Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Zakup 8Pi towarzyszace temu "przygody" (historia, przemyslenia ogolne;)

  1. #1
    kenzo's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    To tu, to tam :/
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny Zakup 8Pi towarzyszace temu "przygody" (historia, przemyslenia ogolne;)

    Jak niektorzy pewnie juz wiedza od jakiegos czasu szukam dla siebie trojeczki. Kiedy pojawila sie okazja zdobycia "nowego" samochodu moje mysli nie kierowaly sie raczej ku audi. Po jakims czasie jednak, wraz z pozyskaniem "sponsorow" w mojej glowie narodzila sie i juz pozostala wizja 8P Poczatkowo wszystko wydawalo sie banalnie proste. Otwieram allegro albo otomoto, dzwonie i po 2-3 dniach smigam. Rzeczywistosc okazala sie brutalniejsza. Gro samochodow stanowia "dzwony" (choc nie jestem expertem w ocenie stanu na pierwszy rzut oka). Kolejna czesc to auta chyba przyzwoite ale posiadajace co najmniej "dziwnych" wlascicieli zachowujacych sie tak aby zniechecic potencjalnego klienta. Zdarzaja sie auta bez watpienia godne uwagi ale te znikaja w tempie expresowym. Po niepowodzeniach na rynku krajowym moje poszukiwania skierowaly sie ku naszym zachodnim sasiadom. Jak sie okazuje mimo dosc sporego nasycenia rynku, nie latwo znalezc mi samochod spelniajacy moje oczekiwania czyli (2004 wzwyz, 2.0 TDi, najlepiej z xenonami i w miare rozsadnym przebiegiem no i do 15-16 tys euro). Kiedy udaje juz sie znalezc to "cos" i poprosic kuzyna o wykonanie telefonu i sprawdzenia to sprzedawca okazuje sie najczesciej turek, "jugol" albo "ruski" (a po rodzinnych doswiadczeniach trzymam sie od nich z daleka). Nie oznacza to faktu, ze sie poddaje. Przeciwnie, mysle ze po zakonczeniu poszukiwan "triumf" bedzie smakowal o wiele lepiej a radosc bedzie nieporownywalnie wieksza.
    Zycze wszystkim poszukujacym jak i sobie wytrwalosci i uwienczenia poszukiwan sukcesem. Nie kierujmy sie "promocjami" a zdrowym rozsadkiem i nie poddawajmy przy niepowodzeniach.
    Pozdrawiam wszystkich i dziekuje, Lukasz

  2. #2
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Zaznaczam, że nigdy z tego nie korzystałem, ale z ciekawości wszedłem do używek na audi.de i trochę samochodów odpowiadających Twoim wymaganiom jest, nawet z gwarancją audi plus. Może tam warto byłoby się rozejrzeć?

  3. #3
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    nic nowego nie napisales. z kazdym autem jest tak samo czy to a3 czy honda civic.


    temat przenosze do OFF
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  4. #4
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ja jestem zdania że najpewniej jest kupić auto od klubowicza (zaufanego). Ja tak zrobiłem i to był najlepszy wybór jaki mógłbym sobie wyobrazić. Ale gdybym nie miał takiej możliwości pewnie szukałbym dalej i na pewno nie w Polsce.
    Srebrny pocisk ...



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •