Strona 55 z 147 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 541 do 550 z 1464

Temat: Klimatyzacja, czyszczenie, serwis, problemy

  1. #541

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie/Żarnowiec
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Mam jeszcze pytanie czy gdyby sprezarka nie działała to było by słchyac ten syk przy schowku pasazera? Niby wszystko działa, przewod od dołu sprzezarki jest goracy a ten górny powiedzmy lekko letni a nie zimny tak jak pownien byc.
    jezdze szybko - stanowczo za wolno

  2. #542
    Jarek1984's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    BMW E46
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pneumonia Pokaż post
    Witam mam problem z Klimatronikiem w moim a3, chodzi o to ,że gdy chodzi normalnie wszsystko jest ok nic nie stuka nic nie puka a kiedy wlacze przycisk "taka gwiazdka" strasznie zaczyna pukac cos pod maską wydaje mie sie ze jest to sprezarka. Wiecie jak temu zaradzic ktos mial juz taki problem?
    U mnie tez tak stuka i czuć eibracje.Byłme na kontorli klimatyzacjio bo nie dziala i soec nabił gazu,właczyły sie wiatraki ale sprężarka nie.To sprawdził ją i była odpięta!kiedy podłaczył wtyczkę zaczęła chodzić,w środku powiało chłodem ale właśnie zaczęło coć turkotać,stukać i wibrować.Wiec odłączył ja tak jak było i kazał szukać drugiej sprężarki

  3. #543

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Czesc chlopaki ... przegladalem dokladnie watek i nie widzialem zeby ktos mial taki problem jak ja a mianowicie jak uruchomie samochod to slychac jak mi sie zalacza klimatyzacja (wentylatory sie włączaja i slychac przez chwile syczenie w okolicach schowka) wszystko ladnie chodzi ale po jakims czasie ja wiem moze po 10 minutach klimatyzacja przestaje chlodzic ... caly czas chodzi ale zamiast zimnego powietrza leci cieple. Tak jest za kazdym razem jak uruchomie samochod, najpierw dziala a pozniej przestaje dmuchac zimnym powietrzem.

    Acha i jeszcze jedno, klimatyzacje nabijalem dwa tygodnie temu i wydaje mi sie ze to powietrze powinno byc jeszcze zimniejsze a nie jest (u brata wieje zimniejsze) ... dlaczego tak moze byc?

  4. #544
    Hellboy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    a temp masz ustawioną na 21 stopni czy inaczej?

  5. #545

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    mam ustawione na LO po to zeby sprawdzic czy to powietrze jest tak zimne jakie powinno byc no i leci ale po chwili sie ociepla a klima jest caly czas wlaczona :/

  6. #546
    Hellboy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    a to nie wiem.. myslalem że czujnik temp. wew. zaniża temperature i dlatego się ociepla, ale na LO powinien mimo wszystko cały czas zimnym dawać..

  7. #547

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    no wlasnie ... no nic moze pojade niedlugo do mechanika, jak bede cos wiedzial to napisze co bylo tego przyczyna.
    Chyba ze jeszcze ktos ma jakis pomysl?

  8. #548

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zgorzelec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    ja wczoraj odebrałem autko od mechaniora, wymieniał chłodnice klimy bo byla dziurawa. nabił klime, odgrzybił, skasował 1200 i lipa!!!!klima nie działa!!!! wentylatory nie chodzą, sprężarka się chyba włącza(słychać że obroty spadają ale nie ma charakterystycznego KLIK!!!). Jutro zerknę bo na razie nie miałem czasu co jest. Czyżby sprężarka padła??? Szczęście, że klient dał gwarancje bo normalnie tragedia!!! Tyle kasy a przyjemności z klimy jak nie było tak nie ma Chyba że znowu uciekł gaz!

  9. #549
    Siela's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    szukam i szukam, i nie moge znaleźć, może mnie ktoś poratować numerem lub wymiarami łożyska sprężarki klimy?? 1.6 AEH, klima manualna, jeżeli ma to jakieś znaczenie.

  10. #550

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    bylem dzis u mechanika i mi powiedzial ze zawory klimatyzacji trzeba wymienic i ze to kosztuje 400zl no ale jak na razie klima dziala ok wiec nie bede nic robil

Strona 55 z 147 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •