Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Bagażnik na rower

  1. #1

    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CPTA (140 KM)

    Domyślny Bagażnik na rower

    Aktualnie jestem przed zakupem 8P (3d) i zacząłem się zastanawiać, jak zamontować bagażnik przy dwóch furtkach.
    Czy można zamontować bagażnik rowerowy na dach przy dwóch drzwiach, czy boczne tylne szyby są uchylne? Jeśli nie to czy są ew. jakieś inne patenty oprócz montażu na tyle auta.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 06-07-15 o 11:15

  2. #2

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez fragment Pokaż post
    Aktualnie jestem przed zakupem 8P (3d) i zacząłem się zastanawiać, jak zamontować bagażnik przy dwóch furtkach.
    Witam. No wielkiej filozofii nie ma. Z produ uchwyty wchodza miedzy dach a drzwi a z tylu pomiedzy szybe a dach. Szyba tylna ma taka elastyczna uszczelke, ktora sie odgina jak masz bagaznik a jak zdejmujesz to wraca do swojego pierwotnego ksztaltu.
    Czy można zamontować bagażnik rowerowy na dach przy dwóch drzwiach, czy boczne tylne szyby są uchylne? Jeśli nie to czy są ew. jakieś inne patenty oprócz montażu na tyle auta.
    J. w. sa uchylne. Patentow ciekawych nie znam, ja mam taki tradycyjny bagaznik no i latem (rower, surfing..) i zima (narty, snowboard) nie ma problemu.
    dG

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CPTA (140 KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dG Pokaż post
    Witam. No wielkiej filozofii nie ma. Z produ uchwyty wchodza miedzy dach a drzwi a z tylu pomiedzy szybe a dach. Szyba tylna ma taka elastyczna uszczelke, ktora sie odgina jak masz bagaznik a jak zdejmujesz to wraca do swojego pierwotnego ksztaltu.

    J. w. sa uchylne. Patentow ciekawych nie znam, ja mam taki tradycyjny bagaznik no i latem (rower, surfing..) i zima (narty, snowboard) nie ma problemu.
    W Twoim opisie widzę, że masz 8L i wiem że one mają uchulne szyby. Jestem ciekaw czy 8P też je mają. Przy zakupie sprawdzę, choć jak wiadomo jest tyle rzeczy ma które się zwraca uwagę że to można pominąć.

  4. #4
    kaniewsky's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieszyn/UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez fragment Pokaż post
    W Twoim opisie widzę, że masz 8L i wiem że one mają uchulne szyby. Jestem ciekaw czy 8P też je mają. Przy zakupie sprawdzę, choć jak wiadomo jest tyle rzeczy ma które się zwraca uwagę że to można pominąć.
    O ile wiem 8P nie maja uchylnych szyba ja przynajmniej takiego nie widzialem

  5. #5

    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CPTA (140 KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kaniewsky Pokaż post
    O ile wiem 8P nie maja uchylnych szyba ja przynajmniej takiego nie widzialem
    Czyli co? Nie ma możliwości zamontowania belek na dachu? Rower czy narty tylko w sportbacku?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •