Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Klapa przedlift i polift

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Klapa przedlift i polift

    Witam, z góry uprzedzam że znalazłem już taki wątek ale jest on zamknięty i niema w nim odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie zamontowałem do swojej przedliftingowej a3 klape prawdopodobnie od poliftingowej bo zamek czego bym nie robil nie sięga do zaczepu da się coś z tym zrobić czy jedyne wyjście to powrót do starej klapy?

  2. #2
    Daniel_A3's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Góra Kalwaria k. W-wy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Jeżeli dobrze pamiętam DanioUk zmieniał klapę na poliftową, więc pisz do niego.

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ok dzieki, wiadomość już do niego poleciała

  4. #4
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Wklad mozna zamienic ale reszta musi byc poliftowa.

    Podobnie z zatrzaskiem klapy mozesz zostawic przedliftowy ale rygielki trza juz zamienic.

    Poza tym trzeba instalacje przerobic.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    http://imageshack.us/gal.php?id=rJet...bGUrpegodDc4JM Tutaj zdjecia mojej klapy z kotra mam problemy. Opisze dok?adnie sytuacje. Klapa kupiona na allegro jako do 8L. Przykr?ci?em j? do swojej a3 97', gdy zacz??em podpina? wszystko to nie napotka?em za wiele problem?w, wszystko montowa?o si? ok. ze starej klapy nie mog?em wymontowa? wycieraczki wiec prze?o?enie silniczka wycieraczki i samej wycieraczki zostawi?em sobie na potem. problem powsta? gdy zabra?em si? na sam koniec za montowanie zamka (dok?adnie kropka w kropke tego: http://allegro.pl/audi-a3-zamek-klap...734082428.html ). Problem polega? na tym ?e ten zamek nak?ada si? na dwie ?ruby kt?re na sta?e s? przymocowane do klapy(dok?adnie te: http://img842.imageshack.us/img842/5038/fghfhu.jpg ) i w moim zamku otwory na te ?ruby mia?y za ma?? ?rednice, m?wi?c inaczej klapy r??ni? si? grubo?ci? ?rub na kt?rych mocuje si? zamek. Nie zastanawiaj?c si? d?ugo zabra?em si? za rozwiercenie otwor?w na ?ruby w moim zamku. gdy ju? ?rednice otwor?w si? zgadza?y przykr?ci?em zamek, ale gdy pr?bowa?em zatrzasn?? klap? ta odbija?a od uszczelki. Ten rygielek kt?ry jest w nadwoziu czyli ten uchwycik na kt?rym zatrzaskuje si? zamek przesun??em maksymalnie do przodu i nadal efekt ten sam. Przy pomocy kolegi kt?ry trzyma? od zewenatrz klape zamkniet? ogl?dna?em jak to wyglada od srodka i rzeczywiscie do rygielka troche brakowa?o zamkowi chociaz rygiel byl wysuniety maksymalnie w prz?d. M?g?by kto? napisa? jaki zamek mam kupi? i co ewentualnie poprzerabia?. By?bym bardzo bardzo wdzieczny
    Ostatnio edytowany przez warsburg - 12-11-12 o 17:50

  6. #6
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    To jest zamek do klapy poliftowej:
    To jest klapa poliftowa:
    To jest wkladka poliftowa:
    To jest blenda poliftowa:
    I zaroweczki:
    Silownik zamka:

    A tutaj kilka fotek od przedliftowej klapy:



    Teraz aby zalozyc klape nie trzeba bylo rozwiercac dziur tylko kupic dobry zamek. Prawdopodobnie w starszych przedliftach ten hak do zamka jest za krotki wiec i jego trzeba wymienic ale tego nie wiem i mize tutaj tkwi problem.

    Jak jeszcze mam pomoc??? Nie ma innej mozliwosci bo praktycznie z dobrym zamkiem klapa jest P&P.

    Oczywiscie zostaje podlaczenie elektroniki.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  7. #7

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    z tego co ja teraz widze to mam klape z przed lifta bo blenda mi pasowała bez problemow(jeszcze jak by ktos mogł to potwierdzic patrzac na te wycięcia mocowania blendy: http://img542.imageshack.us/img542/9...1112181002.jpg). Na forum znalazłem jeszcze ze zamki zmieniały się już przed liftem i teraz nie wiem jaki zamek kupic. Bede musiał chyba szukac na allegro takiego na linke ale z otworami mocowania o srednicy 9mm tyle ile maja zamki poliftowe ;/

  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Pytanie jest proste. Mianowicie, mam auto przed liftem i kupiłem poliftową klapę w kolor z lotką od S3 i nie chcę odklejać samej lotki i przyklejać jej do siebie tylko planuje przełożyć całą klapę z uwagi na ładniejszą blendę/rączkę do otwierania bagażnika w klapie poliftowej. Klape mam z całą wiązką kabli, ale kwestia tego czy podejdzie ta wiązka do polifta p&p. Jest zimno, nie mam garażu, a trzeba rozkręcić boczek i wyjąć subwoofer aby się dowiedzieć więc może ktoś poratuje informacją czy kompletna klapa od polifta podejdzie do przedlifta...

    W nowej klapie mam takie wtyczki:
    Ostatnio edytowany przez adziu - 03-12-12 o 21:11

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •