witam , mam problem z sekwencja, załozylem instalacje BRC to mojego 1,6 i od poczatku mam problem. Podczas zakładania bylo wszystko ok, przed gazem auto jezdzilo spoko, jednak gdy fachowcy zaczeli grzebac i ustawiac auto na kompie to auto zaczeło dymi i to bardzo...nikt nie wiedzial o co chodzi. I kolesie nie mogli go ustawic i powiedzieli ze mam uszkodzona uszczelke... wyjechalem z warsztatu pojezdzilem na benzynie auto przestało kopcic i na benzynie jezdzilo spoko, na gazie jezdzilo ale nie bylo wyregulowane i byla strasznie zamulone.Gdy po tygodniu pojechalem znowu na regulacje auto chodzilo na bezynie normalnie, kolesie znowu go podlaczyli pod kopa i znowu to samo(kopcilo przez chwile)jednak jezdzilo juz lepiej, jednak nie tak jak na benzynie, bylem u nich jeszcze raz i tez nic nie zrobili auto nieraz gaznie przy starcie (cofaja sie obroty) i nie zawsze chodzi rowno przy przyspieszaniu nieraz tak jak by cos go blokowalo... podpinalem autko pod VAGA i nie wykryl zadnych bledow. Czy mozecie mi cos poradzic?? bo w srode jade do szefa tego warsztatu i bede sie z nim muszial pewnie poklucic i sadem posraszyc...:/ wiec wszelkie informacje mi sie przydadza a poza tym to nie polecam gazowni we wroclawiu na ul. robotniczej