Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 19 z 19

Temat: Sebo by ZiomkiTrucks.tk

  1. #11
    OFFCA's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NEIGHBOURHOOD
    Auto
    Audi A3 1998rok
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Super filmik bardzo mi sie podobaja takie ciezarówki choinki az miło na nie patrzec

    od tego tygodnia bede mobilkiem
    mysle ze bedziemy sie dogadywac z krolami szos od kiedy przeczyatłem posta dybossa zmieniłem zdanie o tirach
    ps takiego wypas wnetrza to nawet w mojej niuni nie mam ;( ;( hehhehe
    numer obozowy 2483 : 22.10.2007
    22.10.2007-->10.02.2008 forumowicz,
    10.02.2008-->31.12.2011 klubowicz,
    01.01.2012---> kombatant wojenny, to juz rok na emeryturze
    tysiace postów, 27 tematów, dziesiątki spotów, 2 OP, 6 ostrzeżeń oto JA



  2. #12
    voom's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koszalin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Fajny filmik! Super Tir! Szacun dla kierowców!!
    ------W PRZYSZŁOŚĆ? TO TYLKO Z AUDI-------

  3. #13
    Mariusz_ZT.tk's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sulejówek
    Auto
    Quattro S-Tronic
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    No i wyszła druga cześć pt ,,SEBO II''


  4. #14
    OFFCA's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NEIGHBOURHOOD
    Auto
    Audi A3 1998rok
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    fajny filmik bo fajne zadbane wózki nie jakis toczący sie złom po trasie
    numer obozowy 2483 : 22.10.2007
    22.10.2007-->10.02.2008 forumowicz,
    10.02.2008-->31.12.2011 klubowicz,
    01.01.2012---> kombatant wojenny, to juz rok na emeryturze
    tysiace postów, 27 tematów, dziesiątki spotów, 2 OP, 6 ostrzeżeń oto JA



  5. #15
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    piekne chinki, zwlaszcza jak jedzie z wszystkimi swiatlami wlaczonymi czy to za toba czy z naprzeciwka w nocy a nie daj boshe w deszczu....
    a ty zwykly kierowca jak sobie halogeny wlaczysz to cie tepia.
    bardzo ladnie, pewnie za 30lat bedzie u nas jak w usa z trackami, tylko panowie myslcie tez o innych uzytkownikach drogi
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  6. #16
    Mariusz_ZT.tk's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sulejówek
    Auto
    Quattro S-Tronic
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    piekne chinki, zwlaszcza jak jedzie z wszystkimi swiatlami wlaczonymi czy to za toba czy z naprzeciwka w nocy a nie daj boshe w deszczu....
    a ty zwykly kierowca jak sobie halogeny wlaczysz to cie tepia.
    bardzo ladnie, pewnie za 30lat bedzie u nas jak w usa z trackami, tylko panowie myslcie tez o innych uzytkownikach drogi
    Same w sobie obrysówki czy postojówki w dalekosiężnych nie oślepiają. Zapada dzień gdy w dalekosiężnych zapali sie druga żarówka . Ale przecież to są światła drogowe czyli długie wiec nikt ich nie włącza gdy przed nim coś jedzie. A co do halogenów w osobówce to jest bardzo przydatne bo taki gostek który jedzie na halogenach sobie myśli, że taki kierowca ciężarówki siedzi wysoko to go nie oślepia a to gówno prawda, wiec ja osobiście poczęstowałbym takiego delikwenta swoja dawką światła jeżeli jest mu tak ciemno. Może czegoś bo go to nauczyło i w końcu przejrzał na oczy.

  7. #17
    Luke_ZT's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sulejówek
    Auto
    Scania R560
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marti Pokaż post
    Piękny filmik Ładna Skakanka. Tylko powiedz mi Kolego co na taką ilość światełek mówią Misiaki? Bo gdzieś słyszałem, że tylko 4 dodatkowe światła mogą być, a nie tak jak u Ciebie 10 hehe
    Co mówią misiaki? Zależy na jakiego trafisz? Jak wiadomo, polskie prawo pozostawia wiele do życzenia. Co prawda jest przepis, mówiący, że z przodu może być 6 świateł + 2 odblaski koloru białego. I tu już jest pewien bezsens, ponieważ Renault Magnum, model Integral, już na wyjeździe z fabryki miał montowane 8 świateł, ponieważ główna lampa była podzielona na 2, i dodatkowo po dwa halogeny na stronę (przeciwmgielne i dalekosiężne). Czyli jakiś bezsens. Dodatkowo, jest przepis mówiący o tym, ze z przodu, nie może być elementów świetlnych koloru czerwonego i niebieskiego. Czyli pomarańczowe, białe, zielone itd mogą być? Tak wynika z tego przepisu. Dodatkowo jest coś takiego, że np. Hella produkując lampy dalekosiężne czy obrysówki, ma na nie atest. Czyli są dopuszczone do użytku, więc dlaczego nie można ich używać? To jest właśnie całe polskie prawo, wszystko zależy na jakiego misiaka trafisz, jak rozumie przepisy i do którego przepisu się zastosuje. Lecz z własnego doświadczenia wiem, że nie jest najgorzej, ale jak się trafi "gad", to albo ci każe je rozłączać, albo dostaniesz mandat lub zabierze Ci dowód. Tak to wygląda.


    Cytuj Oryginalnie napisane przez marcin_o23 Pokaż post
    jeszcze niech na małym sobie światełko da, będzie miał do kompletu, ciekawe że przepisy nie dotyczą ciężarówek
    Potraktuje pierwszą część zdania jako żart, choć mało inteligentny ale dobra. Co do drugiej części zdania, to o który przepis chodzi? Do którego się dostosować? Bądźmy surowi, i weźmy pod uwagę przepis o 6 punktach świetlnych na pojeździe. Więc teraz nasuwa się pytanie, dlaczego państwo, w biały dzień i nic sobie z tego nie robiąc, łamie ten przepis? Dotyczy to autobusów komunikacji miejskiej, które mają wyświetlacze diodowe na górze? Przecież one należą do państwowych spółek, typu MZA. Prawo powinno być przestrzegane przez wszystkich użytkowników drogi chyba prawda? Dlaczego kierowcy aut osobowych, (nie mówię że wszyscy) jeżdżą na halogenach i policja ich za to nie karze, choć w przepisach jest powiedziane kiedy można ich używać? Czyli chyba jednak nie ciężarówki łamią przepisy.
    Ale skoro kolego, tak dbasz o przepisy, to powiedz mi, czy po to sobie zakupiłeś Audi A3 1.9 TDI, żeby jeździć przepisowo? Nigdy nie przekroczyłeś prędkości itd? Nie wierze. Najpierw sam stosuj się do przepisów a potem gadaj na innych i miej do nich pretensje.


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    piekne chinki, zwlaszcza jak jedzie z wszystkimi swiatlami wlaczonymi czy to za toba czy z naprzeciwka w nocy a nie daj boshe w deszczu....
    a ty zwykly kierowca jak sobie halogeny wlaczysz to cie tepia.
    bardzo ladnie, pewnie za 30lat bedzie u nas jak w usa z trackami, tylko panowie myslcie tez o innych uzytkownikach drogi
    A ty zwykły kierowca włączysz halogeny..?
    Dbajcie o innych użytkowników drogi..

    Sam sobie zaprzeczasz. Jeździsz na halogenach, oślepiasz innych użytkowników, a masz pretensje do nas. Zobacz jakie my mamy żarówki w obrysówkach, a jaką ty masz żarówkę w halogenach. Osobiście (i wiem że nie tylko ja) takich baranów (sorry ale takie zdanie mamy) co jadą na halogenach gdy jest noc i oślepiają innych, tępię i dostają ode mnie po halogenach, wielu kierowców z osobówek ma CB Radia, i jakoś nikt mi jeszcze nie powiedział, że go moje obrysówki oślepiają, a wręcz przeciwnie.

    Ja rozumiem, że nie którym może się to nie podobać, wiadomo są gusta i guściki i szanuje wasze zdanie. Ale wiem też, że spora część z tych krzyczących "Tiry na Tory" po prostu sie ich boi, widzą wyłania sie choinka i wiedza już na pewno że to ciężarówka i sie tego boją. Ale powiem wam takie zdanie: Nie jeździmy po to by zabijać, lecz po to by żyć.

    Dodatkowo mogę wam powiedzieć, że wszędzie trafią się czarne owce, które robią coś po złości bo są więksi, lecz są też porządni kierowcy, wykonujący ten zawód z pasji i powołania, którzy go po prostu kochają.

    Na zakończenie powiem wam, że w Holandii i Belgii, co druga ciężarówka jest tak rozświetlona i to nikomu nie przeszkadza, a na zlotach bawią się całe rodziny.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez Luke_ZT - 30-06-08 o 20:41

  8. #18
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    nie napisalem ze jezdze na halogenach, podalem przyklad
    sam bym tepil tych co jezdza na halogenach a ni daj boshe po deszczu...


    jesli macie zarowki jak obryswoki to ok! zwracam honor
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  9. #19
    Mariusz_ZT.tk's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sulejówek
    Auto
    Quattro S-Tronic
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Luke jeden obrys Ci nie świeci Ten w blendzie przeciwsłonecznej.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •