Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 35 z 35

Temat: Audi concert wymiana procka

  1. #31

    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Siema, jeżeli chodzi o adapter to u mnie taki siedzi, nie robiłem tego sam tylko oddałem elektrykowi który zakłada alarmy, odcięcia zapłonów itp. w grudniu mi to ogarnął bo jak piszecie nie było procków, do dnia dzisiejszego wszystko śmiga, 2 razy radio miało mute którego nie mogłem wyłączyć, ale po zgaszeniu i odpaleniu jeszcze raz auta wszystko wróciło do normy. Kosztowało mnie to 150zł.

  2. #32
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    Ja bym chcial tez naprawić concerta, gdzie szukac w necie speca czy procka?

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
    There's only one word you need to know. Low.

  3. #33

    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    501-165-831 Rafał, to kontakt do gościa co mi to ogarnął, możecie dzwonić i prosić o kontakt bo on też to zamawiał ale pewne, że działa.

  4. #34
    Hellboy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    A ja wam powiem tak... Jest naukowo udowodnione, że wysoka temperatura zwiększa trwałość chipów elektronicznych nawet kilkusetkrotnie... Więc podgrzanie procka, ma sens i jest skuteczne, ale trzeba to zrobić dobrze. Mi kumpel (który ma serwis komputerowy) wygrzał procka normalnie stacją lutowniczą, w profesjonalny sposób i mam spokój już kuuuupe czasu i sporo mrozów za sobą Podejrzewam, że rozwiązanie to nie jest wieczne, ale jestem prawie pewien, że zdążę inne auto kupić zanim się znowu zepsuje radio

  5. #35
    ignac112's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sorkwity
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Hellboy Pokaż post
    A ja wam powiem tak... Jest naukowo udowodnione, że wysoka temperatura zwiększa trwałość chipów elektronicznych nawet kilkusetkrotnie... Więc podgrzanie procka, ma sens i jest skuteczne, ale trzeba to zrobić dobrze. Mi kumpel (który ma serwis komputerowy) wygrzał procka normalnie stacją lutowniczą, w profesjonalny sposób i mam spokój już kuuuupe czasu i sporo mrozów za sobą Podejrzewam, że rozwiązanie to nie jest wieczne, ale jestem prawie pewien, że zdążę inne auto kupić zanim się znowu zepsuje radio
    Nie w tym rzecz. Ja widzę to inaczej:
    po podgrzaniu układu i jego okolic do odpowiedniej temperatury cyna pęcznieje i upłynnia się. A podobnie jak w układach BGA cyna pęka i tworzy się przerwa w obwodzie i gdy zimno układ nie pracuje, bo przy niskich temperaturach materiał ma skłonność do kurczenia się, a po podgrzaniu do zwiększenia swojej objętości. A więc po podgrzaniu układu pęczniejąc i upłynniając się łączy się z powrotem w miejscach w których nastąpiła przerwa.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •