Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 181 do 190 z 214

Temat: Videorejestrator, jaki, ceny, opinie

  1. #181
    Wiac's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    119 razy
    Podziękował
    54 razy

    Domyślny

    Adaś, info z wideorejestratory24:

    Dedykowany tryb parkingowy rozpozna kiedy pojazd został zaparkowany i automatycznie przełączy kamerę w tryb detekcji ruchu oraz wstrząsów, a gdy ponownie ruszysz w trasę - samoczynnie wróci do trybu nagrywania w pętli. Tryb parkingowy wymaga podłączenia stałego zasilania zewnętrznego.

  2. Podziękowania dla Wiac za pomoc w problemie

    adam92 (18-03-19)

  3. #182
    komander's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    beskydzka małopolska
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    120 razy
    Podziękował
    127 razy

    Domyślny

    Adam Doda mam po zapłonie, niestety nie ma info jak z poborem prądu, też się tego obawiałem, dlatego zrobiłem po zapłonie.

    tapnięte z S9+

  4. Podziękowania dla komander za pomoc w problemie

    adam92 (18-03-19)

  5. #183
    Wiac's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    119 razy
    Podziękował
    54 razy

    Domyślny

    kiedyś rozmawiałem z tymi od wideorejestratory24. Gość mówił, że podłączali przez miernik mój rejestrator (viofo a119s) i zużycie prądu nie jest jakieś mega wielkie. Rejestrator pobiera około 200-300mA, więc teoretycznie po nocy nie powinno się rozładować aku.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Wiac Pokaż post
    gdybym kupował teraz kamerkę kupiłbym prawdopodobnie doda.
    Kupiłem jednak prawie rok temu Viofo A119S GPS i ogólnie z kamerki jestem bardzo zadowolony pod względem nagrań, bo czy w dzień, czy w nocy nie ma z nią problemu. Działa wszystko automatycznie, dźwięk OK, obraz super, rozdzielczość full HD. ALE: producent gwarantował poprawne działanie z kartą do 128GB i taką też zakupiłem (nie była to jakaś tania karta, kupiłem chyba toshibe class 10). Niestety kamerka nie chce poprawnie współpracować z tą kartą i mam od czasu do czasu problem z zapisem na karcie, bądź softem kamerki, który moim zdaniem wywala błedy również przez kartę.
    Jakoś nie jest mi po drodze kupić inną kartę, może problem by zniknął...
    Witam ponownie po czasie. Chciałbym napisać sprostowanie do mojego posta.
    Kamerka została odesłana do serwisu, okazało się, że wszystkie problemy były spowodowane niepoprawnym zasilaniem.
    Styki między modułem GPS a kamerką były wykonane w przestarzałej technologii, co powodowało przerwy w zasilaniu.
    Serwis wymienił styki w kamerce, jak i w module GPS i od tego momentu nie mam żadnych problemów z kamerką.
    Obecnie w sprzedaży ten model kamery jest w wersji v2, która to ma poprawione styki o których mowa wyżej.

  6. #184
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Dzięki za odpowiedzi. Jutro może uda mi się sprawdzić miernikiem cęgowym ile prądu pobiera. Trochę słabo, że takie małe baterie wciskają do tych wideorejestratorów - Li-Ion 200 mAh. Podpięcie zasilania na stałe bardzo szybko uszkodzi baterie. No chyba, że dod ma odcinanie zasilania w przypadku naładowania baterii do pełna - w co mocno wątpie.

  7. #185
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Z wideorejstratorem podpiętym na stałe jeżdżę już kilka miesięcy i nie ma problemów z odpalaniem.
    Dzisiaj znalazłem chwilę na sprawdzenie ile prądu pobiera ten DOD.

    Przy napięciu zasilania 14.5V wideorejestrator pobiera ok. 100mA



    Przy napięciu zasilania 10.5V wideorejestrator pobiera ok. 150mA


    Więc jest to bardzo mała wartość i wideorejestrator podłącze pod lampkę przy podsufitce wg mnie nie ma potrzeby prowadzić nowy przewód zasilający.

    Do zasilania wideorejestratora wykorzystałem miniaturową przetworniczkę z regulowanym napięciem wyjściowym.



    Napięcie wyjściowe ustawiłem na 4.5V - oryginalny zasilacz ma 5V ale niższe napięcie przedłuży życie baterii.
    Sprawdziłem też stabilizację tego napięcia przy wahaniach napięcia wejściowego.
    W zakresie napięcia wejściowego 8-15V na wyjściu mamy cały czas 4.5V więc jest git

  8. Podziękowania dla adam92 za pomoc w problemie

    Miro (07-05-19)

  9. #186
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Fajnie to wykombinowałes
    Nie mam fejsa ani androida!

  10. #187
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    śląsk
    Auto
    Renault
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    fajnie to wygląda. Zastanawiam się czy każdą kamerkę da się tak podłączyć. Mam w planach zakupić Mikavi PQ1. (taki wybór bo mam dobre doświadczenie z tą kamerką)

  11. #188
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dzony Pokaż post
    Zastanawiam się czy każdą kamerkę da się tak podłączyć.
    Pytanie ile prądu będzie pobierać i czy ma tryb parkingowy. Jeżeli bez trybu parkingowego to wystarczy w lampce poszukać napięcia po zapłonie i kamerka będzie uruchamiać się po odpaleniu samochodu. Jak z trybem parkingowym to szukamy napięcia, które w lampce jest cały czas.

    Jak nie ogarniasz jak to zrobić to mogę ci podesłać taki gotowy moduł ustawiony pod twoją kamerkę z przewodem usb i z "plusem" i "minusem" do podpięcia w samochodzie.

  12. #189
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    śląsk
    Auto
    Renault
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adam92 Pokaż post
    Pytanie ile prądu będzie pobierać i czy ma tryb parkingowy. Jeżeli bez trybu parkingowego to wystarczy w lampce poszukać napięcia po zapłonie i kamerka będzie uruchamiać się po odpaleniu samochodu. Jak z trybem parkingowym to szukamy napięcia, które w lampce jest cały czas.

    Jak nie ogarniasz jak to zrobić to mogę ci podesłać taki gotowy moduł ustawiony pod twoją kamerkę z przewodem usb i z "plusem" i "minusem" do podpięcia w samochodzie.
    Kamerka Mikavi posiada funkcję parkingową to musiałaby mieć ciągle napięcie. A jak z rozładowywaniem akumulatora przy tak podłączonej kamerce??

  13. #190
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Odpowiedz masz w poście #185. Ja nawet po tygodniu postoju nie mam problemu z odpalaniem. Najlepiej sprawdzić miernikiem ile pobiera ta twoja kamerka.

Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •