Strona 38 z 172 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888138 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 371 do 380 z 1715

Temat: Tarcze hamulcowe + klocki - ale jakie?

  1. #371
    mateusz233's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Proszowice
    Auto
    A4 B6 Avant 1.9TDI+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    67 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Tarcze sam zmieniałem. Starałem się dobrze oczyścić piastę żeby wszystko pięknie siadło. Na łożyskach raczej luzu nie ma, zwłaszcza, że jedno jest nowe. No cóż na razie muszę tak jeździć, najgorzej nie jest, ale trochę irytuje jak nowe tracze biją.

  2. #372
    Audi_A3_97's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Witam dołączę się do tematu kolego mateusz233 sprawdzałeś może czy zaciski nie trzymają może ci przypaliły tarcze i się zwichrowały? Druga sprawa sprawdź na postoju czy nie masz delikatnego luzu na kierownicy bo przez to też może trzęś kołkiem.

  3. #373
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny



    Uploaded with ImageShack.us

    Niech mi ktoś powie jak to ma być złożone. Rozbierałem tłoczek i po wyciagnięciu zabezpieczenia wszystko mi wyleciało i niewiem co po kolei powinno być założone. Bardzo mi się śpieszy rozebrany zacisk czeka na złożenie a bez waszej pomocy nie dam rady
    Coś mi "4" nie wyszla na zdjęciu

  4. #374
    lukasz87's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    AUDI A3 SportBack Quattro BMN+
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    A te ATE nawiercane czy zwykłe gładkie ;>? Bo.....

    Zimmermany (pękają miedzy nawierceniami) tylko i wyłącznie przy nie odpowiednim klocku ! Przy takich tarczach i zwykłym klocu są zbyt duże różnice temperatur zwykły klocek za bardzo trze więc do tych tarcz nikt ogarnięty nie da Ci założyć zwykłego kloca tylko coś z wyższej półki Ferodo + jeszcze jedna marka nie pamiętam... Osobiście Zmimerki Sporty polecam zdam relacje jak zobaczę je czerwone
    Sprzedam :
    -Gałkę zmiany biegów S-line
    - Komplet felg 17" S-line 8P
    - Nowe przewody hamulcowe A3/S3 8P Goodridge

  5. #375
    qba29dm
    Guest

    Domyślny

    Polecam zestaw Meyle na tylną oś, wymieniłem zestaw ori, który był już mocno wyeksploatowany. Za klocki+tarcze zapłaciłem w Auto Partner 150 zł po rabacie 47%

  6. #376
    nosscore's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 1.8T Ambition
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ja mam u siebie komplet TRW razem z klockami. Zestaw ogólnie daje radę i dobrze się sprawuje. Tylko raz po 3 mocniejszych hamowaniach z ok 140-160 do 0 km/h w niewielkim odstępie czasu czułem że już się zrobiło za gorąco. Do optymalnej jazdy zestaw spoko w niezłej cenie. Do mocniejszej jazdy lepiej chyba poszukać czegoś innego.
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.


  7. #377
    elemenateur's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DGL // ZS
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    TRW to bardzo dobry komplet, obecnie niektóre referencje sa wrzucane na pierwszy motnaż, np w passacie b6 tylnie klocki TRW ASO wsadzilo ostatnio ze znaczkiem VW
    Zadowolenie klientów bezcenne


    Najniższe ceny na części oraz oleje motul gg 347504, tel 663 962 604 , Rabat dla A3-club!

  8. #378
    MRN's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez elemenateur Pokaż post
    TRW to bardzo dobry komplet,
    Nie polecam !!!
    Miałem taki komplet i wytrzymał miesiąc a dokładnie 1500km, nie chce znać tego producenta. Chociaż zwrócili pieniądze za tarcze ale po odwołaniu dopiero.

  9. #379
    marek_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Waldenburg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    generalnie nie ma producenta tarcz/klocków którego produkty nie byłyby reklamowane, to zawsze może się zdarzyć, pytanie czy to pojedyncze przypadki czy lawina reklamacji, a kolega elementaur sprzedaje to na codzień więc zapewne wie co mówi..koledzy ostatnio już nawet o ATE cos pisali że jakieś wpadki, choć nie wiemy do końca czy montaż w 100% był prawdłowy zgodnie ze sztuką...miarodajna byłaby jedynie sonda użytkowników : producent - uzytkownik zadowolony - niezadowolony

  10. #380

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice/Świętochłowice
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Witam !
    Jestem tu nowy i niezbyt jeszcze ogarniam Audi, więc mam pytanko..

    Czeka mnie dość pilna wymiana tarcz + klocków na przodzie, oczywiście podreptałem do sklepu z częściami, gdzie zostałem zasypany pytaniami na które nie mam pojęcia gdzie szukać odpowiedzi ?! Średnica tarczy ? Myślałem ze po podaniu modelu, silnika i mocy wszystko będzie jasne, jednak podobno są 4 propozycje od 280mm do 3XX ? To samo z klockami, z czujnikiem czy bez ? Z czujnikiem na jednej stronie czy na 2ch ? Szukałem odpowiedzi ale ni hu hu nic nie znalazłem, próbowałem nawet po numerze VIN coś rozkminić ale nic mi to nie dało.. ( po przesiadce z 20sto letnie Hondy mam mały zawrót głowy.. )
    A3 8L
    1.9 TDI ALH
    Rok 97"

    Pomocy !!

Strona 38 z 172 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888138 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •