Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 102

Temat: Wymiana przedniej szyby

  1. #31

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ogonzuhnina
    Mach mozesz cos polecic-gdzie szybe kupic ew gdzie tanio zamontuja?
    Warszawa, Mszczonowska 19A (od Ordona), tel 8770877
    wymienialem tam zarowno w A3 jak i do innych aut i zawsze mieli najtansze ceny na markowe szyby w Wawie (np porownojac do Auto Glass Jaaan czy innych zakladow).
    zawsze tez dostaje jakis rabacik

  2. #32
    Glac's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A8 4,2 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Wymieniałem przednią szybę 5 dni temu tutaj http://www.samnet.com.pl
    za ori szybę zapłaciłem 420 zł + 120 wymiana

  3. #33

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Glac
    za ori szybę zapłaciłem 420 zł
    powiem ze drogo

  4. #34
    Glac's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A8 4,2 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    tak? no mogłem zapytać przed wymianą na forum... ale w CarGlasie krzykneli mi 520.. a tam 100 taniej a musiałem wymnić na gwałt bo straciłem dowód za jazdę z pajęczyną..

  5. #35

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    audi s3 , bmw 330 xi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Ok Mach, dzieki sprawdzilem ta opcje w wwa szyby firmowe tak jak pilkington lub saint gobain securit ~380 pln dostepne od reki, krajowe szybki prawie w tej samej cenie roznica 10 PLN, natomiast za montaz krzykneli 125

    A to dla porownania ceny z mojego miasta 40 km odloglosci od wwa: opcja lepsza 480 szyba 120 montaz albo druga 420 pln (pilkington ) + 90 wymiana( ale tu raczej nie chcialbym tego robic )

    Czyli warto pytac
    pozdrowka
    ____DWAEMEKA SPORTS____

  6. #36
    Glac's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A8 4,2 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ROADH
    Ok Mach, dzieki sprawdzilem ta opcje w wwa szyby firmowe tak jak pilkington lub saint gobain securit ~380 pln dostepne od reki, krajowe szybki prawie w tej samej cenie roznica 10 PLN, natomiast za montaz krzykneli 125

    A to dla porownania ceny z mojego miasta 40 km odloglosci od wwa: opcja lepsza 480 szyba 120 montaz albo druga 420 pln (pilkington ) + 90 wymiana( ale tu raczej nie chcialbym tego robic )

    Czyli warto pytac
    pozdrowka
    ..w takim razie nie warto dać te 40 zł więcej i mieć za 420 zł oryginalną szybę ze znaczkiem audi? Zawsze to przy sprzedaży, kiedyś lepiej wygląda.. a tak podejrzenia że bite może czy coś..

  7. #37

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    audi s3 , bmw 330 xi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Glac

    ..w takim razie nie warto dać te 40 zł więcej i mieć za 420 zł oryginalną szybę ze znaczkiem audi? Zawsze to przy sprzedaży, kiedyś lepiej wygląda.. a tak podejrzenia że bite może czy coś..
    chodzi Ci o ta szybe z allegro??? czy tam gdzie Ty kupiles ??? jezeli z allegro to nadal nie wiemy jaka jest roznica miedzy modelami przed liftem i po i czy tamta pasuje do mojego auta.
    A tam gdzie Ty kupiles to sprzedaja tylko szyb pilkington czyli tam gdzie Mach pisal masz to samo za ~380.
    ____DWAEMEKA SPORTS____

  8. #38
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Glac
    ..w takim razie nie warto dać te 40 zł więcej i mieć za 420 zł oryginalną szybę ze znaczkiem audi? Zawsze to przy sprzedaży, kiedyś lepiej wygląda.. a tak podejrzenia że bite może czy coś..
    w dzisiejszych czasach wymiana przedniej szyby to juz prawie standard wiec az tak bardzo bym sie tym nie przejmowal - dodam ze pierwsza orginalna (ze znaczkiemi audi) szybe zbilo mi ramie wycieraczki ktore samo opadlo (zdjalem pioro wycieraczki i tyle co zdazylem sie odwrocic nagle uslyszalem trach... odwracam sie i patrze jakiego pieknego pajaczka mam na szybie )
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  9. #39
    Glac's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A8 4,2 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ROADH
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Glac

    ..w takim razie nie warto dać te 40 zł więcej i mieć za 420 zł oryginalną szybę ze znaczkiem audi? Zawsze to przy sprzedaży, kiedyś lepiej wygląda.. a tak podejrzenia że bite może czy coś..
    chodzi Ci o ta szybe z allegro??? czy tam gdzie Ty kupiles ??? jezeli z allegro to nadal nie wiemy jaka jest roznica miedzy modelami przed liftem i po i czy tamta pasuje do mojego auta.
    A tam gdzie Ty kupiles to sprzedaja tylko szyb pilkington czyli tam gdzie Mach pisal masz to samo za ~380.
    Chodzi mi o tą szybę tam gdzie ja kupiłem. Koleś faktycznie ma też pilkingtony (400zł), ale spytał czy nie chcę oryginalnej, nowej za 420 zł. Więc bez wahania wziałem oryginalną.. jest z 2006 roku i ma znaczek audi.

    DTM masz rację różne rzeczy się dzieją.. ale jak już i tak wymieniasz to 20 czy 40 zł różnicy.. no to już indywidualna sprawa wyboru każdego

  10. #40

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    audi s3 , bmw 330 xi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    proste lepiej miec szybke ze znaczkiem niz bez dlatego wlasnie sam sie zastanawiam nad ta z allegro. Narazie nie mam auta w domu wiec nie sprawdze wymiarow.Osobiscie to wystarczy mi tez pilkington lub saint gobain securit ale jak by moglo byc ze znaczkiem to lepiej.

    Pozostaje nadal nie wyjasnione pytanie:
    Czy ta szybka wyzej w temacie podpasuje do mojego autka ???
    ____DWAEMEKA SPORTS____

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •