Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Audio w domu

  1. #1
    specuniu's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny Audio w domu

    Hej,
    Czy mamy w szeregach jakiegoś audiofila, który doradziłby w doborze sprzętu audio do domu?

  2. #2
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Duży pokój masz? Chce kino domowe? Czy jak?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #3

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Krakowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    No Arturo jak kolega pyta o Audiofila to z zasady na pewno nie kino tylko porządne stereo...
    Z racji ogromnej rozpiętości cenowej trzeba mniej więcej określić co się chce żeby doradzić jakiś kierunek.
    Specuniu napisz coś więcej czego chcesz, czy dopiero zaczynasz czy chcesz zmienić na coś lepszego? Zakładam, że jesteś początkujący bo inaczej jeśli pojawiłoby się jakieś pytanie z Twojej strony, to nie na tym forum.
    124 Hp 277 Nm

  4. #4
    specuniu's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wojtas Pokaż post
    No Arturo jak kolega pyta o Audiofila to z zasady na pewno nie kino tylko porządne stereo...
    Z racji ogromnej rozpiętości cenowej trzeba mniej więcej określić co się chce żeby doradzić jakiś kierunek.
    Specuniu napisz coś więcej czego chcesz, czy dopiero zaczynasz czy chcesz zmienić na coś lepszego? Zakładam, że jesteś początkujący bo inaczej jeśli pojawiłoby się jakieś pytanie z Twojej strony, to nie na tym forum.
    Dokładnie tak jak piszesz kolego Dopiero zaczynam ten temat. Mam większy otwarty pokój i chciałbym kupić chyba jakiś zestaw stereo, który fajnie by grał. Podłączony byłby pod TV oraz pod AppleTV, czyli chciałbym zmieniać wejścia. Myślałem coś o kwocie 2-3kPLN.

  5. #5

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Krakowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Szukaj sprzętu używanego, dobrego wzmacniacza i kolumn oraz pomyśl o nowym odtwarzaczu strumieniowym,
    http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/12/158296.php
    http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/18/161834.php
    http://audio.com.pl/testy/yamaha--cd-n500:3 Nie sugeruj się ceną w teście. To kupisz już poniżej 2000
    Do tego jakieś niedrogie ale w miarę dobre kable i masz bardzo przyzwoity sprzęt.
    124 Hp 277 Nm

  6. #6
    nickT's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    http://www.audiostereo.pl
    Poczytaj to forum, troche sie dowiesz.
    Ja od siebie moge polecic kolumny Tonsil Siesta. Recenzje sa niezle a kolumny nie sa bardzo drogie a graja super przyjemnie
    04,2011 1.9tdi ~350km ET 12,857
    2014 ASZ quattro+ 189km 400Nm

  7. #7

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Niechorze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BUY

    Domyślny

    Ciekawy zestaw, który muszę wypróbować

  8. #8
    noize's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    TROJMIASTO
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    to jest temat rzeka, każdy lubi coś innego. Najlepiej pójść do pożądnego sklepu ze sprzętem i posłuchać różnych wzmacniaczy i kolumn. Jeden lubi bas, inny czystą górę... Do 2-3 tyś kupisz "dobre" kolumny i wzmacniacz i może starczy na jakiś cd - mowa tu o używkach. Do tego dobre kable i już coś można grać. Niestety ciężko doradzić komuś co ma kupić, jeśli brać się za to na poważnie trzeba zacząć: wymiary pokoju, czy mają być kolumny podstawkowe czy podłogowe, gdzie bassreflex czy beda stały blisko ściany czy nie, jaka muzyka będzie grana itd. Ja odrazu mówie nie mam dużej wiedzy ale jak kompletowałem swój sprzęt to trochę się naczytałem tego a im więcej czytałem tym większy mętlik w gowie miałem Najlepiej poczytać troche, wybrać kilka zestawów i pójść na odsłuch. Bo dla jednego dany zestaw będzie grał super a dla ciebie może być słabo...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •