Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 27 z 27

Temat: gaśnie w czasie jazdy

  1. #21
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    128 razy

    Domyślny

    tos sie doczekal identyko mi sie dzialo, upaly byly takiej jak dzis, no i wymiana przekazniczka 109 rozwiazala problem.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  2. #22
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    no dozwnilem do serwisu przekaznik 109 52zl... mowili ze pasuje podlaczyc pod kompa a to 40zl wymiana 20zl ... i teraz czy to potrzebne chodzi o podlaczenie kompa bo wymienic to se sam wymienie

    [ Dodano: Pią 16 Cze, 2006 15:47 ]
    chlopaki z compsport powiedzieli ze nie trza podlanczac pod kompa przekaznik zamowilem cos tam zmienione jest ze koncowka jest 906 381A tylko przednie cyfry sie zmienily ... gosc mowi ze to napewno to
    420 500 km
    1

  3. #23

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Möhnesee
    Auto
    Audi A8 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    duzo sie slyszy o tym przekazniku 109 ponoc przy upalach jakies lutowane polaczenie czy coski podobnego sie tam odkleja/odlancza i po ochlodzeniu znowu sie zalancza jakis blad fabryczny dlatego najlepiej go wymienic

  4. #24
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    noooooo zrobilem to sam !!!! nareszcie odebralem przekaznik z salonu 52zl i 12gr hihihi wydarlem caly kokpicik pod kierownica... ten plastik znalazlem ... wymienilem pozniej przez chyba 30min skladalem zeby wszystko do siebie pasowalo przejechalem sie zgasilem zapalilem jak narazie wszystko cacy

    I JAKA SATYSFAKCJA ZE SIE SAMEMU ZROBILO LOL

    [ Dodano: Pon 19 Cze, 2006 15:24 ]



    [ Dodano: Pon 19 Cze, 2006 15:26 ]
    ps stary przekaznik widac na fotce taki czarny ostatnia fotka... kostka na dywaniku nowy jest mniejszy i szary hihihih
    420 500 km
    1

  5. #25

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Proxa, no gratuluje ze w koncu cos sam zmajstrowales przy aucie...i nawet Ci sie udalo

  6. #26

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Gaśnie przy małej ilości paliwa 1.8 125KM

    Witam forumowiczów!

    Moje autko ma problem z jazdą na małej ilości paliwa. Gaśnie, zanim jeszcze zaświeci się kontrolka rezerwy.
    Wczoraj jak już któryś raz auto zrobiło mi taki numer, to podłączyłem auto pod kompa i diagnostyka pokazała, że w baku jest jeszcze około siedmiu litrów paliwa.

    Ale po kolei:
    -auto jedzie normalnie, nie ma spadku mocy, ani nic z tych rzeczy
    -potem następuje szarpnięcie; po wciśnięciu gazu autko pociągnie jeszcze kilka metrów, szarpnie i zgaśnie. Czasem jeszcze szarpiąc uda mi się zjechać gdzieś na parking
    -następnie wyłączam stacyjkę, po kilku chwilkach odpalam auto i spokojnie jeszcze kilka kilometrów dojeżdżam, np. do stacji benzynowej bez żadnych szarpnięć. Auto jedzie normalnie.

    Jedyna prawidłowość jaką zaobserwowałem to to, że sytuacja dzieje się zawsze jak mam mniej niż 1/4 baku paliwa, ale zdecydowanie nad rezerwą.
    Nigdy się to nie stało jak miałem więcej paliwka.

    Jaka może być tego przyczyna i od czego należy zacząć uzdrawianie?
    Bardzo dziękuję za ewentualne zainteresowanie tematem.

  7. #27

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mielec
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Witam

    Niedawno mechanik wymienił mi czujnik g28, ponieważ auto nie chciało odpalić. Po wymianie przez kilka dni było ok, ale ostatnio samochód podczas jazdy potrafi mi mocno szarpnąć i odrazu gaśnie. Gdy go odpalę to jest ok. Po kilku takich razach zaczęła migać mi kontrolka świec żarowych więc podpiąłem go pod VAGa i pokazało mi taki błąd: "16705 Czujnik obrotów silnika - zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY". Czyli wychodzi na to, że czujnik znowu szwankuje? A może mechanik wymienił na jakiś inny rodzaj? (ale to pewnie od początku by były jakieś problemy) Dodam, że po wymianie czujnika na zimnym silniku auto ciężko odpala. Proszę o pomoc ...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •