Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 23 z 23

Temat: 2.0 TSI CCZB seryjny - 200KM/280NM

  1. #21

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Auto
    MK V R32
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marty Pokaż post
    Haha, wiem, Twoje EVO i S3 były szybsze, ja też wcześniej miałem parę szybszych aut i daleki jestem od niezdrowego podniecania się, ale uwierz mi, że jak na seryjne, teoretycznie 200-konne autko, naprawdę jest niewiarygodnie szybkie
    Spoko, musimy kiedys sie spotkac to sobie pomierzymy auta. Jeszcze na potrzeby S3 specjalnie kupilem racelogica, zeby sprawdzic auto wiec bedzie mozna zobaczyc jakie w miare wiarygodne czasy kreci podkrecony dieselek a jakie seryjne poki co S-co 2.0 TSI.

    A i Lucas wybierz sie w koncu do Bielska . Masz DSG wiec skrzynka powinna ladnie pomóc w ogarnieciu ruszania ze zwiekszoną moca. W koncu po programie osiagnalbys parametry porownywalne do seryjnego S-co R zatem nie powinno byc jakos dramtaycznie trudno tym jezdzic. Zreszta Patryk i Szymon zrobili juz Golfa na 350 i z tego co slyszalem to auto ladnie sie odpycha - trzeba to jeszcze potwierdzic u Alana, ktory jak tu zajrzy to moze napisze pare slow jak mu sie jezdzi oska z DSG i 350 hp.
    MK V R32 DSG Powered by CompSport

  2. #22
    LucasLucas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Scirocco 2.0 TSI DSG
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    co do spotkan to bardzo chetnie, jestem zagorzalym zwolennikiem porownan roznych aut

    PiSi w Listopadzie jak jeszcze bylo sucho przy temp okolo 7 stopni moglem sprawdzic Scirocco z mocniejszymi autami i udalo sie nakrecic kilka filmikow. Jakosc nie powala, ale mniej wiecej obrazuja jak auto jezdzi. Oczywiscie wiem co by bylo, w letni upalny dzien jak oski z wielka moca dostana wiecej trakcji. Mi zalezy na calym roku, to nie jest auto do scigow dlatego tez nie chce "psuc" go programem.

    z Alfa GTA szpera

    z Leonem 1P 280km na 19"

    z TypeRem w poprzedniej budzie 300km
    360 km / 420nm

    http://scirocco-club.pl/

  3. #23
    Nato's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    45/11/8
    Auto
    Passat CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI CBBB
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Scirocco jest piękne !
    Widziałem raz i nei mogłem oderwać wzroku

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •