Strona 10 z 152 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #91
    mfilipo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    golyg, pisz na priva, mam pompke z ktorej przekładałem graty, wiec z checia pozbede sie niektorych gratow
    Pozdrawiam
    Marcin ("Filip")

  2. #92
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    golyg, mialem to samo, kup przewód hamulcowy 10 cm, 8', i dwie opaski zaciskowe, jedno zakładasz na wyłamany uchwyt, wcześniej smarując silikonem i ściskasz opaską, z drugiej strony wkładasz przewód który był wczesniej w zacisku, i skrecasz druga opaską,

    Rok tak jeździłem i było cacy
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  3. #93

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ś-cie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Smile

    Florian, pewnie się mylisz gdybyś miał okrągły wirnik w okrągłym pierścieniu to jak chciałbyś wytworzyć tam ciśnienie albo podciśnienie- dlatego tłok w cylindrze nie wiruje dookoła własnej osi tylko góra dół chyba że u ciebie jest jakaś magia. Różnica w kompresorze G jest taka że napędzany jest z silnika który kręci się w jedną stronę tak jest u mnie u ciebie wchodzi w grę jeszcze magia więc sam nie wiem ale pewnie gdyby odpalić silnik w drugą stronę zaczął by wytwarzać podciśnienie.
    zmiana na ASZ

  4. #94
    kowax's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Pompka centralnego zamka-działa?

    Witam
    Ostatnio byłem z autem u mechanika i stwierdził, że moja pompka od centralnego jest zepsuta. Dodatkowo w domu zauwazyłem ze mam przecięty przewód idący do wlewu paliwa od pompki i , że przewód idący do zamka w bagazniku nie jest wogóle podpiety. Taki stan mógłby swiadczyć o tym , że pompka np w czasie przecięcia tego przewodu zepsuła sie?(pompowała i pompowała az sie spaliła?).
    Jak moge sprawdzić czy pompka działa? Czy jest jakis sposób aby to zrobic nie używając do tego auta? Dodam że gość od elektryki stwierdził że sygnały z pilota dochądzą do pompki, ale ona nie reguje. A może jest ktoś z woj. lubelskiego kto mógłby mi pomóc użyczając na moment swojej pompki w celu sprawdzenia usterki?
    Pozdrawiam
    jest ryzyko jest zabawa ;p;p

  5. #95
    florian's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    józefów
    Auto
    polo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny pompka

    1. pompka kreci sie w obie strony tak jak w centralnych zamkach następuje zmiana polaryzacji na przewodach .Jeszcze raz powtarzam rozebrałem pompkę nową i była idealnie okrągła na tym kończę ten wątek.
    2. nie mogła sie spalić chyba że masz uszkodzoną elektronikę .
    jest tam układ który w wypadku zbyt długiego pompowania sam wyłącza pompkę sprawdzałem
    jesłi dochodzi sygnał powinno być słychać przekaźnik takie pykanie dobrze sie wsłuchaj
    3.rozbierz obudowę przetnij na środku przewody do kompresorka oba i podłącz do nich 12v nie ma znaczenia który + który - tylko nie z akumulatora (jak ma zwarty stojan możesz coś uszkodzić w furce)chyba ze masz jakiś 2 lub zasilacz pompka pobiera około 2 amper
    Ostatnio edytowany przez florian - 17-02-08 o 20:22

  6. #96
    kowax's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny czy ktoś to ma?

    Witam
    Poruszam ten watek ponownie. Sprawdziłem i to wina pompki. Podpiąłem inna i okazało sie, że działą lecz nie wyłącza sie bo jest przebicie gdzies na przewodach i pompuje cały czas. Gość chciał za nią 400 zł więc z góry mu podziękowałem. Mam takie oto prośby:

    1. Czy ma może ktoś z was taką oto część (widoczna na załączonym linku)?, potrzebne mi sa 3 sztuki, wiec nawet jesli ktos by mial jedna bardzo chetnie odkupil bym za grosze. Jeśli nikt z was jej nie posiada to wiecie gdzie moge ją dostać?
    http://kowax18.w.interia.pl/DSC00173aa.JPG

    2. Czy macie może taką oto pompke? Nie ma znaczenia dla mnie ostatnie literka, chodzi mi aby byly identyczne wejscia jak w mojej. Chętnie bym kupił- na allegro nic nie ma. Oto link do mojej pompki:
    http://kowax18.w.interia.pl/DSC00174.JPG
    http://kowax18.w.interia.pl/DSC00175.JPG

    Z góry dziękuje
    jest ryzyko jest zabawa ;p;p

  7. #97
    florian's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    józefów
    Auto
    polo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny pompka

    jeśli nowa pompka pompuje cały czas to nie żadne przebicie tylko nieszczelny układ
    W pompce obok kompresorka jest taki drugi niby kompresorek który ma za zadanie włączenie przekaźnika (po napełnieniu sie powietrzem wysuwa sie kołeczek który zwiera styki i przekaźnik wyłącza pompkę istnieje także układ czasowy ale to inna bajka
    Jeśli chodzi o połamane wężyki to nie ma żadnego problemu przetnij i połącz gumowym wężykiem
    Od strony pąmpki podgrzej gorącą wodą i powinno wejść

  8. #98
    kowax's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Nie chodzi mi o połamane węzyki. Chodzi mi o ten plastik który zaznaczyłem czerwonym kwadratem na zdjęciu. Gdzie moge go dostac?
    jest ryzyko jest zabawa ;p;p

  9. #99
    florian's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    józefów
    Auto
    polo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    http://moto.allegro.pl/item310950024..._a4_a6_c4.html chodzi o to rozwiazanie jak by? nie znalaz? tego plastiku

  10. #100
    florian's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    józefów
    Auto
    polo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    http://moto.allegro.pl/item318671593...862_257_p.html




    to jest rozwi?zanie twojego problemu przez przypadek znalaz?em

Strona 10 z 152 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •