Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 345

Temat: Jaką lustrzankę

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Lightbulb Jaką lustrzankę

    Witam. Poszukuje dobrego aparatu, najlepszym rozwiązaniem byłaby lustrzanka. Wypatrzyłem Canon'a EOS 400D w cenie 2000zł, czy jest to dobry aparat jak za taką cenę?? A moze polecacie coś innego??
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  2. #2
    W3N's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    wtrące sie w temat aparatu Ma ktos Nikon Coolpix s200 lub s500 ?? albo czy warto go kupic ? chce wydac na niego max 600pln. Bede wdzieczny za info

  3. #3
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Botage Canon albo Nikon i tyle
    420 500 km
    1

  4. #4
    ryba's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    VW Passat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Smile

    mnie korci straszne olek e510 lustrzanka roku i tak dalej ale czy dobra za ta kasae
    moze prezes cos podpowie

  5. #5

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płońsk
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Botage Pokaż post
    Witam. Poszukuje dobrego aparatu, najlepszym rozwiązaniem byłaby lustrzanka. Wypatrzyłem Canon'a EOS 400D w cenie 2000zł, czy jest to dobry aparat jak za taką cenę?? A moze polecacie coś innego??
    Ja mam canona eos 300d, swietna strzelba, stockowy obiektyw daje rade, a z jakąś szerszą sigmą np. to juz jest kosmos, mi np. nic wiecej nie potrzeba.

    Moge Ci powiedziec tak, jakość z kompakta o tej samej matrycy jest 2 razy gorsza niz z lustrzanki, a canon to canon, 400d to profesionalny sprzet dla sredniozaawansowanego amatora
    S3 sprzedana!

  6. #6
    izolek's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    audisia
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    ja jestem zadowolona z Nikona D70 bardzo i polecam
    secondo paradiso....

  7. #7
    W3N's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ten nikon s200 lub s500 poprostu jest mały i mi sie fees podoba ino pytanie czy warto kupic aparat z 3 krotnym zoomem ? czy lepiej dołozyc i kupic lepszy ...

  8. #8
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    jak dlamnie temat do zamkniecia bo jak w jednym temacie mozna pytac o lustrzanke i malpke syf straszny sie zrobi... tak naprawde to mozna miec D70 D50 D40 300E i nie wiadomo co jeszcze nawet ZENITA za 150zl i mozna robic fotki do bani lub super... wszystko zalezy od tego jakie sie ma podejscie do fotografi wyczuc moment... uklad... itp znam ludzi co zenitami trzaskaja takie fotki ze glowa mala a ci co maja ,,ferrari,, robia debilne fotki bo aparat maja tylko do lansu zeby pokazac ze mam lustrzanke i jest duza z obiektywem... a nie maja pojecia o przyslonach itp ... wiec po co lustrzanka wtedy ... ?
    420 500 km
    1

  9. #9
    izolek's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    audisia
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa Pokaż post
    jak dlamnie temat do zamkniecia bo jak w jednym temacie mozna pytac o lustrzanke i malpke syf straszny sie zrobi... tak naprawde to mozna miec D70 D50 D40 300E i nie wiadomo co jeszcze nawet ZENITA za 150zl i mozna robic fotki do bani lub super... wszystko zalezy od tego jakie sie ma podejscie do fotografi wyczuc moment... uklad... itp znam ludzi co zenitami trzaskaja takie fotki ze glowa mala a ci co maja ,,ferrari,, robia debilne fotki bo aparat maja tylko do lansu zeby pokazac ze mam lustrzanke i jest duza z obiektywem... a nie maja pojecia o przyslonach itp ... wiec po co lustrzanka wtedy ... ?

    to ja sie zapytam po co znowu takie generalizowanie co?? opanujcie sie ludzie....................
    secondo paradiso....

  10. #10
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa Pokaż post
    jak dlamnie temat do zamkniecia bo jak w jednym temacie mozna pytac o lustrzanke i malpke syf straszny sie zrobi... tak naprawde to mozna miec D70 D50 D40 300E i nie wiadomo co jeszcze nawet ZENITA za 150zl i mozna robic fotki do bani lub super... wszystko zalezy od tego jakie sie ma podejscie do fotografi wyczuc moment... uklad... itp znam ludzi co zenitami trzaskaja takie fotki ze glowa mala a ci co maja ,,ferrari,, robia debilne fotki bo aparat maja tylko do lansu zeby pokazac ze mam lustrzanke i jest duza z obiektywem... a nie maja pojecia o przyslonach itp ... wiec po co lustrzanka wtedy ... ?
    hmm, jakis szczegolnie drazliwy temat, aparaty??

Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •