Strona 27 z 33 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 261 do 270 z 323

Temat: Schemat podłączenia radia

  1. #261
    misiekuk's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cardiff-Gdańsk
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ciagnij kabel od bezpiecznika o ktorym pisalem 15 min roboty

    Wysłane z mojego Lt26i przy użyciu Tapatalk 4

    Audi 100 C3 - Zawał 87 rok i prawie 800tys
    Audi 80 Quattro Sport Edition - Przełożony w PL klik
    Audi 90 Quattro Camei Edition - for sale klik
    Audi A3 - Się okaże co z tego będzie KLIK

  2. #262
    mfolta's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Pisałem Ci na priva. Potem załapałem ,że chodzi Ci od bezpiecznika ze skrzynki. 15 min roboty to to nie jest - trzeba trochę tapicerki porozbierać. Dziś kupie kable i złączki to na week się zabiorę za to. Trochę pomocy jest w tym wątku: http://www.a3-club.net/forum/showthr...ilanie-sta%B3e Jeszcze raz dzięki za pomoc

  3. #263
    mfolta's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Udało mi się w weekend poprawić działanie radia. Stałe 12V podpiąłem pod pamięć radia / 12 V Accessory pod zasilanie po stacyjce.
    Jednak nie podpiąłem pod sugerowany przez misiekuk bezpiecznik nr 37 (S-Conect), ponieważ pomimo wyciągnięcia w bezpiecznikach różowej zasuwki , nie udało mi się wyciągnąć końcówki PINu z obudowy tablicy bezpieczników.
    12V zasilane po stacyjce podciągnąłem z zacisku 75X (http://e-fotek.pl/viewer.php?file=10...4645023579.jpg). Montaż jeszcze prostszy na oczkowy konektor i bardzo łatwy dostęp.

  4. #264

    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Witam serdecznie. Wiem że temat wałkowany lecz nadal nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie wiec mam nadzieje że ktoś da radę mi pomoc. Po długim zastanawianiu się jakie radio wybrać zdecydowałem się na Pioneer DEH-X3500UI. Niestety podłączenie nie okazało się takie proste. Do radia podłączyłem dwie kostki (czarna i czerwoną) grają tylko przednie głośniki. Chciałbym zapytać od czego jest reszta kostek które zostają niepodłaczone? Z tego co czytałem i co zrozumiałem to do radia nie idą kabelki od tylnych głośników tylko one idą do wzmacniacza do którego idą także przewody od oryginalnego subwoofera. A ze wzmacniacza dopiero wszystkie kabelki do radia i to jest ta mała żółta kostka? I teraz najważniejsze moje pytanie: Jak mam podłaczyć kabelki z tej żółtej kostki do radia żeby wszystko ładnie grało? Czy moze jednak w tej kostce sa kabelki od tylnych głośników i mozna je normalnie podlaczyc do tej czerwonej kostki a wzmacniacz podpiać jakoś pod to RCA? Wiem że są jakies tam moduły ale chcialem to jakos samemu zmajstrowac...

  5. #265
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Nie mozesz znalezc czy nie czytasz ze zrozumieniem??

    Adapter potrzebny jest i wszystko grac bedzie.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  6. #266
    misiekuk's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cardiff-Gdańsk
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nie koniecznie potrzebny adapter gdzies pisalem jak to podlaczyc bez adaptera ale kosztem ori kostek

    Wysłane z mojego Lt26i przy użyciu Tapatalk 4

    Audi 100 C3 - Zawał 87 rok i prawie 800tys
    Audi 80 Quattro Sport Edition - Przełożony w PL klik
    Audi 90 Quattro Camei Edition - for sale klik
    Audi A3 - Się okaże co z tego będzie KLIK

  7. #267

    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Dzisiaj pociągłem kabelki z żółtej kostki do czerwonej tak na "sztuke" żeby tylko sprawdzić jak gra tył ale niestety cicho. Nie mam już na to siły i chyba kupie ten adapter więc chciałem tylko jeszcze zapytać czy ten: http://allegro.pl/adapter-audi-vw-sk...782676776.html będzie dobry? A tył mojego radyjka wygląda tak: http://www.sonicelectronix.com/pictu...ure_id=1266010 więc chyba powinno być dobrze?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Pytanie już nie aktualne nie potrzeba odpowiedzi. Uporałem się z tym dzisiaj wkońcu. Okazało się to nie takie az trudne jak to opisywaliscie;p Tylko pojawiły się dziwne świsty na odpalonym silniku (wraz z dodawaniem gazu coraz silniejsze) i delikatny szum w tylnych głosnikach ale to trzeba być cicho żeby usłyszec. musze cos jeszcze pokombinowac zeby to zlikwidowac;/ ale jestem blisko

  8. #268
    Metatron's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Witam prosze mi powiedziec czy ta kostka jest prawidlowo podlaczona, poniewaz po wlaczeniu jej do radia zero reakcji. Jedynie cos tam zatrzeszczy przy wsadzeniu kostki a tak to nic.

    Nie wiem czy to wina zepsutego radia, poniewaz pierwszy raz je podlaczam, podobno niemiec je wsadził bo wyjął swoje jak sprzedawał.



    Chodzi dokladnie o to: http://imageshack.us/photo/my-images...737510ww6.jpg/
    Ostatnio edytowany przez Metatron - 04-01-14 o 17:19

  9. #269

    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lelystad Holandia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 CCSA

    Domyślny Pomoc przy wymianie radia

    Witam nie dawno kupiłem sobie Audi a3 8p 2005r i nie było w niej radia, od razu udałem się do sklepu i kupiłem radio Sony DSX-A4OUI( tak wygląda radio z tyłu)
    podłączyłem kostki (oryginalne od radia) i nic radio nie świeci się nie ma napędu więc nie wiem czy rusza sprawdzałem próbówką jest zasilanie.
    Poczytałem trochę i kupiłem adapter kostek iso ale tak samo nic nie rusza :/ a dodam że, kabel czerwony i żółty były rozdzielone i sam je połączyłem jestem totalnie zielony w mechanice i elektryce pojazdów a przebywam za granicą i nie chce płacić za takie coś
    więc proszę was o pomoc

  10. #270

    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gronowo Elbląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny Pomoc przy wymianie radia

    Witam, podłączam się pod prośbę @Moniu. Również mam problem z podłączeniem radia w swojej trójeczce. Otóż po podłączeniu wszystkich kostek, co wydaje się nie być trudne, radio ani "drgnie". Oczywiście próbowałem zamieniać kabelki czerwony z żółtym, lecz efekt ten sam. Dodam, że radio sprawne, sprawdzone w innym samochodzie, działa. Napięcie jest bo stare radio działa idealnie, Chorus2. Przeszukałem forum, w sumie nie tylko to. Nie bardzo wiem w czym leży przyczyna... Także proszę o pomoc

    PS. Cofam prośbę, poradzilem sobie już
    Należało dobrze odczytać który pin jest który i pokombinować z pinami żółtym i czerwonym tak, aby był prąd na obu. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez grelack - 25-02-15 o 15:43

Strona 27 z 33 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •