Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 15 z 15

Temat: 1,8T APX 225KM Przepływomierz zawyża wartości??

  1. #11
    wsad's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rumia/3city
    Auto
    ()()()()
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    czapu - dokładnie o to chciałem sie was zapytać... gdzie mam wsadzić tą rurę wydawało mi się że ona była wsadzona w takie miejsce zaślepione teraz korkiem... ale skoro mówisz, że tam była fabrycznie DV.. chyba muszę jeszcze doczytać zanim odłączę tego BOV'A... może mi jeszcze podpowiesz jak moze mniejwiecej wygladac ten DV fabryczny, moze on tam jeszcze jest i wystarczy ze podlaczę pod niego
    Dawid - jeżeli u Ciebie w kielcach przepływka kosztuje 460zł w aso, to ja przeprowadzam się do kielc!!!! tak jak mówiłem cena zamiennika bosha powtarzam zamiennika! wynosi 870zł w FOCiE. Byc może zmienili Ci sam czujnik i kazali z niego zapłacić, bo przepływomierz jako taki do kupienia to jest łącznie z tą rurą łączącą filtr powietrza z dalszą częścią dolotu... dlatego jest on taki drogi

  2. #12
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wsad
    Dawid - jeżeli u Ciebie w kielcach przepływka kosztuje 460zł w aso, to ja przeprowadzam się do kielc!!!! tak jak mówiłem cena zamiennika bosha powtarzam zamiennika! wynosi 870zł w FOCiE. Byc może zmienili Ci sam czujnik i kazali z niego zapłacić, bo przepływomierz jako taki do kupienia to jest łącznie z tą rurą łączącą filtr powietrza z dalszą częścią dolotu... dlatego jest on taki drogi
    oddalem stary, zaplacilem 460 albo 480zl nie pamietam dokladnie i dostalem drugi kpl z obudowa. Tez mnie to zdziwilo bo za przeplywke do 2.5tdi v6 placilem 460zl a tu S3 i ta sama kasa.
    Dzwonilem przed chwilka do ASO VW/Audi w kielcach i chca 433zl brutto, oddajesz stary, czyli dostajesz regenerowany z gwarancja.

  3. #13

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    wsad zrób mi zdjęcie twojego dolotu i wrzuć tutaj to Ci napisze....ciezko mi dojsc o czym mowisz

    w dolot masz wsadzony zawór dv i n75...pokaz fotke to ci w paincie przerobie i napisze co jak zrobic.

    pzdr

  4. #14
    wsad's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rumia/3city
    Auto
    ()()()()
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    Siemanko chłopaki, ostatni raz w tym temacie.. problem rozwiązany zdjąłem tego BOV'a rozkręciłem wyczyściłem i przesmarowałem, założyłem i muzyczka gra nie zacina się a silniczek aż chętniej się kręci i mniej pali chyba albo to taka moja autosugestia dziękuję wam bardzo za wszelką pomoc i jeszcze morał na koniec bajki żeby post się komuś na przyszłość przydał:
    -Jeśli masz błąd przepływomierza MAF - Signal too high to raczej nie jest to wina przepływomierza, tak jak mówił ten koleś z hamowni.. jeśli przepływomierz jest uszkodzony to raczej zaniża wartości niż zawyża... przede wszystkim sprawdź szczelność w układzie dolotowym...
    Myślę, że temat można zamknąć
    Pozdrawiam

  5. #15

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    jak sobie życzysz wsad

    zamykam.

    pzdr

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •