Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 42

Temat: Allegro - są tu jacyś sprzedający?

  1. #21
    soha333's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krk
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Chodzi mi o to, że jak wystawiam kilka rzeczy przypuśćmy 4 i mam 4 osobne aukcje za każdą niech wyjdzie 1.50 zł żadna się nie sprzedała to do zapłaty mam 6 zł i żeby nie mieć problemów z allegro, że nie uregulowałem opłaty chciałbym to zapłacić tylko jak ?

  2. #22
    Byzio's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    VW Sharan
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    195 razy
    Podziękował
    106 razy

    Domyślny

    Allegro --> Moje Allegro --> Moje konto --> Rachunki: Bieżące saldo i wpłata
    I tam już masz poniżej Twojego salda możliwe opcje płatności.
    Możesz standardowo jak i przelewem internetowym.

  3. #23
    Marcin_BP's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin / BP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    76 razy
    Podziękował
    61 razy

    Domyślny

    Nic się nie martw, sami się przypomną w nast. miesiącu o uregulowanie rachunku

    Cytuj Oryginalnie napisane przez verni Pokaż post
    Zresztą Polska chory kraj. Znalazłoby się pełno cwaniaków, którzy odebraliby dobry towar, zgłosili, że jest uszkodzony albo niezgodny i niby odesłali. Paczka oczywiście nie dociera do Ciebie jako sprzedającego, bo faktycznie nie została wysłana. I nie masz ani kasy ani paczki.
    Miałem kiedyś sytuację, że koleś zamówił rękawiczki, napisał że przyszły dwie lewe, odpowiedziałem że wyślę drugie a tamte żeby odesłał. Wysłałem parę, a tamtych nie odesłał i cisza... No ale już nie chciało mi się go ścigać... Zdarzają się tacy kombinatorzy, co próbują wyłudzić. Miałem też kilka sytuacji, że koleś zamawiał kilka rzeczy, a potem pisał że jednej rzeczy brakuje w paczce.. No ale na szczęście jest monitoring, powiedziałem że mogę przesłać nagranie to wymiękł i później stwierdził, że jednak się znalazło

  4. #24
    Amadi's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skaryszew
    Auto
    Audi A3 8P Sportback S-line
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Marcin_BP Pokaż post
    Nic się nie martw, sami się przypomną w nast. miesiacu
    Allegro upomina się przy kwotach większych od 10zł.

    Co do przesylek to ze 3 razy tez się przejechałem na tym że kupujący nie odebrał przesylki pobraniowej. Na każdej 25 zł straty (za usługi pocztowe) które trzeba pokryć z wlasnej kieszeni bo przecież na towarze nie zarobiliśmy. Jednak ostatnio wysłałem pisemne upomnienie do zapłaty za wysyłkę takiemu właśnie kupującemu,na wiele nie liczylem jednak co mnie zaskoczyło w niedlugim czasie dotarł do mnie przelew od kupującego za samą wysyłkę. Także warto próbować odzyskać swoje.

  5. #25
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    tak jak pisze albertk89, ja na ponad 300 sprzedanych fantów na allegro, nigdy nie zdarzyło mi się aby ktoś paczki nie odebrał/nie zapłacił. Dokładnie, ktoś potrzebuje i chce mieć zazwyczaj na już.

  6. #26
    soha333's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krk
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    a czy allegro dolicza jakieś odsetki za nieuregulowanie rachunku ??? czy po prostu najpierw się upominają a później jak nie zapłacę to doliczają odsetki ?

  7. #27
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Później odsetki. Ba, nawet list z wezwaniem do zapłaty dostaniesz
    Potrzebujesz reklamy? Daj znać!
    https://www.facebook.com/AgencjaDecoPark/

  8. #28
    makubaku's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    325ti
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    odsetek jeszcze nigdy nie zaplacilem, a wezwania czasem przesadowe przychodzily, kwota jest sztywna

  9. #29
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Zdjęcia do aukcji mam powrzucane na imageshack. Nagle okazało się, że coś tam pozmieniali w serwisie i jest płatny, jakieś 80zł/rocznie..
    Żeby stwrzyć 130 nowych aukcji ze zdjęciami powrzucanymi na inne serwisy/serwery zajmie mi to z tydzień...
    Póki co nie mogę jedynie dodawać nowch zdjęć, a stare są nadal aktualne i wyświetlane, nie wiem jednak jak długo.

    Poza tym jutro chcę kupić tego easy uploadera, aby trochę przyspieszyć wszystkie czynności związane z obługą allegro, zdam relację.

    Na chwilę obecną udało mi się uzyskać status Standard Allegro, póki co jakoś współpraca z klientami się układa, choć czasem trzeba zacisnąć zęby

    Btw. głupi byłem na początku i w każdej aukcji wpisałem ceny wysyłek, a teraz poczta je sobie podnosła i chyba będę musiał edytować każdą aukcję...
    Potrzebujesz reklamy? Daj znać!
    https://www.facebook.com/AgencjaDecoPark/

  10. #30
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Pisałem wcześniej o EasyUploaderze - jeśli ktoś sprzedaje troche więcej na allegro, bez tego programu (lub jakiegoś podobnego) straci mnóstwo czasu.. Jak najbardziej polecam!

    Od listopada chcemy ruszyć z koszulkami na allegro, nowy szablon już się tworzy, pojawił się jednak problem:
    Otóż allegro życzy sobie wystawienia każdego rozmiaru koszulki na osobnej aukcji (co daje nam 5x męski + 5x damski = 10 aukcji dla jednego wzoru).
    Zrobi się straszny bajzel, przy 200 wzorach będę miał 2000 aukcji! I nigdy ilość kupionych na danej aukcji nie będzie wysoka.
    Dopuszczają wystawienie dużej ilości wzorów na jednej aukcji, jednak w przypadku klienta, który szuka konkretnej koszulki, np: "Koszulka i love vag", nie pokaże mu mojej aukcji jeśli będę miał na niej 200 wzorów.

    Może ktoś ma pomysł, jak wystawić jedną aukcję, na której będą wszystkie rozmiary dla danego wzoru?
    Wrzuciłem w szablon już pełną rozmiarówkę, umieściłem informację, aby kupujący POTWIERDZIŁ rozmiar, ale allegro chce jeszcze dodatkowo informacji "aukcja dotyczy rozmiaru M".
    Nie ma sensu tego omijać, bo będą mi wywalali aukcje, wiem to, z kilkoma naklejkami miałem podobnie..
    Potrzebujesz reklamy? Daj znać!
    https://www.facebook.com/AgencjaDecoPark/

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •