraplajacy wode z klimy i jak sprawdzic czy jest na miejscu. Chodzi mi o to po ktorej stronie pojawi sie woda na podlodze jesli cos z nim jest nie tak?? Bo jak mniemam woda skrapla sie na zewnatrz za pomaca tego wezyka i w upalne dni czasem jest woda pod autem na wysokosci grodzi?? To wtedy jest ok
    Tak, jestem Marsjaninem! To co z tego, że żyję na Ziemi. Jak mi się pies w stajni urodzi to mam do osiodłać ???

  2. #472

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mielec
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Mam taki sam problem , ale zwracałbym się bardziej ku odpowiedzi Miro. Jeśli chodzi o czynnik to przed nabiciem klima na wakacjach gwiazdka się załączała (pomimo jego całkowitego braku)- z tą różnicą, że leciało ciepłe powietrze... Ewentualnie zastanawiałem się czy to nie kwestia jakiegoś niedopięcia - bo skoro potrafi się włączyć a wyłączyć podczas jazdy to jest dziwne - przynajmniej tak jest u mnie. Koledzy a jak u was z parowaniem szyb? U mnie 19 stopni ok - ostatnio jak nie było wilgotno tylko mróz to 22 też nie parowały, ale czasem to przy 20 całe auto potrafiło zaparować...

  3. #473

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NEW DRAWSKO
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Klima nie działa..

    Witam.Od wczoraj mam problem z moją niunia-nie włącza mi się klimatyzacja(wiem,że klima nie działa poniżej -5 ale mam ocieplany garaż w którym jest powyżej zera)Nie wiem czy drugi problem może się wiązać z klimą ale odpalając samochód słychać przed parę sekund specyficzne charczenie które zaraz ustaje.Czy może ktoś miał może podobny problem??Proszę o pomoc..

  4. #474
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Klimatyzacja nie działa poniżej 5*C, a nie -5*C.

  5. #475
    ułe's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oświęcim
    Auto
    Vw CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    klima nie działa poniżej +5 stopni z tego co wiem

  6. #476

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ZILLION Pokaż post
    Opis przycisków:


    1 - nawiew na szybe przednia (po wlaczeniu zalacza sie sprężarka klimatyzacji i dmucha zimne powietrze z maxymalna sila. Po wlaczeniu przycisku ECON (nr2) wylacza sie sprezarka i dmucha normalne powietrze)
    2 - przycisk wylaczania sprezarki (jego nacisniecie oznacza wylaczenie sprezarki klimatyzacji i wtedy panel dziala jak zwykly nawiew - mozna maualnie ustawiac sile nawewu) Jeżeli ECON i AUTO jest wyłączone to wtedy mamy klime manualna i sami mozemy regulowac sile jak i kierunki nawiewu. Po osiagnieciu zadanej temperatury sila nawiewu pozostaje bez zmian.
    3 - ogrzewanie tylnej szyby (dziala rowniez po wyczaczeniu panelu przyciskiem nr 7)
    4 - regulacja temperatury
    5 - Wlącznik automatycznej klimatyzacji (po wlaczeniu panel steruje sila nawiewow tak aby ustalic wewnatrz zadana temperature. Z chwila zblizania sie do zadanej temperatury sila nawiewu automatycznie sie zmniejsza. Jaka kolwiek ingerencja w sile nawiewu lub ustalenia kierunku nawiewu powoduje wylaczenie przycisku AUTO i przejscie w tryb manualny )
    6 - obieg zamkniety (po jego nacisnieciu odcinamy doplyw powietrza z zewnatrz)
    7 - wylacznik panelu
    8 - regulacja sily nawiewu
    9 - kierunek nawiewu na gorne kratki
    10 - kierunek nawiewu na srodkowe kratki
    11 - kirunek nawiewu na dolne kratki
    Czy czasami przy załączeniu obiegu zamkniętego nie załącza się też sprężarka klimy?
    I czy przy wymuszeniu jej załączenia przez np. szybkie odparowanie przedniej szyby klima zadziała również poniżej +5stC?

    @MiG25 przeszukałem dokładnie cały wątek i już się poprawiam
    Ostatnio edytowany przez Hiv - 20-02-09 o 08:52

  7. #477

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    u mnie pokazuje temperature 2,5 i klima dziala, czy oznacza, to, ze mam cos przestawione, czy czujnik temp walniety ?

  8. #478
    Rafał 18's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mysłowice
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GEORG101 Pokaż post
    Witam.Od wczoraj mam problem z moją niunia-nie włącza mi się klimatyzacja(wiem,że klima nie działa poniżej -5 ale mam ocieplany garaż w którym jest powyżej zera)Nie wiem czy drugi problem może się wiązać z klimą ale odpalając samochód słychać przed parę sekund specyficzne charczenie które zaraz ustaje.Czy może ktoś miał może podobny problem??Proszę o pomoc..
    Witam!!!
    U mnie też charczy przy odpalaniu. Mechanik zdiagnozował że to "suchy rozrusznik". Kwestia wykręcenia i nasmarowania. Koszt-50pln.

  9. #479

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bochnia
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    witajcie, poczytalem o waszych problemach i na google poszukalem o tej klimatyzacji i polecam to, naprawde dobre:

    http://www.alpo.ig.pl/klima.html

    i teraz pytanie do fachowców:
    - czy w Audi A3, 98rok z klimatronikiem jest filtr osuszacza ?
    -i jak sie do tego dobrać aby samemu wymienic na nowy ?

    pozdrawiam

  10. #480

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    A jeśli możecie napisać, co to jest jak po wyłączeniu klimy słychać szybki stukot z okolic schowka, 3 sekundy i milknie.

    Przy działaniu klimy zero dziwnych dźwięków, chłodzi i grzeje, ale po wyłączeniu to właśnie..

Strona 48 z 147 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •