Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 25

Temat: Zamarzl reczny :(

  1. #11
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    No wlasnie sam nie wiem w ferworze pierwszego sniegu i takich ogromnych skrzyzowan... Chyba zostawilem auto na recznym - a nidy tego nie robie.
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #12

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubsza/Brzeg
    Auto
    audiczka
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    mozesz takze uzyc nagrzewnicy takiej warsztatowej , jezeli masz prad w garazu. troszke dluygo trzeba grzac ale pomaga. mialem tak ostatnio i teraz zabezpieczam sie w ten sposob ze nie zaciagam recznego na dluzszych postojach

  3. #13

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    C5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez asmo666
    hmm na zamarzniety reczny tylko 1 sposob - jechac az odmarznie - poszukaj czarnego asfaltu i jak sie tarcze nagrzeja i zacisk to powinno odpuscic - ja tez mialem juz 2 razy zamarzniety p.s. trzeba nauczyc sie smigac bokami bez recznego jak nakrece moje wyczyny to dam filmik pozdro
    Nie radzę Ci tak robić , kilka dni temu mi zdarzyło się dokładnie to samo , i tak właśnie pomyślałem , po przejechaniu ok 5 km dalej trzymało a tarcza była tak czerwona że aż blask od niej bił . Bardzo mało prawdopodobne ( raczej nie możliwe ) aby ręczny trzymał Ci obydwa koła ponieważ masz dwie osobne linki do każdego z kół , nigdzie z sobą nie połączone i zaczynające się od dzwigni ręcznego do każdego z kół z osobna . Ja to rozwiązałem w taki sposób , że zdjołem koło odczepiłem linkę od zacisku ( troche był problem bez narzędzi na drodze i przy zablokowanej lince ) i pojechałem dalej . Linkę trzeba wymienić a koszt takiej linki to ok . 30 zł w InterCarsie . Jezeli masz już auto w garażu to zrób tak jak ktoś napisał wyżej - farelka i odmrażaj , ale jak jej nie wymienisz to przy najbliższej okazji zamarznie znowu .
    - Ubezpieczenia Komunikacyjne OC/AC
    - Ubezpieczenia Na Życie, NNW
    - Ubezpieczenia Majątkowe, Firm i Pracowników
    - Programy Opieki Medycznej
    - Programy Emerytalne,Rentowe, Posagowe
    - Polisy Oszczędnościowe, IKZE

    Ubezpieczenia do 40 % tańsze od standardowych ofert agentów

    Potrzebujesz ?? Pisz do mnie

  4. #14
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    To pojade do mechanika i niech sam zobaczy - dzieki kolego!
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #15
    asmo666's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z GRUBEJ RURY
    Auto
    Nysa SR20DET
    Model
    S3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez m-kozak LCT
    Nie radzę Ci tak robić , kilka dni temu mi zdarzyło się dokładnie to samo , i tak właśnie pomyślałem , po przejechaniu ok 5 km dalej trzymało a tarcza była tak czerwona że aż blask od niej bił
    hmm no ja tak zrobilem bo nie mialem innej mozliwosci zamarzlo mi w miescie i koniec...
    w kazdym razie podzialal ten troche chalupniczy sposob i po kilkuset metrach puscilo i pozostal po mnie tylko lekki dymek z tarczy i klockow
    pozd
    www.nissantech.pl

    gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!!

  6. #16
    Seba_E007's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    Audi A4 B8 2.0TDI CAHA Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ajjjjj . . . myslalem ze moze tak sie dziac tylko po dluzszym postoju a tu prosze...

    Przed chwila wyjechalem z garazu, pojechalem, przed mcdonaldem maly reczniak, zajechalem na mcdrive'a, zaciagnalem reczny na doslownie jakies 40 sek.- wyjezdzam na asfalt i juz czuje ze go trzyma :/

    Jakos dojechalem do chaty i teraz od razu schowalem go do garazu- mam nadzieje ze odpusci bo garaz jest w bloku.
    Ale jak wysiadlem to smierdzialo ciętym/grzanym metalem. Zaraz zobaczylem ze to glownie trzymalo prawe kolo i niezle sie z tarczy dymilo :/

    Trzeba przyznac ze reczny w A3, golfach itd. jest ogolnie niedopracowany- za czesto szwankuje i to u wiekszosci, ja jak na razie nie mialem z recznym problemow w zadnym innym aucie. Oczywisie jak sie zostawi na mrozie zaciagniety to juz inna sprawa i wina kierownika

    Trzeba chyba w koncu podjechac do mechaniora- powymieniac, przeczyscic, nasmarowac co trzeba i bedzie mam nadzieje spokoj bo to juz nie pierwsz raz :/


    [B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS

  7. #17
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez m-kozak LCT
    Ja to rozwiązałem w taki sposób , że zdjołem koło odczepiłem linkę od zacisku ( troche był problem bez narzędzi na drodze i przy zablokowanej lince ) i pojechałem dalej
    Jeżeli to linka zamarza ,to może spróbować ją wciskać od strony ręcznego ( przez otwór po tylnej popielniczce).... Może to głupie ,ale spróbować można

  8. #18
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    czyli nie jestem sam :>
    Jutro odpale a3 bo dzis bylem w szkole i nie bylo czasu - moze poscil ten reczny
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  9. #19
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    I z linka cos nie tak - dzis kupilem nowa - 35zl nowka sztuka - najtansza byla za 20zl
    Wiec prawie jak za darmo - niestety weekend bez boczkow
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  10. #20
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Wiec prawie jak za darmo - niestety weekend bez boczkow
    jeszcze sobie odrobisz madrzy ludzie mowia ze do konca lutego bedzie "dobrze"
    OOOO UWIELBIAM




Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •