W chwili obecnej dogaduję się z gościem z innego forum, który zrobił Vfiz dla golfa itd. Dla mnie robi na specjalne zamówienie od podstaw Vfiz taki jaki chcę czyli wyświetlanie EGT, boost, temp oleju na całym wyświetlaczu Fis jednocześnie, może uda się jeszcze zmieścić temp FMIC, generalnie trzeba kupić termoparę EGT (70zł), czujnik temp oleju. Termoparę już zamontowałem w wydechu przy turbinie, czujnik temp oleju w korku spustu oleju oraz trzeba pociągnąć linię minusową i sygnałową z ori czujnika doładowania z intercoolera i te trzy kable pociągnąć do licznika, tam będzie zrobiony moduł który wszystkie dane z czujników przeliczy i poda na Fisa, generalnie Vfiz bedzie miał funkcję ustawienia ostrzeżenia dźwiękowego dla zadanej przez nas wartości dla poszczególnych danych (egt,boost,temp.oleju) oraz będzie miał dodatkowe funkcje takie jak ma Vfiz z youtube czyli kasowanie błędów podgląd kanałów itd. Niedługo twórca Vfiz na moją prośbę odezwie się w tym wątku, zrobi jedną szt dla mnie potem jak już będzie to działać zrobi każdemu kto będzie chciał z forum.
JEST WIELKA PROŚBA DO WSZYSTKICH
Poszukuję kogoś z okolic Gliwic kto ma Fisa w 8L z oryginalną nawigacją. Gość od Vfiz robi już moduł ale musi podpiąć się pod licznik i navi aby sprawdzić jak dokładnie zakodowany jest sygnał. Jak coś to można pisać tutaj lub na PW. Ja jestem za daleko żeby podjechać do niego. Dużo osób chętnych na taki Vfiz będzie?