Ostanio zmienialem glosniki w mojej A3 no i wygluszylem troche drzwi - moze to nie jest do konca profesjonalnie zrobione ale jak na poczatek brzmienie jest idealne.

Wybralem takie glosniki po rozmowach ze znajomymi oraz po lekturze for: PowerBass PB-CK5 Chrome [ http://www.powe.com.pl/product_info....roducts_id/125 ]
Cenowo sa mysle dostepne dla wiekszosci...

Tak wyglada sam glosniczek :






Naturalnie trzeba kupic odpowiednie przejsciowki aby taki glosnik zamontowac bo u nas sa na 3 sroby. Kupuje sie na Allegro za ok 30zl

tu juz zamontowany glosnik:



Niestety trzeba rozwalic gwizdki bo nie pasuja do naszego audi




A tu po wlozeniu w obudowe oryginalna:



Teraz przyszedl czas na zwrotnice ktora schowalem pod tapicerke, musialem zdjac obudowe ze zwrotnicy bo obceiralo o szybe, przykleilem ja na dwu stronna tasme



Kolejna rzecz to wygluszenie, uzylem maty dekarskiej



Rolka kosztowala 90zl - Starczylo na dwoje drzwi i jeszcze zostalo i chyba wykorzystam ja jeszcze na wygluszenie tapicerki.

Tak wygladaja drzwi od wewnatrz:


A tutaj etapy wygluszania :







Drugie drzwi poszly znacznie szybciej i lepiej wygaldaja



I tyle..
Mata uklada sie znakomicie, tylko trzeba przetrzec drzwi przed jej nakladaniem..
Zestaw gra swietnie - polecam go wszystkim

A to stalo sie ze starymi glosnikami:



W niedalekiej przyszlosci przyjdzie wzmacniacz oraz subwoofer robiony na zamowienie..

Wiem ze zestaw nie jest najwyzszych lotow ale pozwolil uzyska naprawde dobry efekt jak na moje ucho

[ Dodano: Nie 28 Maj, 2006 23:01 ]
Acha i bede sie staral zamknoc ta powierznie w drzwiach - zobaczymy czy da rade to jakos sensownie zrobic aby wygluszenie bylo takie jakie trzeba