Strona 6 z 28 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 272

Temat: Wymiana tulei wahacza przedniego i gum stabilizatora

  1. #51
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    po kompletnej wymianie elementow pracujacych w zawieszeniu,tj sworzni kulistych i tuleji inaczej ustawi sie auto i byloby wskazane przejechac sie na diagnostyke aczkowlwiek zmiany nie powinny byc az tak wielkie.Prostym sposobem jest skrecic kolem na maxa w lewo zmierzyc odleglosc od np zderzaka albo znalezc inny punkt odniesienia i dokonac ponownie pomiaru z prawej strony wtedy bedziesz mial jakis obraz sytuacji.A koncowki drazkow tez zmieniales?

  2. #52

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Koncówki drazkow nie zmienialem, tylko sworznie i tuleje. Jutro jade ustawic zbieznosc i wtedy sie okaze. Tak jak wspomnialem odnioslem takie dziwne wrazenie, w sumie po wymianie tych elementow nie ten samochod i moze stad to dziwne uczucie. Stare tylne tuleje wachacza byly juz tak zuzyte ze praktycznie wypadly same po sciagnieciu

  3. #53

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Roszkowa Wola
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    ja wymienilem sworznie i mi zbieznosc uciekla, tam podobno jest regulacja na nich przy dokrecaniu do wachacza tak mi mechanik tlumaczyl i to tez pewnie robi swoje, jedz na zbieznosc a pozniej musisz sie przyzwyczaic

  4. #54
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Nie ma zadnej regulacji,otwor jest przygotowany na srubke o srednicy 8 mm i nie mam mowy o wiekszym otworze.Mechanik wprowadzil Cie w blad.Po za tym od gory przychodzi podkladka w ktroa sa wkomponowane nakretki i nie ma tam tyle miejsca zeby przesawiac sworzen w lewo czy w prawo,bo wahacz ma wglebienie ktore odpowiada tej podkladce

  5. #55

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leżajsk
    Auto
    Audi A3 8P S-line DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Domyślny

    a u mnie jest taki problem: pojechalem do mechanika zeby poparawili mi zawieszenie z przodu bo zaczeło stukac, wymienili tuleje, amorki, drązki i te gumy stabilizatora. Różnica byla wielka, duzo lepiej sie jezdzilo do poki nie zaczelo skrzypiec i smar grafitowy dawalem - tydzien i znowu skrzypienie, jakis w spray'u- to samo. Wymienilem na stare-orygilały ale co, znowu skrzypi i zadne smarowanie nie daje dlugotrwalego efektu ateraz dobre "wczesniej przed wymiana nic nie skrzypiało a teraz tak, i to ciagle ten sam-lewy. i juz nie wiem czego sie czepic. chyba kupie w aso

  6. #56
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    sprawdz czy Twoj mechanik dobrze dokrecil gume stabilizatora nie twierdze ze to partacz ale moz epojdzie dokrecic troche mocniej.dlatego wole dac pare zlotych wiecej zalozyc i miec spokoj a nie co chwila smarowac.febii robi dobre gumy do zawieszenia.
    Who I am? I am a the Champion.

  7. #57
    vibovit's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zadupie Pyrlandii
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PROSTO Pokaż post
    sprawdz czy Twoj mechanik dobrze dokrecil gume stabilizatora nie twierdze ze to partacz ale moz epojdzie dokrecic troche mocniej.dlatego wole dac pare zlotych wiecej zalozyc i miec spokoj a nie co chwila smarowac.febii robi dobre gumy do zawieszenia.
    Mówisz, że za słabo dokręcone gumy mogą być powodem tego skrzypienia?
    U siebie też mam problem z tymi felernymi gumami, nieważne czy ori czy nie... W sumie to tylko w ori inwestowałem...
    To skrzypienie przypominające odgłos otwieranej starej szafy jest dobijające...
    "Happiness only real when shared"


  8. #58
    Maugo's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A6 Q S-Line
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Ja wymieniłam wszytkie 4 amory, + całe zawieszenie z przodu ! Auto nie do poznania, a i problem skrzypienia zniknął.
    Zabezpieczenia medyczne imprez masowych
    www.med-event.pl

  9. #59
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    guma musi byc scisle spasowana z drazkiem stabilizatora jakiekolwiek luzy moga powodowac skrzypienie.powiem tak,guma musi byc przykrecona z taka sila iz bedzie widac ze zaczyna wyciskac sie z obejmy cos jakbys dusil ciasto z kremem.moze byc tez tak iz skrzypi lozysko od amortyzatora,kolezanka Maugo rozwiazala problem ale do konca nie wie w czym byl problem dokladnie.
    Ostatnio edytowany przez PROSTO - 18-09-09 o 13:45
    Who I am? I am a the Champion.

  10. #60

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    A takie mam szybkie pytanko ta guma pływająca na wahaczu przednim ta tylnia to dokładnie jak powinna być ułożona bo z tego co wiem to chyba źle założyłem bo po miechu jazdy jest już roztelepana wiec proszę o radę jak powinna być ułożona ona prawidłowo.
    A3-ka Jest Bogiem Prędkość Nałogiem Turbo Podstawą a Jazda Zabawą

Strona 6 z 28 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •